לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2011, 21:11
  ♥yh♥ ♥yh♥ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.11
מבינה אותך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HimushMan20 שמתחילה ב "חרא לי בחיים"

גם אני בצבא הגעתי לבסיס שכזה, בסיס סגור של חיילים שפסולי קורסים, והרמה שם היתה ממש נמוכה. אני הגעתי לשם אחרי קורס מחשבים, שתבין שהייתי שם שיא החננה מבחינתם.
וכמה שניסיתי לעבור משם לא הצלחתי... ובסוף גם השירות נגמר... תאמין לי בראייה לאחור פגשתי שם טיפוסים ועברתי חוויות שאולי בחיים לא היה מזדמן לי לעבור.

לא הבנתי אם שיחררו אותך, או שאתה עדיין שם, והאם הבסיס סגור או לא.
אבל אם אתה בבסיס סגור, אז אין לך כ"כ ברירה, הייתי ממליצה לך להכריח את עצמך להתחבר למישהו, מי שהכי מדבר אליך... לאט לאט תראה שהשד לא נורא. ועד כמה שאתה מרגיש שהאנשים שם הם ברמה מתחתיך, אם תתן לזה צ'אנס, לאט לאט אתה תצליח למצוא משהו במשותף אם כל אחד, גם עם הטיפש ביותר, גם עם ההמוני ביותר וכו.
זה לקח חשוב מאוד שלמדתי בשירות שלי, היכולת ליפול על הרגלים לא משנה איפה אני נמצאת.
אז אל תתן לאיזה תווית שאיזה קבן צבאי הדביק עליך להשפיע עליך.
אם אתה תבחר להנות מכל מקום שבו אתה נמצא, אז עם הזמן אתה תסתדר שם, בדיוק כמו שהיה בתיכון ואולי אפילו יותר טוב, אז מזה משנה אם הקבן חושב שאתה לא חברותי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2011, 12:01
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ♥yh♥ שמתחילה ב "בכנות, אני לא שמעתי על..."

אם את לא מכירה, ואם אני מבינה נכון את עדיין אינך פסיכולוגית או פסיכיאטרית, לא הייתי ממהרת כ"כ לבטל דעתו
של איש מקצוע. לבעלי התסמונת לוקח הרבה יותר זמן והרבה יותר קשה להם ליצור חברויות, מסיבות כאלה ואחרות.
ביה"ס הוא חממה, וסביבה חברתית קבועה לאורך זמן רב יחסית. יכול להיות שיש לזה השפעה?
אני מציעה לך לקרוא על התסמונת, וללמוד עליה, לפני שאת בקלות רבה כ"כ מבטלת אבחון של איש מקצוע...

גם הקב"ן יודע שכ-ו-ל-ם סובלים מקשיי קליטה. תאמיני לי שהוא רואה מספיק מקרים של קשיי הסתגלות,
ולא ישר מאבחן כל אד מהם כאספרגר. התסמונת לא תגרום לקשיי התאקלמות במסגרת, אלא לקושי
באינראקציה חברתית. מאד יכול להיות שמדובר בצורה מאד קלה של התסמונת, ולכן כאשר הסביבה
החברתית הייתה קבועה - הוא לא חש קושי, ולא היה צורך לאבחן. יכול גם להיות שדברים לא נראו
לו קשים, למרות שבהשוואה לאחרים הוא כן התקשה בהם.

שוב, ללא ידע והיכרות מעמיקה - לאיש מקצוע יש הרבה יותר כלים לקבוע דבר כזה מאשר לנו, בפורום
אינטרנטי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

נערך לאחרונה ע"י Tallyco בתאריך 14-01-2011 בשעה 12:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:24

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר