לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2010, 18:53
צלמית המשתמש של YK69
  YK69 YK69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.07
2שאלות: מחפש משחקים דומים לRA2 ושאלה על STEAM-

היי,

אז קודם כל רציתי שתמליצו לי בבקשה על משחקי אסטרטגיה שהם בסגנון של RA2/GENERALS.
משחקים משנת 2000+. ניסיתי את RA3 ולא אהבתי ת'אמת....

השאלה השנייה היא האם אתם מצליחים להגיע למהירות מקסימום ב STEAM? לי יש כרגע חבילת 4MB ואני אף-פעם לא מצליח להגיע שם למעל 200KB/S בערך...

אני רוצה לעבור לקניית משחקים דרך ה STEAM כי אין זול ממנו אבל במהיריות כאלה אני מעדיף לשלם 50 ש"ח יותר ושיהיה לי ת'דיסק בבית...אני עוד מעט משדרג למהירות גבוהה יותר אז אשמח אם אוכל לדעת שאוכל להגיע שם ל 1MB/S ואז להוריד שם משחק יהיה כמה דקות

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/image.php?u=125298&type=profile&dateline=1289576666]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2010, 23:02
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "2שאלות: מחפש משחקים דומים לRA2 ושאלה על STEAM-"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YK69
היי,

אז קודם כל רציתי שתמליצו לי בבקשה על משחקי אסטרטגיה שהם בסגנון של RA2/GENERALS.
משחקים משנת 2000+. ניסיתי את RA3 ולא אהבתי ת'אמת....

השאלה השנייה היא האם אתם מצליחים להגיע למהירות מקסימום ב STEAM? לי יש כרגע חבילת 4MB ואני אף-פעם לא מצליח להגיע שם למעל 200KB/S בערך...

אני רוצה לעבור לקניית משחקים דרך ה STEAM כי אין זול ממנו אבל במהיריות כאלה אני מעדיף לשלם 50 ש"ח יותר ושיהיה לי ת'דיסק בבית...אני עוד מעט משדרג למהירות גבוהה יותר אז אשמח אם אוכל לדעת שאוכל להגיע שם ל 1MB/S ואז להוריד שם משחק יהיה כמה דקות

אם אתה מחפש RTS טוב, אז אני ממליץ לך בחום רב על Starcraft2 המעולה, שהוא המשחק אסטרטגיה הטוב ביותר שיצא מאז Red Alert 2 לדעתי.
אם אתה לא חובב את האסטרטגיה של Blizzard אז יש לא מעט משחקי אסטרטגיה טובים אחרים, ורובם בSALE מטורף עכשיו ב STEAM בגלל חג המולד.

לגבי הורדה מSTEAM - ההורדות משם הם לא בקצב המקסימלי שלך. יש לי חיבור של 12M (שזה בערך 1.5M לשניה) ואני מוריד משם בקצב של עד 100K לשניה. בדרך כלל סביב ה 70K. ככה זה.
מצד שני, ההורדה משם היא חד פעמית כשאתה קונה משחק.

בעבר חשבתי כמוך, שעדיף משחק פיזי עם הקופסה והחוברת ולשלם עוד כמה שקלים, אבל היום אני חושב אחרת. אני קונה רק דרך STEAM, וכשאני מחךיף מחשב או משחק ממחשב מרוחק אז המשחק תמיד שלי - אני יכול למחוק אותו כדי לחסוך זכרון ולהתקין מחדש מתי שאני רוצה.

בנוסף, המחירים שם הם בלי תחרות. עכשיו יש מכירות של קריסמס, ומשחקים שעולים בחנות בישראל 220 ש"ח נמכרים שם ב10$ עד 15$.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר