לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2011, 22:40
  אלמוני15 אלמוני15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.06.08
חייל משוחרר... מספר אופציות

אהלן חברים, רציתי לשתף ואולי לקבל כמה עצות מבעלי נסיון רב יותר ואנשים שחוו דברים דומים.

השתחררתי לפני 4 חודשים משירות צבאי כלוחם. כבר כמעט כשנה (גם לקראת תקופת סוף הצבא)
התחלתי לעבוד וחסכתי לא מעט כסף- הטיול כרגע ובזמן הקרוב לא עומד לנגד עיני (לפחות בסדר גודל של חודשים כלל וכלל, חשוב לי לשים כסף בצד גם ללימודים).
כרגע אני עוד מעט בן 22.

כיום אני עובד בממוצע פעמיים-שלוש בשבוע בסביבות בין 7-9 שעות. בתחילת השבוע הזה בדיוק נרשמתי לקורס פסיכומטרי ורציתי להמשיך במקביל לעבוד בין פעם לפעמיים בשבוע (דבר שהתאפשר לי).

בכל הזמן הזה של ארבעת החודשים למרות כל מה שעשיתי אני מרגיש די תחושת אי מיצוי.(זה בעיקר הדבר שיותר מפריע לי מהכל)
באותו יום שנרשמתי לקורס פסיכומטרי, הציעו לי לחזור לתפקיד קבע בצבא (תפקיד עם שכר יפה מאד של סביבות ה6000+) והבטחתי שאני אקדיש לכך מחשבה(וגם אולי פגישה עם המפקד העתידי) שכן גם בהיותי בסדיר הדברים כמעט והלכו לכיוון של קבע ובגלל תקנים של היחידה (ורצון שלי להשתחרר), לא קרה הדבר.

מה אתם אומרים? אשמח לתגובות בנושא
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2011, 15:27
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
קח זמן לחשוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלמוני15 שמתחילה ב "חייל משוחרר... מספר אופציות"

שמע, קפצת מטירוף אחד לשני במהירות גבוהה. גם אני הרגשתי תחושה של אי מיצוי, קח זמן לעצמך בלי לחצים ותחשוב טוב מה מעניין אותך לעשות ב30 שנה הקרובות כמקוצע, ומה התעדוף שלך לדברים אחרים בדרך. כשתגיע להחלטות אפשר יהייה לתכנן תוכנית פעולה ואז להמנע מ"השאבות" למקום מסויים.

קח בחשבון כמה דברים:
אתה יכול לעשות כסף וצבא זה מקום לא רע בכלל להתחיל עם בסיס כספי טוב, אבל זה לוקח זמן ובד"כ לא מאפשר לעשות דברים אחרים. והשיקול הוא זמן- לעומת כסף.

טיול זה חשוב, בעיקר כדי להרגע ולשנות פאזה- אבל גם הוא לוקח זמן וכסף.

בקיצור, שב בשקט (או טייל) תגיע להחלטות ואז תזרום מהן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר