לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2011, 23:23
  bar45678 bar45678 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.11
עזרהההה

אז ככהה אני חייבת עזרהה
אני בת 18 עוד מעט ..
היה לי ידיד פעםם הכי טוב היינו כמו אחים 4 שנים ברמות שבחיים לא הייתם מדמיינים היינו כל יום אחד אצל השני את הדברים הכי חשובים , מביכים מצחיקים וכל הבלה בלה הזה היינו מספרים ומעברים אחד עם השני
עד שהתנשקנו ! ( זה היה סתם כזה היינו שיכורים )
מאז הוא נהיה נורא התייחס מגעיל וכאלה בקיצור בלי לחפור על הקטע הזה רבנו ממש וממש התעצבנתי עליו
לא דיברנו חצי שנה ראש השנה שלחתי לו שנה טובה והוא לא ענהה אפילו נשבעתי שאני לא מתכוונת לרדוף אחריו יותר מזה ! בקיצור הוא שלח לי לפני איזה חודש וחצי שהוא חלם עלי וכאלה ולא עניתי ואז ראיתי אותו אחד על אחד ברחוב ועברתי בלי להגיד שלום הוא דיבר אלי ופשוט לא התייחסתי .. אחרי שבועיים היה לי יום הולדת הוא לשח לי הודעה ב12 מהממת רשמתי לו תודה רבה יום אחרי אחרי איזה שבוע הוא התקשר שהוא רוצה לדבר איתי.. ירדתי למטה ודיברנו יותר נכון הוא דיבר אני רק עקצתי אותו וההיתי מגעילה הוא אמר לי כזה בר מה נסגר את מתחילה להעליב אז אמרתי לו שהוא דאג להעליב אותי הרבה לפניי ובדברים גדולים הרבה יותר
בקיצוררר בסילבסטר יצא מצב שראיתי אותו .. הוא ניגש אלי ואמר לי שהוא רוצה לדבבר איתי אמרתי לו שחברה שלי שיכורה ואני חייבת לעזור לה כי הוא שפוכה ואני אדבר איתו עוד מעט
אחרי איזה חצי שעה באתי אליו והוא אמר לי שלא משנה כבר ( הדבר הכי מעצבן בעולם ) בקיצור הסתכלנו אחד על השני מלאא אחרי זה ..
יום אחרי התקשרתי אליו .. לא יודעת למה היה בא לי לראות אותו בטרוף פתאום .. הוא לא ענה וגם לא דיבר איתי אחרי זה .. התעצבני הכי בעולם.. בקיצור אתמוללל ראיתי אותו שוב .. מחוץ למסיבה .. ראיתי שהוא מתסכל ולא הסתכלתי בחזרה .. הוא בא אמר לחברות שלי שלום .. ואלי הוא בא אחרונה והתחיל להציק כזה
כמו ילד בגןןןן .. להציק בקטע של לקבל צומת לבבב ילד בכיתה ב' ! אני לא יודעת מה לחשוב .. הוא רווצה להשאר בקשר? לא רוצה ? מתגעגע? או שסתם הוא רואה אותי ומשמעם לווו וסתם בא לו לראות איך אני מגיבה באותו רגע ! דרך אגב אני אובססיבית אליו ברמות שאין דברים כאלה!
מה נראה לכםםםםם יהיה ומה נראה לכם הוא חושב??????????
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2011, 12:07
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bar45678 שמתחילה ב "עזרהההה"

קודם כל, ברוכה הבאה!

שנית, לפני שאת כותבת קחי נשימה עמוקה ואז תכתבי. קשה קצת להבין מה קורה פה בלי פיסוק נכון (וכן אם תוכלי בבקשה לא להכפיל אותיות, כי זה מציק בעין)

ולעניין, שניכם משחקים פה במשחקים. כן רוצים, לא רוצים.. משדרים דברים הפוכים ממה שאתם באמת מרגישים. אולי במקום שתתנהגו כאילו קרה דבר נורא (כולה התנשקתם!!) למה שלא תשבו ותדברו על זה? תגידו מה אתם מרגישים. כי במקום לדבר על מה שקרה, ברחתם אחד מהשני.. לא חבל להרוס חברות בגלל אגו? (ובואי נעמיד את הדברים בפרופורציות. נשיקה משכרות זוהי אינה סיבה לניתוק הקשר)

ישן 09-01-2011, 15:45
  bar45678 bar45678 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.11
:)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "קודם כל, ברוכה הבאה!..."

אז ככה ..
דבר ראשון - אשתדל לרשום כמו שביקשת בשביל שתביני אותי
דבר שני- תקשיבי, לי אין בעיה עם זה שהתנשקנו ..
וגם לו אין בעיה ( כך לפחות נראה לי )
פשוט הוא עבר בית ספר באותה תקופה וזה היה עוד אחד מהסיבות לזה שהתרחקנו .
הנשיקה זה לא מה שהתכוונתי לדבר עליו..
הסברתי מקודם את הסיטואציות שהיינו בהן מהרגע שרבנו ..
והמפגשים האלה גרמו לבלבול כי לא הבנתי בידיוק מה הוא רוצה ..
אז שאלתי מה נראה לכם אפשר לעשות ?
רציתי להפגש איתו ולדבר על הכל אבל הוא לא ענה לי ( רשמתי את זה גם מקודם )
ופעם האחרונה שראיתי אותו הוא היה פשוט צומי .
אם אני אתקשר אליו עכשיו אני לא יודעת אם הוא יענה לי .. אבל במקרה שהוא יענה וניפגש אני בטוחה שזה געגוע של רגעים סספציפים שהוא רואה אותי .. וזה לא שהוא יושב בבית וחושב.. " וואי אני מתגעגע לבר" ולכן אני חושבת שאחרי שנדבר זה יעלם לו הגעגוע והוא יחזור להיות ילד מגעיל כזה ..
אני לא יודעת מה הוא חושב וזה מבלבל אותי נורא .. ומסקרן!
מה לעשות ? :\
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר