לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2011, 14:57
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "כמה שנים?מה המדרגיות של..."

ציטוט:
"הנושא המרכזי שבגינו אנחנו שובתים הנו שחיקת השכר", מסביר עו"ד שילה. "בעבר, עד לפני כ-10 שנים, הפרקליטים היו סקטור שתוגמל בצורה טובה, ואז התחיל השכר להישחק לעומת השכר במשק. במספרים זה אומר שפרקליט מתחיל מרוויח בין 5,000-6,000 שקל ברוטו, ואחרי 10 שנות עבודה פרקליט יכול לקבל משכורת של 13 אלף שקל. אם היינו לוקחים את החבר שלו, שלמד איתו בפקולטה והלך למשרד פרטי, הוא ירוויח היום בין פי 2 לבין פי 3 - ואני מדבר על שכר שמשולם במשרדים קטנים.

מקור

הדרישות של הפרקליטים לא היו להקפיץ את השכר למעלה, אלא לעדכן אותו בהתאם לנעשה במקומות אחרים במגזר הציבורי. לאורך השנים האחרונות שכר עורכי הדין בפרקליטות נשחק בעוד שבמקצועות אחרות הוא עודכן לפחות פעם אחת אם לא יותר.

אינני מכיר את מדרגות השכר בפרקליטויות לעומק אלא רק את שכר המתמחים שם - בסביבות 4,500 אשר כוללים 20 שעות נוספות בחודש.
אני כן מכיר סדרי גודל של משכורות לעורכי הדין הלא ותיקים בפרקליטות, והם מתיישבים עם מה שכתוב בציטוט שנמצא בראש התגובה שלי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2011, 14:46
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "המקור שלי"

1. הסכומים הם ברוטו, לא נטו.
2. קראת את התגובות לכתבה?
ציטוט:

פרקליטה, ת"א (23.12.10) 2
תנו ציון לתגובה זו:
setRecommendationLabel(464659); 6. הנתונים אינם מדוייקים כלל וכלל אני פרקליטה בפרקליטיות בעלת רשיון עריכת דין מזה שלוש עשרה שנה ומהן עשר שנים בפרקליטות. לא ראיתי אפילו תלוש משכורת אחד שבו מופיע המספר 17,000 ש"ח ברוטו ואף לא קרוב לכך. המספרים נמוכים בהרבה.... וגם 20-40 שעות נוספות אינן מקרבות אותי לשכר המוזכר בכתבה שלכם.
חברים שלי בשוק הפרטי מרוויחים פי שלוש פי ארבע ויותר....
נכון שיש יתרונות רבים בעבודה בפרקליטות אבל אין בכך דבר לענין המשכורת והתנאים עליהם אנו נאבקים בשביתה הצודקת שלנו ....
ועוד דבר לסיום... אחד היתרונות הגדולים עליהם אני מדברת בעבודה בפרקליטות היא החומר האנושי המעולה המצוי בפרקליטיות כיום.... אנשים ערכיים בעלי יכולות גבוהות .... חייבים לשמר את ההון האנושי הזה בפרקליטות ולא לאפשר את המשך "בריחתו" לאחר 7-10 שנים של עבודה בפרקליטות....

פרקליט שובת, - (23.12.10) 6 תנו ציון לתגובה זו:setRecommendationLabel(464657);
7. אני מרוויח 32 ש"ח לשעה, איזה שעות עבודה נוחות??? כדי להרוויח 11 אש"ח לחודש אני צריך לעבוד 40 שעות נוספות, אז שלא ידברו איתי על שעות עבודה נוחות. זה פיקציה.
ולגבי מזכירה - תאמינו לי שהייתי מוכן לוותר על 2000 שח בשכר כדי לא להיות המזכירה של עצמי ושמישהו יעשה לי צילומים, יענה לטלפונים, ישלח פקסים במקומי.

ישן 03-01-2011, 14:43
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "הנבלות מהפרקליטות? 17 אלף בחודש? חביבי, אתה כותב שטויות"

9000 אלף נטו אחרי כמה שנים שלא באיזור פיתוח א+ כשכיר? איפה חותמים? ביחס לכמות עורכי הדין בשוק, זו בהחלט משכורת מכובדת.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 03-01-2011, 14:39
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
פעם עבדתי יחד עם אדם חביב ומחוספס
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "מהו שיווי המשקל בשביתות?"

שהיה אז בן קרוב לשישים, פנסיונר של קונצרן מזון ענק בישראל. הוא היה אחד מהבכירים בוועד העובדים של החברה, לאורך שנות השמונים. לדבריו השביתות, עיצומים ואיומי שביתה של הוועד, כמו גם תגובת והתנהלות ההנהלה, היו כמו הופעה טיפוסית של "כוורת": הרבה חזרה צפויה על אותו דבר שכולם מכירים + קצת אילתורים. ולא משנה כמה אילתורים, ההופעה הייתה מתחילה ונגמרת באותם אקורדים צפויים. באמצע היו כל מיני שטיקים, או התנגחויות, אבל כולם, כולל כולם, ידעו לאן יגיעו בסוף. האילתורים היו בעיקר בתחום של כמה פעמים כל צד יעשה "צ'ילבה" ויעזוב את החדר השכור במלון (לטובת המו"מ) בהפגנתיות, או כמה פעמים לא יענו בכוונה לטלפונים באישון ליל, למרות שברור מי בצד השני.השביתה, או איום השביתה (לפי הסיפורים שלו) היו יישות בעלת חיות משלה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר