לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2011, 18:19
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי strong1 שמתחילה ב "ראיון מבמחנה עם קולונל ריצ'רד בורג'ס, הנספח הצבאי היוצא של ארצות הברית בישראל"

הקטע לגבי הנמר:
ציטוט:
בימים אלו, מגלה בורג'ס, דווקא נרקמת בין שתי המדינות עסקת נשק גדולה. רק שהפעם, הכיוון הוא הפוך: ישראל תהיה זו שתעביר את האמצעים לארצות הברית. לדבריו, צבא ארצות הברית מתכנן לרכוש את רכב הנמ"ר הישראלי - מה שיהפוך, כנראה, לרכישה הגדולה ביותר שהבית הלבן עשה בישראל.
ככל הידוע, נגמ"ש המרכבה אמור לתת מענה למשימותיו של הצבא האמריקאי ברחבי העולם, לרבות באפגניסטן, שם הוא מותקף על–ידי מטענים ומחבלים מתאבדים. העסקה טרם נחתמה, והיא תלויה גם בנספח הצבאי שיחליף את בורג'ס, אך הדגדוג בקצה האצבעות של עורכי השופינג האמריקאים כבר קיים. "אני יודע שבכירים באגף הלוגיסטיקה שלנו מאוד מעוניינים בנמ"ר", אומר בורג'ס. "הייתי לצד ד"ר אשטון קרטר, סגן שר ההגנה והממונה על רכישות נשק, כשהוא ביקר בארץ. אני יודע שהוא התרשם מאוד, ושהממשל כבר לוקח בחשבון את הנמ"ר בתוכניותיו. אני לא בטוח לגבי המספרים, אבל אני יודע שצבא ארצות הברית מחפש לקנות הרבה כלי רכב מהסוג הזה".

אם נתעלם מהסיכויים שהכתב טעה לגמרי בהבנת המרואיין (שהתכוון פשוט לייצור נמר בדולר סיוע בארה"ב)- הרי שזו רעידת אדמה. אני הייתי תחת הרושם שצבא ארה"ב מחפש משהו אחר לגמרי בתוכנית ה- GCV שלו. לא מצאתי שום אזכור לסיפור הזה, חוץ מקריאה של ברק לגייטס לבחון את הנושא..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר