לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2010, 18:02
  remolus remolus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.07
פסיכומטרי בזמן מילואים

שלום לכולם
נרשמתי לקורס פסיכומטרי בן חודשיים וחצי שמתחיל בסוף ינואר כאשר המבחן באפריל.
אתמול קיבלתי צו לתע"מ בן 26 ימים שנופל לי בדיוק באמצע הקורס , בסוף פברואר עד אמצע מרץ , ואיתו טלפון מהמפקד בכל הקשור לאיך מתי כמה ולמה לגבי התעסוקה. אפשר להגיד שנתקלתי בחומה בצורה בקשר לבעיית הפסיכומטרי ללא פתרון ממשי וללא ברירות אחרות מלבד "הבנה שאני אצטרך לקחת חומר לקו ולהשלים לבד ונבוא לקראתך ככל הניתן".
אין באפשרותי לדחות את הקורס מפאת לימודים ומבחנים נוספים. לקורס נירשמתי לפני הידיעה על המילואים והוא כבר שולם.
כרגע אין לי מענה אחר חוץ מולתם שאשלח אך אני לא משלה את עצמי , להגיע אני יידרש וגם אם למספר ימים ספורים זה עדיין יהווה בעיה. ראיון מג"ד באופק , אך שוב , כנ"ל.

אישית , אין לי מושג איך אני אמור להתמודד עם הפסיכומטרי בזמן מילואים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-12-2010, 00:19
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי remolus שמתחילה ב "לא חושב ששום פתרון הוא מעשי..."

אולי לך, אבל אתה תאלץ ללמוד פשרות. אם אתה חושב שפסיכומטרי זה לחוץ, נסה לחיות קצת חיים אמיתיים...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 23-12-2010, 10:58
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי remolus שמתחילה ב "אז במידה ואני אחד כזה , עליי..."

כי לך זה נראה הכי חשוב בעולם, ולמ"פ שלך (שסביר מאוד שעבר את המסלול של לימודים-עבודה-חתונה-ילדים) יש נקודת מבט יותר מפוקחת משלך, ומולו עומדים אנשים, שאובייקטיבית, זקוקים לשחרור או קיצור הרבה יותר ממך.
אז מה שהמ"פ שלך עושה, אם הוא מ"פ רציני, זה להביא כמה שיותר אנשים ליום הגיוס, ורק אחרי שהוא יודע בדיוק כמה אנשים הגיעו, הוא מתחיל לשחרר ולקצר. זה נוהל ידוע ומקובל, ולרוב מצליחים לעזור לאנשים מצד אחד, ושומרים על מאזן בפלוגה מצד שני, ואין שום קלות ראש במענה שלך. למעט מקרים חמורים, או קביעה של בלת"מ, רוב המפקדים, בצדק, נמנעים מלהתחייב עד יום הגיוס.
מצד שני, הטענה שלך שאתה לא יכול להסתדר בלי לקבל שחרור מלא, היא לא סבירה ולא תתקבל, במיוחד אל מול בעיות של אנשים אחרים, בין אם מדובר בבעלי עסקים פרטיים שמחייתם תלויה בנוכחות בעסק, סטודנטים בזמן מבחנים, שכירים שעומדים מול לחץ כבד של המעסיק, וכאלה שיש להם בעיות בבית, וכולם רוצים הקלות, אם לא שחרור, ואתה תצטרך להבין את זה.
אלה החיים האמיתיים - Face it.

נ.ב. - עצה פשוטה למילואים. אם אתה תפנים שתדרש להופיע לפחות לחלק מהמילואים, יהיה הרבה יותר קל ללכת לקראתך. יהיה הרבה יותר קל להסתדר עם חייל שבא ואומר לי שהוא צריך להיות בימים ראשון עד שלישי בשיעורים באוניברסיטה/עבודה/בית, לשחרר אותו ממוצ"ש עד רביעי, מאשר אחד שמתעקש לשחרור מלא. יש סבירות גבוהה אפילו שאני אסגור עם החייל הראשון לפני הגיוס.
נ.נ.ב. - מילואים זה ריצה למרחקים ארוכים. יהיו לך עוד המון סיבות לקצר או לבטל מילואים, אבל כמה שתבקש יותר בהתחלה, תקבל פחות אח"כ. חייל שעושה 5-8 שנים מילואים בלי קיצורים, יקבל ביטול או קיצור בקלות רבה הרבה יותר מאחד שכל שנה נפגשים איתו ביום ראיונות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:43

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר