לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2011, 00:12
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Quick שמתחילה ב "תואר מקוצר / מבחנים בלבד"

אותו בן אדם חי בסרט אם הוא חושב שהוא יוכל לעבור את המבחנים של תואר במדעי המחשב (ולא משנה באיזה מוסד) בלי ללמוד את החומר ורק לגשת למבחנים.
אלא אם אותו בן אדם למד מתמטיקה ברמה מאוד גבוהה (שזה בתכלס רוב התואר, התכנות מהווה חלק מאוד קטן), עשה קורסים בחשמל, לוגיקה, סיבוכיות חישובית, אלגוריתמים (לא לממש אותם, למצוא אותם ולהוכיח את הנוכונות שלהם) ושאר דברים שלא בהכרח קשורים לתכנות באופן ישיר (או עקיף).
למשל סמסטר ראשון במדעי המחשב מכיל את הקורסים הבאים (בגדול): חדו"א (חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי), אלגברה לינארית, מערכות ספרתיות (קורס של חשמל), פיזיקה, ומבוא למדעי המחשב - שזה הקורס התכנותי היחיד בסמסטר (והוא באמת יהיה לך בדיחה אם יש לך נסיון קודם).

אני לא אומר שאין יוצאים מהכלל, יש גם אנשים שמסוגלים לסיים תואר כפול (שני תארים מלאים!) בשנתיים, אבל הם בודדים מאוד, והיכולת הזאת שלהם לא נובעת מניסיון קודם אלא פשוט מכישרון מולד. אני יודע שלאנשים כאלה בד"כ מוכנים לבוא לקראתם ולתת להם ללמוד מה שהם רוצים וכמה שהם רוצים, למרות שבד"כ בונים עליהם לתארים מתקדמים.

לגבי מבחנים - באופן כללי בטכניון (ואני לא יודע איך זה במקומות אחרים) אין חובת הגעה להרצאות/תרגולים ברובם הכמעט מוחלט של הקורסים, לי יש 2 מקצועות הסמסטר שמעולם לא ראיתי בהם את המרצה, אבל, וזה אבל מאוד גדול - יש עבודות שצריך להגיש, שהם מהוות לפעמים 20%-30% מהציון הסופי, ועליהם אף אחד לא הולך לוותר לך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2011, 00:50
צלמית המשתמש של fap
  fap fap אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.09
אל תמהר להסיק מסקנות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Quick שמתחילה ב "תודה רבה על התשובה."

אתה חושב שאם יש לך תואר ראשון אז יהיה לך כלכך קל למצוא עבודה טובה?
הרבה מתכנתים מובטלים יחלקו עלייך.

אתה מפספס פרט חשוב - הכשרה צבאית נחשבת כנסיון לכל דבר.
אם תסתכל במודעות דרושים של חברות הייטק תראה לא פעם דברים בסגנון "דרוש מתכנת בוגר תואר ראשון/יוצא 8200".
אה כן, וכמעט תמיד בחברות הרציניות יותר תראה משהו כגון "בעל נסיון של לפחות 3 שנים".
בוגרי תואר בלבד בד"כ הולכים לחברות סטארט אפ בהתחלה, בעיקר כדי להשיג את אותו הנסיון שאתה הולך להשיג בצבא.
זה משום שחברות כאלה לא דורשות נסיון, אבל גם המשכורת בהתאם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר