לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2010, 22:17
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי raffy666 שמתחילה ב "שאלות על תהליך התנדבות שלי"

תאריך הגיוס לא סופי כי הם קובעים את התאריך של מחזור הגיוס רק כמה חודשים לפני, לפעמים אפילו בהתראה של חודש או פחות מזה, וסביר להניח שלא תקבל צו גיוס בדואר. הם יודיעו לך בטלפון מתי תאריך הגיוס שלך. בכל מקרה, לתאריך הגיוס אין כל השפעה על בחירת התפקיד שלך. הם לא נתנו לך רשימה של תפקידים מהסיבה הפשוטה שיש מגוון רחב מאוד של תפקידים בצה"ל. הם לא יכולים לתת לך רשימה של כל התפקידים שמתאימים לך, זה מאמץ מיותר וחסר תועלת.

אתה יכול לעשות אחד מהדברים הבאים:
1. להציג בפניהם את תחומי העניין שלך, והם יתנו רשימה קצרה של תפקידים שקשורים לתחומים ומהם אתה יכול לבחור.
2. להתייעץ עם חברים ומשפחה, כמו שאמרו לך, ולפי זה להגיד מה אתה רוצה.
3. לציין בסיס ספציפי שאתה רוצה לשרת בו (יכול להיות שיש לך חברים בבסיס מסויים ואתה רוצה להיות קרוב אליהם, או שיש בסיס קרוב לבית שאתה מעדיף), והם יתנו לך רשימה של תפקידים אפשריים מאותו הבסיס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2010, 21:06
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי raffy666 שמתחילה ב "קודם כל תודה על התגובה,למי אני צריך לפנות בעצם"

אתה לא צריך לדבר בהכרח עם מתנדב בשביל לקבל יעוץ לתפקידים. כל מי שמשרת בצבא, יש לו חיכוך עם כל מיני בעלי תפקידים והוא יכול לייעץ לך בעניין.

בשביל להיות פרמדיק אני חושב שצריך לעשות מסלול של עתודה אקדמית, לכן אני בספק אם תתקבל לתפקיד כזה, אבל חובש אתה בהחלט יכול להיות. אני לא יודע מה התנאים לקבלה ללימודי רפואה, אז אני לא יודע עד כמה זה יעזור לך להתקבל ללימודים.

בגדול הגישה שלך נכונה. תתכונן עם כמה תפקידים שנראים לך טובים ותכוון לכולם, ככה יש יותר סיכויים שתקבל מה שאתה רוצה. זה עדיף מאשר להתעקש על משהו אחד ובסוף לא לקבל ולהתאכזב.

הינה שני תפקידים שקשורים לרפואה, חוץ מחובש, שעלו לי בשלוף:
1. עובד מעבדה - זה שעושה בדיקות כימיות לבדיקות דם וכדומה.
2. מטפל בנפגעי טראומה.

רק תיזהר לא ליפול בפח. לפעמים כשמבקשים לקבל תפקידים שקשורים לרפואה, אז מציעים להיות "פעיל מרפאה" או כל שקר אחר. אל תסכים לזה. בסוף תמצא את עצמך מאחורי מחשב בתור פקיד שקולט חיילים בתור למרפאה.

אני וחברים אחרים בפורום נוכל לעזור לך יותר אם תספר לנו מה עוד מעניין אותך מלבד רפואה. אני לא יכול לזרוק לך סתם תפקידים כי יש המון.

ותלמד לשרשר נכון. אם אתה רוצה להגיב לי, לחץ על כפתור התגובה שנמצא בהודעה שלי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר