לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2011, 08:24
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מחפש חוות דעת על htc mini hd"

אני עם המכשיר הזה כבר קרוב לחצי שנה (לצורך ניסויים + עבודה)
זמן סוללה - נפלא, עם תוכנה שיצאה מהמפעל (רשמי, לא ישראלי) היא מחזיקה לי יומיים-3 בלי הטענה,
גודל בכיס - קטן ונוח.
מהירות עבודה - סטנדרטי, לא במהירות של מפלצות ה1GHZ שיש היום, אבל בגלל הרזולוציה הקטנה יותר לא צריך באמת כח עיבוד, מכול מי שראה - אף אחד לא התלונן.
חסרונות:
רמקול לא משהו, בניגוד למכשירים הגדולים יותר אי אפשר להשתמש בו באמצע נסיעה (אלא אם כן אתה משתמש בתוכנת booster חיצונית, אבל אני מדבר איתך על stock-rom עכשיו)
זהו, האמת.
מערכת הפעלה - שזו השאלה העיקרית שלך אני מעריך, מ"ה היא כמו דת, (או דפדפן בחירה, לצורך העניין), לכול אחד יש דיעה משלו.
אבל אם אתה סגור שאתה לא רוצה winmo והמכשיר מתאים לך (כמכשיר זול וטוב - אישית מאוד אהבתי את הביצועים שלו) תסתכל על Aria
http://www.htc.com/www/product/aria/overview.html
זה המקביל האנדוראידי שלו.
אבל עליו אני לא יכול להמליץ כי לא ראיתי אותו בפעולה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2011, 16:18
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "אני עם המכשיר הזה כבר קרוב..."

ברשותך, לא הבנתי כמה דברים. מה הכוונה שאי אפשר להשתמש ברמקול בעת נסיעה?

מערכת הפעלה - לא מבין בזה יותר מדי כי טרם היה לי סמארטפון עם מערכת הפעלה רצינית כלשהי, כך שאין לי ממש משהו מועדף.

איזו מערכת הפעלה יש למכשיר הנוכחי והאם אפשר לעדכן לו אחת יותר חדשה או שזה מובנה במכשיר ומה שיש זה מה שיש?

אתה יכול אולי להמליץ לי על מכישר בסגנון במחיר סביר כמו של ה-mini ויעמוד באותה רמה ואף גבוהה יותר? אם אאלץ לשלם עוד
קצת אז אוכל להתגמש מהבחינה הזאת, השאלה אם יש משהו יותר טוב מהמכשיר הזה שיתן לי יותר (ולא במחיר גבוה, הרי
ברור לי שאפשר לקנות ב-3,000 ש"ח מכשיר חללית).

שוב מדגיש - לא מבין בסמארטפונים, כי זה הולך להיות הראשון שלי. הסלולארי הקודם שלי היה f480 אבל הוא לא ממש מתקרב לסמארטפון.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 19-01-2011 בשעה 16:20.
ישן 20-01-2011, 10:37
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "ברשותך, לא הבנתי כמה דברים...."

זאת אומרת שהרמקול הפנימי שלו לא חזק במיוחד, בניגוד לטלפונים אחרים שיש/היו לי הרמקול בעוצמה ממוצעת מינוס.
אני יודע שיש תוכנות שמשפרות את זה, אך לא ניסיתי אותן עדיין (אני אחפש אחת היום, מחר כנראה תהיה לי תשובה איך זה עובד)

הוא מגיע עם Windows mobile, המכשיר המקביל אליו (אותו גודל, אותו מפרט) עם מערכת הפעלה מבית גוגל - Android נקרא Aria, לדעתי המחיר זהה או מעט יקר יותר.

מכשירים אחרים בסדר גודל זהה (לא ממליץ כי לא מכיר אישית)
Sony xperia v8, סדרת ה xperia v10 הייתה מאוד מוערכת לזמנה, לפי המפרט ה v8 הוא באותו סדר גודל של המיני, ואני לא מאמין שאפשר ליפול איתו, מ"ה אנדרואיד 2.1 אבל עם הפניה לפורומים הנכונים תוכל לשדרג אפילו לאנדרואיד 2.3 שתצא בקרוב, לפי המפרט המסך נראה מעניין (16 מליון צבעים מול 65K לHTC)
http://www.gsmarena.com/sony_ericss...ria_x8-3403.php

עוד מקביל שנראה מעניין, אבל מפרט מעט חלש לטעמי, טלפון סמסונג:
http://www.gsmarena.com/samsung_i7500_galaxy-2791.php
הייתרון - מסך amoled, התצוגה שלו יפהפיה, אבל אני לא בטוח שהמעבד החלש יכול להחזיק את הטלפון כמו שצריך.
אם אתה מוכן לשלם קצת יותר, כדאי לך לדעתי להסתכל לכיוון הזה (לא בדקתי מחירים, אבל לפי מפרט הוא בוודאות יקר יותר)
http://www.gsmarena.com/samsung_s8000_jet-2835.php
טלפון מעט ישן, אבל מסך טוב, מעבד סביר (לפני תקופת המפלצות), מצלמה עם פלאש... סה"כ טלפון סולידי, והעובדה שהוא בן שנה צריכה להוזיל את העלות למשהו שווה לכול כיס.

אם אתה שואל את דעתי האישית - אני איש של HTC וחלונות, כי זה עולם מוכר לי וכי אני נהנה ממשחקים וtweaks, אבל זה לא מתאים לכול אחד - אם אתה מחפש טלפון שעובד, כנראה שה s8000 או איזה אייפון יד שנייה זה משהו שאתה מחפש, רק תבדוק אם יש מקום (אולם תצוגה של חברת סלולר או משהו) שתוכל לשחק איתו לפני הבחירה.

ישן 20-01-2011, 19:29
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "[QUOTE=קוביבי]כי אני נהנה..."

למה העקיצות?
אני מנסה להיות פה הכי אובייקטיבי שאפשר, אפילו נטיתי לכיוון האנדרואיד בהמלצות שלי, כי לצערי זה מה שהשוק הולך אליו.
עד כמה שזה מפתה להתקין אובונטו על הטלפון שלך (האמת - די שימושי אפילו, אבל לא ברמה שציפיתי)... אני מעדיף לשחק עם המערכת הקיימת.
לא בישלתי ROM-ים עדיין לאנדרואידים וכנראה שלעולם לא אעשה זאת, אז אני לא מכיר את החוויה.
עם הנטייה של מרבית החברות לרדת לך לחיים (חלונות 7 עם הטלפון "החברתי" שלהם, iOS שיכולים למחוק לך את המכשיר מרחוק אם אתה פורץ אותו ואנדרואיד... גוגל - nuff said) אז כן, WM6 נשארת מערכת ההפעלה המועדפת עליי.

הנקודה שהעלית לגבי האפליקציות - פה הבעיה האמיתית, אבל למזלי אני לא קונה טלפון חדש, ככה שלשנתיים הקרובות אני חופשי.
במקרה הכי גרוע - אתקין איזו מ"ה שאני רוצה על הHD2 שלי ונמשיך משם, וזו הסיבה העיקרית שאני מעדיף את HTC דווקא, הרבה יותר קל לשנות טלפונים שלהם.

ישן 20-01-2011, 20:36
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אז איזה מכשיר כדאי לקנות?..."

אין דבר כזה מכשיר שיהיה אקטואלי בעוד שנתיים. עוד חודש מוצאים את dual core ועוד
שנה יהיה כבר 8 ליבות
המקסימום שאתה יכול לעשות כדי לקנות מכשיר לשנתיים (כמו שכתבתי לך) זה לקנות כרגע
את המכשיר הכי טוב בשוק כרגע (דיזייר HD או באמת הdual core של מוטורולה) וככה יהיה
לך מכשיר לעוד שנתיים או שלוש
אם אתה לא מוכן להשקיע עוד 300 שקל כדי לקבל מכשיר פי 2 חזק ממנו, אמרתי לך כבר, יש לך 3 אפשרויות:
-לקנות חדש מיד2 מבנאדם פרטי שימכור אותו במחיר נמוך יותר בכמה מאות
-לקנות בחו"ל
-לקנות מכשיר שכבר לא יהיה רלוונטי בעוד חצי שנה (לא אומרת שהוא לא טוב, פשוט הטכנולוגיה
כבר תטוס הלאה, מה שקורה תמיד בשוק הזה)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:47

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר