לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2010, 16:41
  Helpinguser Helpinguser אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
מדוע אדם לא מעוניין בדברים?

כבר כתבתי כאן לא פעם אחת. ותארתי חלק ממכלול הדברים שעברתי עד עכשיו...
אני יכול להגיד שמצבי השתפר לא מעט. התחלתי ללמוד איזה קורס - (שדיי מהר ירד לי החשק ממנו) וסוף סוף התחלתי לעבוד בעבודה חדשה לפני כחודש. דווקא עבודה שמאוד נרתעתי ממנה בהתחלה (שירות לקוחות טלפוני) - עבודה מלחיצה ולא הכי נעימה אבל כשמתרגלים לזה השד לא כזה נורא. את העבודה עצמה אני לא ממש אוהב. אבל חוץ מזה רוב האנשים שם בגילי והם מאוד נחמדים וקשובים. אני מעדיף את זה על להרקב בבית. (עכשיו יוצא שכל יום אני יוצא מהבית חוץ מסופ"ש) אני כרגע לא ממש עוסק בתחומי העניין שלי, אוליי רק בסופי שבוע... כשאני נמצא בבית אני מרגיש שאני רק רוצה להתבטל.

למרות כל זה אני עדיין מרגיש שאין לי רצון מסוים. אין לי רצון אמיתי לעבוד או ללמוד. אין לי רצון חזק ואמיתי לבת-זוג או לקידום עצמי ואישי.
אני עובד בעיקר בשביל להפיג את השעמום הכ"כ חזק והמתסכל (מסגרת), שהיה לי בבית וגם בשביל לצבור נסיון (ככל שעובר הזמן יותר קשה להשיג אותו) ולגרום לעצמי "להשתנות". אני מדי פעם חושב להקדיש יותר זמן לספורט שכמעט ולא יוצא לי לעשות. ולהתנסות בדברים חדשים (סלסה, אומנות לחימה, פאבים/בארים וכד') אני לא מרגיש שאני באמת רוצה, ואני לא דוחף את עצמי בשביל לעשות את הדברים האלה אוליי זה מתוך עצלנות, אבל בעיקר מתוך חוסר כמיהה לדברים האלה.
כל המשפחה שלי משכילה (כולם בעלי תארים חוץ ממני) אני לא מרגיש שאני באמת רוצה ללמוד אפילו שהיו לי מחשבות על זה. אם אני אעשה את זה, זה יקרה מכורח המציאות. ובשביל לא להתקע בגיל 50 ללא השכלה בעבודות של "שכר מינימום".
אני לא בן אדם שמזניח את עצמו - שומר על תזונה נכונה, מגולח ומסופר וכד'...
אין לי מושג איך לשנות את הדברים האלה. אני לא חושב שטיפול פסיכולוגי יעזור לי במקרה הזה... כנראה שמדובר בתהליך שלוקח זמן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר