לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2011, 22:17
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "אולי לא שמת לב אבל בערך במאה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Ingsoc
אולי לא שמת לב אבל בערך במאה השנים האחרונות אנו נתונים במצב מלחמה עם הקולקטיב הערבים, מלחמה שנוטה להיות אכזרית ביותר. שנאה לקולקטיב של האויב זה דבר מובן ביותר, זה לא קשור לכמות המחבלים הערבים מתוך הקולקטיב הערבי או האם או הערבים הם "נחמדים" וכו'.

מאותה סיבה ד"א זה דבילי להגיד שהשנאה של הפלשתינאים ליהודים היא אנטישמיות.

אנחנו במלחמה עם קולקטיב הערבים?! מתי הכרזנו מלחמה כזאת?!
ומי זה "אנחנו", לצורך העניין?
אם "אנחנו זה מדינת ישראל, הרי שכדאי לזכור שחלק מאזרחי המדינה הם ערבים, ואני ממש לא בטוח שהם מרגישים שהם במלחמה עם הקולקטיב הערבי. כדאי גם לשאול את ביבי אם לדעתו אנחנו במלחמה עם ירדן, שכן גם היא חלק מהקולקטיב הערבי.
אם, מצד שני, אנחנו זה היהודים, אז המצב עוד יותר מורכב. אני לא בטוח שאתה מוסמך להכריז מלחמה בשם העם היהודי, ולמעשה אני לא חושב שיש מישהו שמוסמך לעשות דבר כזה. אני בתור יהודי, ממש לא חש שאני במלחמה עם הקולקטיב הערבי, ולמעשה יש כמה ערבים שאני באופן אישי מאוד מחבב.
ואגב - פלשתינאים ששונאים יהודים הם גם גזענים (אנטישמיות היא מילה קצת לא מתאימה בהתחשב בכך שהם שמים באותה מידה כמו היהודים).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2011, 11:22
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "רסמית?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
הוויכוח אודות ,האם הערבים יכולים להיות אנטישמים כי הם עצמם שמיים" זה הוויכוח הכי נדוש, הכי חסר הגיון, ועבור מבוגרים: הכי קרוב למטופשות הדיון על "האם בנות יפות מפליצות" בקרב ילדים בני 12...

מכיוון שבארגומנט זה משתמשים גם ערבים, אני תמיד משתדל לשרש אותו על ידי ההסתכלות בשורש העניין: היסטוריה של המצאת המונח. חוץ מזה, איך אפשר בכלל לעלות שאלה כזו, כאשר ידועים מקרים של יהודים אנטישמיים, ובזה דווקא היהודים מודים די בקלות. אז מה כבר לדבר על ערבי - יודופוב...

ישן 11-01-2011, 21:42
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "נכשלתי בטסט בגלל שערבי חתך אותי .."

תגיד תודה!
הוא בכלל לא הצליח להגיע לטסט.
ערבי דקר אותו:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.zeevgalili.com/wp-content/uploads/2010/05/%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%A4-%D7%A1%D7%9B%D7%99%D7%9F-%D7%91%D7%92%D7%911.jpg]

אותך רק חתכו...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ronkaa
המורה כמובן טפס את ההגה ישר והזיז...אימך שמם.

מזלך שהמורה היה באוטו!
בתקופתי המורה נשאר בחניה לעשן, במקומו עלה לרכב בוחן של משרד הרשוי "טסטר".

טפס?
טאפאס?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/01082004/409055/23_a.jpg]

טאפאס!

אל תערב הורים!
אימך שמם!

ישן 12-01-2011, 12:32
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "נכשלתי בטסט בגלל שערבי חתך אותי .."

בשיא הרצינות - תגיד תודה שזה קרה לך בטסט ולא אחרי זה שאין מי שישלוט לך באוטו במקרה חרום.

גם אני נכשלתי טסט ראשון כי נהג משאית שבא מלפני החליט שהנתיב שלו לא מספיק והוא רוצה גם את שלי, הטסטר בלם רגע לפני. יתר הטסט היה מושלם.

אתה חושב שהנהג הזה עשה משהו נדיר? זאת תרבות הנהיגה בארץ, אין לי נסיעה אחת שלא קורים דברים כאלו, לעיתים אפילו חמורים יותר שהתאונה כבר כמעט בלתי נמנעת (כי הנהג השני לא שומר מרחק 50 מטר לפני שנכנסים לפקק, כי הנהג השני לא מסתכל על הכביש ולא שם לב שהוא נכנס לי לנתיב וכו).
אין מה לעשות, בארץ אתה לא רק צריך לשמור על חוקי התנועה, אתה גם צריך תמיד לראות שאף נהג אחר באזור לא מתכוון להיכנס בך עוד שניה.

ישן 12-01-2011, 21:53
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "נהג שודים כמוהו היה עובר נתיב..."

"מלחתחילה הסטיאוציה הזאת לא היית צריכה לקרות."

רשימה קצרה של סיטואציות שלא אמורות לקרות ונתקלתי בהן בחודשים האחרונים (לא רשימה מלאה וחלק מהדברים נתקלתי בהם יותר מפעם אחת):
*רכב לא אמור לסוע הפוך על כביש בין ערוני (אני נוסע, הוא בא מולי)
*נהגת לא אמורה לדבר בטלפון בזמן שאוטובוס חותך אותה, אז היא בורחת לנתיב שלי ובולמת (אחרי שאני מצליח להימנע מלהתנגש בה ולהימנע מהמשאית שמאחורי להיכנס בי אני מגלה שהיא לא מפסיקה לדבר בטלפון)
*נהג לא אמור לכתוב על בלוק מכתבים בזמן שהוא נוהג
*נהג לא אמור לקרוא עיתון בזמן שהוא נוהג, לא אמור להתגלח בזמן שהוא נוהג ונהגות לא אמורות להתאפר בזמן שהן נוהגות.
*אנשים לא אמורים לריב עם אשתם/חברה שלהם בזמן שהם נוהגים.
*נהגי משאיות לא אמורים להירדם על ההגה.
*נהגים לא אמורים לעצור את הרכב באמצע נתיב בירידה מכביש מהיר כשיש פניה שמסתירה אותם לפני.

באמת, אם אתה לא מבין ש"הנהג לא אמור היה להתנהג ככה" זה לא תירוץ, אתה עדיין לו מוכן לרישיון.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:16

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר