לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-12-2010, 00:09
  troncho1z troncho1z אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.10
קצת לשפוך את הלב

אני כותב כאן כדי לשפוך את הלב.. אבל אם יש לכם ככה כמה עצות לעידוד אשמח לשמוע.

טוב אז ככה,
יש לי חברה הכי טובה, לא חבר הכי טוב, אלא חברה, אנחנו מכירים כבר 8 שנים בערך וחברים באמת הכי טובים שאפשר. לפחות היינו...
לפני כמה חודשים נהיה לחברה הזאת שלי (נקרא לה מ'), חבר, חבר אמיתי, אתם יודעים, בן זוג.
זה היה קצת מוזר האמת, פתאום אני צריך להתחלק בחברה הכי טובה שלי עם מישהו אחר. אני לא מאוהב בה, בכלל לא, הקשר באמת אפלטוני לחלוטין. אני חולה עליה בתור בנאדם והיא הבנאדם הכי קרוב אליי בעולם. אבל מאז שהיא נהייתה עם חבר שלה התרחקנו מאוד, אני מבין את זה ומקבל את זה שהיא צריכה להיות איתו ורוצה להיות איתו וזה מתקבל על הדעתך וברור לחלוטין. אבל יש לי הרגשה של התרחקות יתר. לטענתה אין לו בעיה שאני החבר הכי טוב שלה ושאנחנו יוצאים, אבל ההרגשה שלי היא שאני כבר לא בין הראשונים בסדר העדיפויות שלה. כשאנחנו בבסיס היא לא מתקשרת אף פעם - רק אני! אם לא אתקשר אני לא אשמע ממנה. כשאנחנו מגיעים לסופ"ש הביתה, במידה והוא בבית גם אז היא כמובן תהיה איתו רוב הזמן שזה מתקבל על הדעת לחלוטין אבל מצד שני היא לא מקצה לי אפילו לו מעט זמן איכות כמו פעם וזה חסר לי מאוד. שורה תחתונה אני מרגיש שהתרחקנו מאוד. מאוד. היו סופ"שים שאפילו לא ראיתי אותה כי היא ראתה אותו ואת החברות האחרות שלה. אז כנראה ברשימת סדר העדיפויות שלה ירדתי מהמקום הראשון למקום ה-10 בערך.
עכשיו, אני לא רוצה לדבר איתה על זה כי אני יודע שהיא ישר תתגונן ותגיד שזה לא נכון ולא הגיוני ושאני סתם מדמיין - אני מכיר אותה לא מהיום (כבר 8 שנים כמו שציינתי).
זה נראה לי קצת מוזר שיש לה חבר כבר 3 חודשים בערך - כל החברים שלה מכירים אותו כבר וראו אותו אבל אני, החבר הכי הכי טוב שלה, לא פגש אותו בכלל!!!!
היא חסרה לי ממש, פגישות שלנו מרגישות לי כמו אילוץ בשבילה! היא באה אליי יושבת אצלי שעתיים והולכת - כשפעם היינו יושבים שעות על גבי שעות!!!
שלא תבינו לא נכון, יש לי חברים אחרים, יש לי מספיק חברים אחרים. אבל מ' זאת מ' והיא אחת ויחידה. יש לי עוד ידידה מאוד מאוד מאוד טובה נקרא לה ש', שבעזרתה אני ממלא את החור העצום שמ' משאירה. אני נפגש איתה יותר מפעם, הרבה יותר, מדבר איתה בטלפון באמצע שבוע הרבה יותר ממה שאני מדבר עם מ', וגולת הכותרת היא ששכבתי איתה, כן אני נמשך אליה מאוד אבל לא רוצה אותה כחברה וזה היה מעיין סקס ניחומים כי רע לי ואני מאבד את החברה הכי קרובה שלי.

היום היא שיקרה לי... מ'... התקשרתי אליה והתעניינתי לשלומה ואיך הולך ובלה בלה בלה ואז היא אמרה: " מה אני אספר לך על זה בטלפון?" אז אמרתי לה:"לא. מעולה אז בואי ניפגש היום"... היא אמרה שהיא לא יודעת כי יש לחברה שלה מסיבת יומולדת היום והיא נוסעת עם חברה אחרת.. ואולי אני אצטרף אם יהיה מקום... כמובן שהיא לא התקשרה להודיע לי אם היה מקום או לא היה מקום... ואז אני רואה בפייסבוק שהחברה שהיא הייתה אמורה לנסוע איתה בכלל יוצאת עם חבר שלה, ועם מ' והחבר שלה לסרט!!! קיבלתי חירטוט לפנים !!!! אהה והשיא- לחברה שלה הזאת שכביכול הייתה אמורה להיות מסיבת יומולדת - בכלל אין יומולדת אלא רק בספטמבר! שקר גס!!! החברה הכי טובה שלי שיקרה לי בפנים !! בא לי לבכות!!!! בקיצור... קשה, לא פשוט בכלל... אין לי חשק לכלום יותר... ובטח לא לראות אותה מחר- שזה מה שאמור לקרות...

אז אני אלך להתמרמר לי עוד קצת עם עצמי...

תודה על ההקשבה
וסליחה על החפירה!!!

ליל"ט
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2010, 01:32
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הייתי שם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי troncho1z שמתחילה ב "קצת לשפוך את הלב"

לילה טוב לך ידידי
הסיפור שלך מוכר ועצוב וכמו שכתבתי בכותרת אני יכול להזדהות כמו שאני מאמין שהרבה יכולים להזדהות כי גם לי היה משהו דומה, חברה קרובה מאוד שהתרחקנו האמת לא בגלל החבר אלא בגלל דברים אחרים אחרי שהיה לה מישהו הרגשתי גם שאני מפסיד ב"תחרות",

אני חושב שאתה כן צריך לדבר איתה אבל לא לבוא ממקום של אשמה או לעשות אותה לא בסדר כי אז היא תתגונן ונראה לי שהשקר היום בקשר ליום הולדת היה אולי כי לא היה נעים לה להגיד לך שהיא יוצאת לקולנוע.
אני חושב שפשוט תפרוק את אשר ליבך, תגיד לה שאתה רק רוצה לשתף אותה בהרגשה שלך ושהיא רק תקשיב אפילו לא צריכה להגיב (אפשר לעשות גם במכתב למרות שפנים מול פנים עדיף אבל תעשה מה שמרגיש לך יותר טוב ) ותגיד לה שאתה מודע לזה שחבר קודם לחברות שלכם אבל אתה מרגיש שאתה נדחקת בכלל הצידה (מקום 10 או יותר נמוך) ושהיא לא צריכה לשקר כשלא נעים לה וכו' ומקווה שזה יגרום לה להיות יותר חופשיה בקשר החדש שנוצר ביניכם כי הרי כניסת החבר לסיפור משנה את התמונה כולה ויש מצב שהיא מנסה לתמרן בינך לבינו ולבין שאר החברות ואולי לא כל כך בהצלחה

בהצלחה ומקווה לשמוע חדשות טובות :-)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 25-12-2010, 14:54
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי troncho1z שמתחילה ב "קצת לשפוך את הלב"

זה מעצבן כשיש חבר או חברה טובים שאתה רגיל ששניכם כל הזמו אחד בתוך השני (כל הזמן נפגשים ומדברים) ואז פתאום הם מוצאים פרטנר רומנטי שבאופן טבעי הם נמשכים להיות איתו הרבה יותר מאשר איתך. אתה מרגיש קצת זנוח בצד ע"י בן אדם שהיה מאוד קרוב אליך אבל זו התנהגות נורמלית מצידה.

אני מכיר את זה משני הכיוונים: פעם הייתי זה שפתאום הייתה לו חברה והיה לי פחות עניין להיות עם החברים שלי ופעם הייתי בצד השני כשלחבר הכי טוב מגיל צעיר פתאום הייתה חברה ולו היה פחות עניין להיות איתי ועם שאר החבר'ה.

כשתהיה לך חברה אתה תבין כמה זה טבעי ואתה תראה שאתה מתנהג בדיוק כמו כולם כי היא תמלא המון חללים רגשיים בתוכך ולא תרגיש צורך להעביר זמן ולחלוק דברים עם אנשים שעד לא מזמן היו סופר קרובים אליך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:02

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר