לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2010, 16:06
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Ron91 שמתחילה ב "כן הכוונה בסאונד זה קובץ WAV...."

המידע הזה, כמו כל מידע השמור במחשב, הוא כבר בסיביות של 0 ו 1. אתה רוצה לשנות ביטים סתם ככה? תקרא בתים (bytes) מהקובץ לזיכרון, ותשחק עם התוכן שלהם באמצעות shift left / shift right או AND / OR / XOR לוגי, וכתוב את התוכן מחדש לאותה הנקודה שממנה קראת אותו.

לגבי MP3 זה יותר מסובך. שם זה לא raw data אלא שיטת קידוד שלא ממש הגיוני (לדעתי) לערוך ישירות. במקרה הזה, רצוי, לדעתי, להמיר מ MP3 ל WAV, לערוך את ה WAV, ולהמיר חזרה ל MP3. יש כבר ספריות מוכנות שעושות את זה... http://members.jcom.home.ne.jp/jaco...res.html#mp3lib

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-12-2010, 18:57
  Dragonion Dragonion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Ron91 שמתחילה ב "השאלה שלי היא האם כאשר אני..."

כל קובץ שאתה רואה במחשב שלך מורכב מבתים, קבצים בינאריים הם לא סוג של איזה כישוף שחור או voodoo.
תפתח את הקובץ wav שלך בnotepad אם אתה לא מאמין.

אין כלל הבדל בין קובץ bmp, wav, או txt, השמות האלו שם בסך הכל בשביל שהמערכת הפעלה תוכל לדעת אוטומתית לומר לתוכנה כלשהיא לפתוח אותם (או בקיצור, להפוך את החיים שלנו ליותר קלים).

לכן, השאלה שלך היא בסך הכל "האם אני יכול לקחת קובץ ולשחק עם הבתים שלו", והתשובה היא שכן.
אתה יכול לפתוח אותו בnotepad ולעשות מה שבא לך.
כמובן, יותר ריאליסטי לפתוח אותו בhex editor שמראה לך את הבתים בתור מספרי hexadecimel, ולא בתור "ג'יבריש".

עכשיו אתה יכול להסביר למה אתה צריך את זה? לשחק עם סאונד ידנית נשמע לי חסר כל הגיון.
ישן 23-12-2010, 22:41
  Ron91 Ron91 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.10
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Dragonion שמתחילה ב "כל קובץ שאתה רואה במחשב שלך..."

אני יודע שקבצים במחשב מורכבים מבתים... אולי אם אני יסביר לכם מה אני רוצה לעשות תבינו יותר טוב את השאלה שלי...
יש לי פרויקט ומה שאני עושה זה סטגנוגרפיה (סטגנוגרפיה היא האמנות והמדע של הסתרת מסרים, באופן שאף אחד זולת המקבל לא יוכל לראותם או לדעת על קיומם). לדוגמא, אם אתם מכירים שמסתירים מסר בתוך תמונה.
מה שאני רוצה לעשות זה סטגנוגרפיה בתוך קובץ סאונד, כלומר WAV.
על מנת להסתיר מידע אני צריך לשנות את הבתים של קובץ הסאונד. לדוגמא אם בקובץ סאונד יש שיר ובקטע מסויים הוא אמור להשמיע ניגון של גיטרה אז אני צריך לדעת איך אני ניגש לבתים שאחראים לכך שמושמעים הצלילים המתאימים, ולערוך אותם.
אני מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי יותר טוב.
אם מישהו יודע אם יש דרך לעשות את זה אני אשמח.

ושוב פעם תודה רבה לכולכם על העזרה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:02

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר