לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-02-2011, 10:09
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
נסיוני שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sharunas2 שמתחילה ב "דיון רציני - ידידים /חברים"

"אפלטוני לחלוטין" אפשרי בעיקר כאשר (לפחות מצד הגבר) אין שום משיכה לידידה. זה יכול להיות בגלל דחף מיני לא חזק, בגלל שהאשה לא מושכת או (אשרי המאמין) בגלל שאותו גבר באמת יכול לרסן את המחשבות שלו (או לדוגמא אם הוא חש דחיה מעצם המחשבה על משיכה לאשה נשואה, וזא מן הסתם בפועל אין לו משיכה אליה).

פרט למקרים שבהם באופן קיצוני אין משיכה, לדעתי זה רק עניין של נסיבתיות בשביל שהאםפלטוניות תתנפץ, בין אם בדמיון ובמחשבות נסתרות, ובין אם במציאות. ישנם גם הרבה מקרים ש"השעיית האפלטוניות" לפעם אחת ויחידה בין ידידי נפש, בעצם מאוד הועילה להמשך קיום הקשר האפלטוני לזמן רב אחרי זה ("עשינו, עברנו את הקטע, אפשר להיות חברים על מי מנוחות").

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2011, 01:23
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
מצב בעייתי, מניסיון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sharunas2 שמתחילה ב "דיון רציני - ידידים /חברים"

מצד אחד - זה מצב שהוא בהחלט אפשרי. גבר רווק בקשר עם מישהי נשואה\מאורסת\בקשר רציני.
יכול באמת להיות שהוא והיא בקשר אפלטוני לחלוטין, והוא לא רואה בה בת זוג פוטנציאלית בשום מצב.

הבעיה היא שיש אחוזים מאוד גדולים שהרווק דווקא כן רואה ב"ידידה" שלו כבת זוג פוטנציאלית. גבר
כזה בד"כ ישמור את רגשותיו לעצמו ולא יחשוף אותם - גם כי הוא מודע לקיומו של גבר אחר בחייה של
אותה אישה, וגם כי לא ירצה לאבד את אותה אישה (קשר ידידותי מחזיק אותו בינתיים - וזה סוג של
סאדיזם). בנוסף, הוא כנראה מודע לאפשרות הסבירה שידידתו לא רואה אותו כפי שהוא רואה אותה.

שוב - יכול להיות מצב של קשר אפלטוני - הבעיה שאיתנו הגברים - אי אפשר לדעת אף פעם מה באמת
עובר לנו בראש.

ישן 05-02-2011, 04:44
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "[QUOTE=idanmos] יש לך ידידים..."

אין לי צורך כרגע בידידות (נגמרו הימים של לישון באלכסון, כ"כ כייף להתעורר בבוקר עם האישה שאני אוהב, רק חבל שדפקו לי משמרת שאי אפשר להתחמק ממנה), כשאצטרך, אשיג, קלי קלות (בחיים האמיתיים, העבודה הרבה יותר קלה עליכן, בחיים הוירטואלים, כ"כ קל להתחבא מאחורי ים של חומות).
נשירים, ממש נדירים הידידים שלא ירצו ממך כלום, יש לי ידידה, שהיא כמו אחות בישבילי, אחות קטנה, ממש ככה, בחיים לא רציתי ממנה משהו מיני וגם לא ארצה (וזה לא שהיא מכוערת כן? הבחורה מאוד מושכת), זה נדיר, אבל ממש נדיר.
בשורה התחתונה, בתמימותך את מאמינה (או שלא) שחלקם חברי נפש, -וכמו שאת אומרת- 'וול', אולי, אולי רק אחד מהם באמת ידיד נפש. רק מה? אף פעם לא תדעי, כי גבר לא יספר את זה לבחורה תמיד/בכל המקרים.

נערך לאחרונה ע"י idanmos בתאריך 05-02-2011 בשעה 04:47.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:40

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר