לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2011, 11:34
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]יש לך גם..."

נו ואני בונה מערכת חדשה בלינוקס מאפס ועדיין אני לא הולך לחייב אנשים להשתמש בפרופיל זה או אחר באותה מערכת או בעיצוב זה או אחר.

פייסבוק היא רשת חברתית ולכן לכל אחד אמורה להיות זכות לעצב את הפרופיל שלו לפי הנוחות שלו או שלה ואגב אני משתמש בעיצובים הישנים של גוגל ויאהו ולא בחדשים, ככה שאם גוגל ויאהו יכולות אז גם פייסבוק יכולה להחזיק פרופיל לפי בחירה וזה פשוט מאוד או שאתה צריך הסבר כיצד עושים את זה?
פייסבוק הפכו ל ms, בגלל שהם מחליפים ככה את העיצוב או את הפרופיל בלי לשאול את בעל החשבון עצמו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2011, 12:23
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "נו ואני בונה מערכת חדשה..."

אני אגיב לך אבל התגובה גם רלוונטית כלפי student1 -
1) אין לך "זכות" בפרופיל שלך... וכן, לתחזק כמה סוגי עיצוב זה לא פשוט בעליל, כשכל feature חדש צריך להבדק בשני המצבים, בכל הדפדפנים, בכל מערכות ההפעלה, וכו...

2) אם הייתם מכירים קצת את ההיסטוריה של פייסבוק, הייתם יודעים שהם *בכוונה* לא הולכים בכיוון של MySpace וכל שאר האתרים שמאפשרים לך לעצב את הפרופיל שלך כאוות נפשך

3) נכון student1, ואני מאוד תומך בגישה כזו כשמדובר ברשתות חברתיות... אני נורא אוהב את דרך הפעולה של פייסבוק, כשהכל אחיד, קפדני, מסודר, ומתעדכן כל תקופה מסויימת כדי לשרת את הצרכים המשתנים. (כמו שבטח שמתם לב, הפרופיל החדש מעודד באופן אינטנסיבי למלא את כל נתוני הפרופיל)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:54

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר