לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2011, 02:19
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
הכותרת הראשית של ידיעות (3.6); דגן: "עכשיו, אין מי שיעצור את נתניהו וברק"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

לצערי, אני מתחיל לחשוב שיש פה איזו התנגחות אישית בין ראש המוסד היוצא לבין נתניהו\ברק. נראה לי
קצת מוגזם שביום וחצי הוא פלט שטויות שאנשים לא פולטים במשך שנים. זה לא שמחר בצהריים הולכים
לתקוף את איראן והוא חייב לעצור את האצבע על ההדק, להציל את המדינה מהשמדה.

אני לא ידע מה עומד מאחורי המחשבה של דגן, אבל לצערי אני לא רואה משהו חיובי יוצא מהאמירות שלו,
או באמת רק דאגה למדינה כפי שמציירים אותו. בהחלט יש להעריך אותו על פועלו הרב, אבל באמת שאני
לא מוצא היגיון להתערב במיליון ואחד נושאים. מה גרם לו פתאום להגן על האחים עופר בצורה כל כך בולטת -
גם פה הוא "היה חייב להציל את ישראל"?...

בקיצור, אכזבה וכעס רב על הברברת המיותרת בשבועות האחרונים, ולא רק שלו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-06-2011, 07:29
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "הכותרת הראשית של ידיעות (3.6); דגן: "עכשיו, אין מי שיעצור את נתניהו וברק""

הוא לא רק מדבר את עצמו לדעת אלא גם שחצן.
נתניהו וברק הם שני הביריונים חמומי המוח של השכונה והוא, דיסקין ואשכנזי היו היחידים שהצליחו להרגיע אותם?
גם אם נזרום עם הקשקוש הזה אז בעצם יורם כהן, תמיר פרדו ובני גנץ הם סתם חנונים

ייבחר לפוליטיקה? בקצב השטויות שהוא פולט אני בספק אם מישהו יבחר בו לוועד בית.
אם ימשיך כך ועם הנזק שהוא עושה, המוסד הבא שיגיע אליו יהיה המוסד לביטוח לאומי בשביל איזה קיצבה שמאפיינת כל מיני זקנים מבולבלים.

איכזב ברמות!

ישן 03-06-2011, 11:26
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אפשרות אחת אתה צודק. אפשרות..."

אוקיי, בוא ניקח לשם הדיון את אפשרות ב'.

אם אכן במסגרת תפקידו הוא ראה את רוה"מ ושרהב"ט בצומת החלטות חשובה עושים טעות בניגוד לעובדות שהוא/דיסקין/אשכנזי הציגו הרי בעצם אנחנו עומדים מול היסטוריה שחוזרת על עצמה - המנהיגים אוחזים "בקונספציה" ואנשי המקצוע מביאים מידע שמזים אותה אבל הם מתעלמים.
בעקבות כך שני דברים:
א. תפקידם לא להתערב בהחלטות אלא לייעץ.
ב. אם אכן הדברים כאלה דרמטיים אז הם היו צריכים "להפוך שולחנות" עד כדי מהפכה בכדי למנוע עוד קטסטרופה ולא לחכות לסיום התפקיד על מנת לספר את זה בריאיון עיתונאי.

נכון שזו דוגמה דרמטית וקיצונית, אבל אני ממשיך את הקו שלו "עזבתי וכעת אין מי שיעצור ביבי וברק.."

אגב, בהמשך דבריו הוא התייחס ישירות לכך ומתוכן דבריו אני מבין דברים הפוכים, שהוא בכל הזדמנות כן דפק על השולחן "אני חושב שכתפיסת עולם, מדינת ישראל צריכה לבחור את האופציה הצבאית כאלטרנטיבה אחרונה, אני מזכיר לכם שב-1973 טענו תמיד שלא האירו את עוצמת הבעיה הניצבת בפנינו. אני לא מוכן שעל מצפוני תהיה מונחת בעיה כזו, ולכן בכל הזדמנות שאני אוכל - אביע את דעתי".

והסיום שדי מבהיר את הסיבות לפתיחות הלב שלו שניראה שהם לא יותר מסגירת חשבונות עם רוה"מ ושרהב"ט בפומבי בתקשורת "יש רדידות בדיון לגבי האתגרים הביטחוניים של ישראל, הם מנוהלים כולם בסיסמאות. איני כופר בסמכות ובאחריות של ראש הממשלה ושר הביטחון, הם אחראים. אבל כבר אמרתי שלפעמים שכל והחלטה טובה אינם קשורים בעובדה שאתה נבחר..."

הוא איש רב מעללים שעשה רבות למען המדינה ולכן יש לו זכויות רבות, אבל כעת הוא ממש לא תורם ולא משנה מה הסיבות שלו.
עומדות בפניו דרכים יותר ראויות שלא ישחקו לידיהם של אלה שרוצים להשמיד אותנו.

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 03-06-2011 בשעה 11:33.
ישן 03-06-2011, 11:59
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא סתם סיכויים טובים, אלא סיכויים מצויינים (לרוג, אני ציני, זה בסדר :)...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אפשרות אחת אתה צודק. אפשרות..."

אתה אשכרה מצפה שאשכנזי, שבשנה האחרונה שלו היה פעיל פוליטי אקטיבי יותר מ50% מהכנסת, בצד
האופוזיציה, יקום וימחה על הצהרות אנטי-ברק/ביבי, מצידו של מישהו אחר - רק בגלל שהוא יודע שאינן
נכונות? הלוואי עליי אמונה כ"כ חזקה...

אשכנזי מנהל קמפיין פוליטי בוטה, ישיר ולא מתפשר כנגד אותם אנשים (פעם אחת הוא אפילו הגזים, ומצא
עצמו נאלץ להתנצל, כאשר "איכשהו" דלף לעיתונאים שאמר לביבי "אז אל תקבל", כשביבי העיר לו על כך שאינו
מקבל את עמדתו בנוגע לדיון בנושא שכר בצה"ל). לצפות ממנו למשהו מלבד חיזוק דברי דגן, יהיה נאיביות
מופלגת.

לגבי דיסקין אין לי מושג, מעבר לכך שמינו את המועמד שדיסקין לא רצה. כרגע הוא שטתק, וזה מעיד על דבר
אחד בלבד: שהוא מבין מה אמור לעשות ראש שירות חשאי בדימוס...
ישן 03-06-2011, 16:20
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "או שאתה למשל יכול לקרוא חוות..."

תאוריה יפה,אך בפועל רוב תושבי חיפה, הקריות והסביבה לא אוהבים את המשפחה הזו בצדק.
המשפחה שלו צריכה לשלם לכל מי שגדל באיזור חיפה והקריות תמלוגים כל חודש על הנזק הבריאותי שהם גרמו לתושבי האיזור יחד עם המפעלים האחרים באיזור באופן ישיר.

עכשיו למסחר עם אירן, הוא חיי בישראל? יש לו או היה לו מפעל ביטחוני? יפה החוקים של מדינת ישראל תקפים גם עליו ולכן אסור לו לעשות עסקים עם אירן. המוסד יכול למצוא דרכים אחרות לפעול גם בלי לפעול באירן,אם הוא רוצה.
הוא לא האדם היחיד ששכח איפה הוא גר ומה זה להיות ישראלי כי גם משפחת רקנאטי עושה דבר דומה,אבל אתה יודע כמו שקצב מקבל יחס מועדף מבית המשפט גם משפחת עופר מקבלת יחס מיוחד שהיא לא צריכה לקבל מהמדינה.

העובדה שסמי עופר והמשפחה שלו תרמו הרבה מאוד כסף לא נותן להם זיכוי מכל מיני פרשות אחרות כולל התחקיר נדגם שהם קברו בכוח להזכירך,זיהום האויר ומחלות הנשימה שהציבור "זוכה" בחיפה והקריות ועסקים עם אירן.

Seinfeld forever

ישן 03-06-2011, 16:55
צלמית המשתמש של bx1905
  bx1905 bx1905 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.11
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "WTF? על איזה לפיד אתה מדבר?"

תחפש ליד הארובות של בתי הזיקוק בגוגל ותראה ארובה גדולה ליד של בתי הזיקוק שהיא עובדת זה נראה כמו לפיד ענקי בלילה מרחוק וכאשר הם מפעילים אותה בכל הכוח זה עושה הרבה מאוד רעש ואור ואסור להם לעשות את זה לפי חוק,אבל הם ממשיכים לעשות את זה בכל מקרה. אם החלון פתוח בלילה, הרעש ממנה מפריע לישון וזה לא בצחוק.

מצאתי תמונה של הארובה ביום,אבל אי אפשר לדעת לפי הזוית צילום ביום, אם מדובר באותה אחת או לא.

ולגבי ההגנה שלך על בתי הזיקוק:
ציטוט:
דוח שפירסם איגוד שומרי המפרץ בחיפה (איגוד ערים להגנת הסביבה, המייצג תשע רשויות מקומית באזור חיפה והקריות) קובע כי רמת פליטות הגזים הרעילים מבתי הזיקוק בחיפה גבוהה פי ארבע מזו שבמערב אירופה. הדוח מתבסס על ממצאי מחקר בינלאומי של חברת VITO שהשווה בין רמת זיהום האוויר מבתי הזיקוק במפרץ חיפה למפעלים בהולנד ובבלגיה, וגילה כי בחיפה רמות הפליטה של תחמוצות הגופרית והחנקן גבוהות פי 4-3 מאלו שבהולנד ובבלגיה. תחמוצות גופרית ותחמוצות חנקן גורמות לנזקים בריאותיים כמו פגיעה במערכת הנשימה, עלייה בשיעור מחלות הלב, ועלייה בתמותה.

Seinfeld forever

ישן 03-06-2011, 18:13
צלמית המשתמש של hayal pashot
  hayal pashot hayal pashot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
לי לפחות דגן פתר חידה אחת.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "הכותרת הראשית של ידיעות (3.6); דגן: "עכשיו, אין מי שיעצור את נתניהו וברק""

בשנים האחרונות , לא הבנתי איך אמנון אברמוביץ ובן כספית יודעים ומדווחים כל דבר שקורה

בישיבות הכי כמוסות של המוסד. (אצל בן כספית זה הגיע לרמה של : "בישיבה האחרונה מ' שמתנגד

שהצבא יתקוף באוגוסט יצא להפסקת סיגרייה באמצא הדיון, ואז 2 חבריי החמישייה הקובעת של

המוסד ג' ו ד' ניסו לקדם את התקיפה באמצעות המזכירה ר' ...........").

פשוט כאילו יש להם איזה מיקרופון\מצלמה מתחת לשולחן במשרד ראש המוסד(בגלילות ?).

אני התלבטתי אם המדליפים היו אנשי מוסד (עבירה פלילית כמובן) או ח"כים שיושבים בועדות השונות

(בטחון או ועדת משנה לשירותים).

לדעתי החידה נפטרה בראיונות האחרונות של דגן.

(והחידה שנותרה מי עשה זאת בשב"כ ?, שאברמוביץ תיאר בפירוט את קרבות הירושה לתפקיד המחליף

לראשות השב"כ בפירוט מדהים , תיפטר לדעתי בראיונות הקרובים שיהיו עם דיסקין בהם יחשוף

עמדה פוליטית מענינת......).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:23

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר