לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2011, 00:52
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
באפי ציידת הערפדים <-> אנג'ל

אני רואה עכשיו את הסידרה באפי ציידת הערפדים והתכוונתי לראות אחריה את אנג'ל (אמרו לי שאנג'ל היא סידרת המשך של באפי). אני כרגע בעונה הרביעית בפרק ה-20, ובתחילת הפרק יש תקציר הפרקים הקודמים שאני מריצה מהר. בפרק הנוכחי פתאום קלטתי שיש בתקציר סצנות שלא ראיתי מעולם, אז הרצתי אחורה וקלטתי את הקריין אומר "ובאנג'ל" (כלומר תקציר של אנג'ל).
זה היה מתסכל לגלות ספויילר על הסידרה אנג'ל, אבל יש פה נושא חשוב יותר: קלטתי שאני לא אמורה לסיים את כל העונות של באפי לפני שאני מתחילה את אנג'ל, אלא אמורה לראות אותן במקביל.
אז השאלה שלי היא כזו: מישהו יודע להגיד לי איזו הקבלה צריכה להיות אם אני לא רוצה שסידרה אחת תעשה לי ספויילרים על השניה?
כשהן שודרו בטלויזיה, באיזה שלב של באפי התחילו לשדר את אנג'ל? אם אני משלימה פערים באנג'ל (רואה את כל הפרקים שחסרים לי עד סוף עונה 4 של באפי. כמה זה?), איך אני אמורה לשלב ביניהן אח"כ? פרק של באפי ואז פרק של אנג'ל?

או שאולי אין כ"כ חפיפה ולא אמורים להיות לי ספויילרים הדדיים?

[ספויילר לעונות הראשונות של באפי]
זהירות - ספויילר!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2011, 02:55
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "באפי ציידת הערפדים <-> אנג'ל"

העונה הראשונה של אנג'ל שודרה במקביל לעונה הרביעית של באפי, בשידור המקורי בארה"ב הפרקים שודרו בגב אל גב (כלומר פרק של באפי ואז פרק של אנג'ל) עד לעונה השישית של באפי (והשלישית של אנג'ל) שאז הסדרה עברה מהרשת של WB ל-UPN.

עיקר הקרוסאוברים היו בעונה הראשונה של אנג'ל והם נועדו בעיקר למשוך קהל צופים לסדרה החדשה, הנה רשימה של הפרקים הללו:

עונה 1 אנג'ל/עונה 4 באפי:

פרק 3 של באפי "The Harsh Light of Day" נמשך בפרק 3 של אנג'ל "In the Dark".

פרק 7 של אנג'ל "Bachelor Party" נמשך בפרק 8 של באפי "Pangs" נמשך בפרק 8 של אנג'ל "I Will Remember You".

פרקים 15 ו-16 של באפי "This Year's Girl" ו-"Who Are You" נמשכים בפרקים 18 ו-19 של אנג'ל "Five by Five" ו-"Sanctuary".

עונה 2 אנג'ל/עונה 5 באפי:

פרק 11 של אנג'ל "Redefinition" נמשך בפרק 14 של באפי "Crush" נמשך בפרק 17 של אנג'ל "Disharmony".

פרק 22 של באפי "The Gift" נמשך בפרק 22 של אנג'ל "There's No Place Like Plrtz Glrb".

עונה 4 אנג'ל/עונה 7 באפי:

פרק 17 של באפי "Lies My Parents Told Me" נמשך בפרק 15 של אנג'ל "Orpheus" נמשך בפרק 18 של באפי "Dirty Girls".

פרק 22 של אנג'ל "Home" נמשך בפרק 22 של באפי "Chosen".

קחי בחשבון שרוב הקרוסאוברים הללו הם די מינורים ואפשר לרוב להבין את הסיפור גם מבלי לצפות בפרק של אנג'ל שפותח או סוגר את העלילה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:35

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר