לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2010, 16:07
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לבריטני ספירס שלמי אכפת ממנה מאז שהברווזה הגיעה"

שבוע קשה, עבודת כל הזמן, לא ישנתי בכלל, תידלקתי את האוטו פעמיים בשבוע אחד (שזה מטורף...), בלימודים כל הבנים היו במגמת הברזה השבוע אז הייתי סוג של עובדת-קשה-מדי-פיזית השבוע, ולמרות שזה נשמע זניח זה לא קל בכלל...

אהה, ובחור טוב אחד קנה כרטיס ועוד שבועיים עף לו לכמה חודשים הרחק הרחק

עריכה: ויש לי 3 תרגילים שונים בקולנוע שאין לי ממש רעיונות איך לעשות או מה לעשות בהם. מי שרוצה לעזור:
א. תמונת סטילס עם קומפוזיציה מיוחדת. מגבלה- משו שאני יכולה לעשות בעצמי בלי תאורות מיוחדות או נופים של האוורס).
ב. רעיון לצילום סצינת מרדף, לפחות 2 שוטים שונים של מצלמה בתנועה. סרטון של דקה. שתהיה עלילה-התחלה אמצע וסוף. מגבלות- מינימום שחקנים, צילום במקום סגור.
ג. לבחור ציור של איזה צייר עתיק מפורסם כזה (מי שבא לי) ולהעמיד פריים עם דמות דומה ותאורה זהה. מגבלות- כמו הפנסים שאני יכולה לחתום עליהם זה כמות הפנסים שנכנסים לי לבגאז'.

ב-ה-צלחה!

נערך לאחרונה ע"י shai.shai בתאריך 23-12-2010 בשעה 16:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-12-2010, 22:02
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לבריטני ספירס שלמי אכפת ממנה מאז שהברווזה הגיעה"

השבוע הגעתי לבית חולים בצורה דחופה מאוד ובגלל החומרה של מצבי השומר פתח את השער בלי בדיקה בכלל בגלל קוצר בנשימה מסוכן מאוד.

כאשר הגעתי לבית חולים כבר לא נשמתי כמעט בכלל ואחרי כמה שעות טובות, הרבה כדורים ואין סוף בדיקות , שוחררתי הביתה עם הרבה מאוד כדורים וכאשר זה מחמיר שוב להגיע למיון שוב מיד.

זה קרה בכלל ריבוי מחלות נשימה קבועות, שהחמירו עקב התקופה ומחלות של התקופה הזאת כולן יחדיו בו זמנית והגוף לא יכל יותר כנראה. בכל מקרה למדתי, שהיכולת לנשום, היא מתנה וצריך לומר תודה על החיים שלנו, בזמן שאנחנו חיים אותם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 28-12-2010, 17:16
  נור השמן נור השמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.10

אאאאאאאאאאאאאא

החליטו לשלוח אותי לאבט"ש.
שזה מצחיק, כי שני הדברים היחידים בחיים שאני גרוע בהם זה לשמור, ולהשתמש בנשק.
מפה לשם, הייתי אמור לצאת מחר למטווחים.
חתמתי כבר על ציוד, נשק, 5 מחסניות (אני באמת לא יודע מה אני אמור לעשות עם 150 כדור, כשאף אחד מהם לא ייפגע באיזושהי מטרה...).
הייתי אמור להעביר את הלילה עם החובשת-שדומה-לאיילת-זורר, ויצאתי הבייתה לכמה שעות כדי להתארגן בהתאם (....... ועוד כמה דברים).

א-מה-מה, עד שקרטעתי הבייתה, המפקד שלי התקשר אליי ואמר שהמטווחים נדחו.
וזה עוד מילא, אבל למה להרוס לי את הלילה שאני אמור לבלות עם החובשת?? :_(
ישן 29-12-2010, 16:42
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
עם כזה נאחס הייתי צריך לפתוח אשכול הנאחס השנתי

לא משהו גדול, פשוט אוסף של דברים קטנים ומעצבנים.

נתחיל מנהגים.
בשבוע האחרון פשוט נראה שהוכרז יום הנכה בדרכים הבינ"ל לקראת ארוע סוף שנת 2010.
אנשים פשוט לא יודעים לנהוג.
או שהם נוהגים כמו נכים באיטיות מופלאה או שהם נוקטים בשיטת עצימת העיניים, זריקת ההגה לכיוון רנדומלי ולחיצה עד הסוף על דוושת הגז.
ויש גם את נושא החניה, נראה שרוב תכונת החניה היא מחניות נכים ואל חניות נכים, וכמובן שאותם נהגים נוהגים כמו.. נכים, מה שגורם לחיפוש החניה להפוך למשימה שגוזלת כחצי שעה... בגבעתיים!

אח"כ נמשיך עם המקלחת.
בעודי מתקלח לי להנאתי, בדיוק בשלב בו אני שוטף את השמפו מהראש, לפתע אני מרגיש מכה.
מסתבר שהדוש של המקלחת החליט להתפרק לו, החלק הפלסטי עף עלי ונשארתי ביד עם החלק המתכתי שהרעיף עלי מים בנדיבות (וגם על התקרה והרצפה).

טוב, קניתי ראש דוש חדש. אני מבריג אותו לצינור, מפעיל את המים ו... נשאר ביד עם הדוש החדש בעוד ההברגה של הצינור נשברה והצינור רוקד לו תוך כדי השפרצת מים בכיוון רנדומלי (כלומר, עלי).

ובנוסף לכל הצרות אני מתחיל להרגיש שאני חולה. כאב ראש, כאב גב, גרון, נזלת...
האפי האפי ג'וי ג'וי.

וכמובן שילדים משחקים בגינה מול הבית וקולי קולות, מה שגורם לתוכי שלי לצרוח, זה ממש עוזר לכאב הראש. מומלץ בחום.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:13

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר