לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2011, 10:42
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "מאחר ואתה קצת יותר ישר עם עצמך, פומבית, מאשר כמה אחרים"

האמת שאני בהחלט מתקשה במיוחד עם הפתגמים מכל צד.
better the devil you know עומד לזכות נתניהו, אבל פעם אחר פעם הוא מוכיח שכל הקלישאות לגביו הן יותר עובדות מקלישאות, והוא לחיץ, פריך, אוורירי ופסיבי, אז לא ממש עדיף.
המטאטא החדש, שהוא לא חדש, ולא הכי טוב מתאים יותר לאידיאולוגיה שלי ברוטו, כשמגיעים לנטו אחרי ניכוי העונשים בפועל, העונשים על תנאי והעונשים שטרם נקבעו, ועוד בניכוי האופורטוניזם, מתגלה מנקה אבק פשוט שמוריד את האבק מלמעלה ומשאיר הרבה לכלוך מלמטה.
אחרי כל הפגתמים והמשלים אני עדיין אעדיף את המטאטא על פני ה devil וחייב לציין שבלית ברירה.
רק נבחרת חלומות, שלא יודע מאיפה יקריצו אותה, בראשות העבודה תוכל לתת עתיד חדש למפה הפוליטית ולמדינת ישראל.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2011, 18:57
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הצדק עימך באם אתה מתייחס למפלגת העבודה כאל שלד בורסאי או מותג
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "והנה נבחרת החלומות מתרקמת לה..."

מפלגת העבודה 'ההיא' כלומר בתה של מפא"י ונכדתן 'פועלי ציון' ו'הפועל הצעיר' - כבר אינה עימנו. למרבה הצער 'נבחרת החלומות' באשר תהיה - לא תעז לשיר את השיר הזה:

נָרִימָה יָדֵינוּ, נָרִים וְנִשְׁבַּעְנוּ
בְּדֶגֶל צִיּוֹן, בְּאַדְמַת הַמְּכוֹרָה,
בְּכָל הַקָּדוֹשׁ וְיָקָר לְכֻלָּנוּ,
‏בְּשֵׁם גִּבּוֹרִים וְחַרְבָּם הַשְּׁבוּרָה

הצבור אולי יצביע ל'אנשי עסקים' ו'נבחרת חלומות'. אך מי יכנס לנבחרת זו? אלה שעשו עסקים מוצלחים בעולם מושחת למדי ואלה שמעשה ידיהם מוחשי כמו חלומות... האם זה אומר שזה יעשה טוב לי ולך? ממש לא...

הבעיה היא לא רק ב'עבודה' שאני מצר מאוד על סופה כמו גם על סופו של המשטר הפרלמנטרי המפלגתי הישראלי. גם שאר המפלגות הציוניות - הליכוד, ש"ס, מרצ, האיחוד הלאומי והבית היהודי מתבססות על 'נבחרת חלומות'. קל וחומר יריד המותגים המביש חסר הכיוון הקרוי 'קדימה'.

הבו לנו גנרל, מיליונר ועיתונאי שרירן ונעשה לכם מדינה בונבוניירה. והצבור קונה את מה שמוכרים לו ולא מבין למה למרות ששילם 120 ש"ח בהנחה אינטרנטית על השתתפות בסימנר הרזייה + חיטוב חמוקים + ספר בחתימת המחבר הוא עדיין נראה וחש אותו הדבר...

אני מתגעגע לסניפים השכונתיים עם 'המזכירים' ו'החברים' ולתמונה של ז'בוטינסקי או בן גוריון על הקיר. מתגעגע לדיונים טרחניים במרכז המפלגה וויכוחים מתישים על כל סעיף קטן מבלי להתבסס על שום סקר דעת קהל.

משטר פרלמנטרי עם בחירות יחסיות אינו מתאים לנבחרות חלומות. מפלגות צריכות להיות נטועות בקרקע ולא בכספות משרדי הפרסום. נבחרות חלומות מתאימות לבחירות אישיות כדי שתהיה כתובת אישית לבוא אליה בטענות כשהחלומות הופכים לסיוט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:00

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר