לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2010, 00:29
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
פשוט חבל .. יכל למנוע את מותו
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "היה אחד מגדולי שחקני ישראל..."

ואת המוות המנטלי של משפחתו וקרוביו אם רק היה נוסע עם קסדה מלאה ולא בקסדת חצי שהביאה למותו מטעמי נוחות ו"לי זה לא יקרה".
אני מגיל 16 רוכב על קטנוע ועבדתי לא אחת כשליח ונסעתי במהירות ותחת לחץ והסתכנתי לא אחת. אך בחיים לא העזתי לעלות עם קסדת חצי.
היה ברחובות אצלנו גם שליח שנהייה צמח והוא כמובן לא הגיע לחדשות על אותו מקרה - הוא נסע למשלוחים תמיד עם הקסדת חצי שלו עד שיום אחד החליק במהירות 70 קמ"ש ובמהירות העצומה הזאת פניו החשופות ללא מיגון הוטחו בעוצמה על האספלט. עד היום הוא צמח.

כל רוכבי הדו גלגלי עם קסדות החצי ה"נוחות" שלכם כל הכבוד לכם. תמשיכו לזלזל בחייכם ותמשיכו בסיסמאות ה"לי זה לא יקרה" עד שגם עליכם ישמעו בחדשות.

יהיי זכרו ברוך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-12-2010, 12:06
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "כבוד? לא מגיע כבוד למי ששולל חיים מאדם אחר"

ומה תעשה, אם מחר ימצאו תרופה והוא יוכל לחזור לחיים בריאים וכבר לקחת לו את האיברים שלו? תבקש מהמשפחה סליחה, אם ימצאו פיתרון למוות המוחי שלו?

סבתא שלי בקומה ולא בגיל לתרום איברים וזה לא קשור לעניין תרומה של איבר או לא, אבל אחד הבנים שלה (דוד שלי) לא יחתום על ניתוק שלה אף פעם, כי הוא קשור אליה יותר מדי ולכן אתה לא לא מבין אפילו מה עובר על אדם, שקשור לאדם חולה במצב כזה, כי הוא לא יכול לחתום על תרומה של האיברים או לנתק את האהוב מהמכונה כל עוד הלב של האהוב עובד וקיים סיכוי לתרופה שעדיין לא קיימת כיום, שתחזיר את אותו אדם לחיים אולי בעתיד.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 29-12-2010, 12:22
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "בלחץ רבנים: משפ' כהן החליטה לא לתרום איברים"

כמו שכתבתי במשבראש, אני בספק גדול שמדובר ב-"רבנים", בכתבה עצמה זה לא מצויין, אלא רק בכותרת, שהיא כידוע תוספת של העורך, ושלא אחת מסלפת את האמת על-מנת לעורר סנסציה.
לדעתי מדובר באנשים פרטיים, קבוצה של תלמידי הישיבה שכלל לא נראה לי שבקיאים בהלכות הרלוונטיות (רובה המוחלט של הישיבה מורכב מחוזרים בתשובה, מכאן שמה), ושהתארגנה למטרה זו.

משפט קטן מתוך הכתבה:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ynet
יצוין כי עוד לפני כן, הרב הראשי, שלמה עמאר, נתן את ברכתו לתרומת האיברים של קפטן נבחרת ישראל לשעבר.

לגבי החלטת המשפחה, כתבתי גם שאם לומר את האמת, אני לא כ"כ בטוח שהמשפחה מלכתחילה הסכימה לתרומה בלב שלם.
הם הרי לא שומרי תורה ומצוות, אז למה פה הם החליטו פתאום להקשיב דווקא לגורמים האלה?
לי זה נראה כאילו הם חיפשו תירוץ למה להשאירו מחובר למכונות. זה עוד בהתחשב גם בעובדה שהרב הספרדי הראשי, כאמור, חיזק את ההחלטה לתרום.

ישן 29-12-2010, 12:46
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "אני חושב שמוות-מוחי הוא מוות..."

כל עוד הלב עובד ויש סיכוי לתרופה בעתיד, שתחזיר את המוח, אני גם נגד ניתוק אנשים מהמכונה ואני לא חושב, שזה פשע גרוע כל כך להיות עם תקווה שהאהוב/ה יקומו יום אחד עם תרופה, שתהיה בעתיד ולא קיימת כיום.
אם המשפחה מוכנה אין בעיה, אבל כל עוד אחד הקרובים מדרגה ראשונה לא מוכן/ה לחתום על ניתוק ותרומה אסור לעשות את זה.

חשבת מה המשפחה תעשה נפשית, אם בעוד שנה תהיה תרופה לבעיה שלו והם סתם נתקו אותו מהמכונה ונתנו את האיברים שלו לאנשים אחרים?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:30

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר