לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > ארכיון אירוחים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2010, 07:59
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אירוח בפורום הסתיים: אשכול האירוח הרשמי של חבר הכנסת ניצן הורוביץ

שלום רב לגולשי הפורום, זהו אשכול האירוח הרשמי שבו יתארח חבר הכנסת ניצן הורוביץ
בתאריך 22 ביולי (19:00), ויענה לשאלות הגולשים.

כרגיל, מספר מילים על חבר הכנסת: מאחורי חבר הכנסת הורוביץ קריירה עיתונאית מרשימה.
הוא החל את דרכו העיתונאית בגלי צה"ל, והמשיך משם לעיתונים כגון "חדשות" ו"הארץ". אנחנו
זוכרים אותו כמובן מערוץ 10, שם היה עורך חדשות החוץ המצויין.

בשנת 2008 הצטרף הורוביץ לכנסת ברשימת "התנועה החדשה - מרצ" ונבחר למקום השלישי
ברשימה. חבר הכנסת ידוע בפועלו הגדול למען איכות הסביבה גם עוד כשהיה עיתונאי וגם בבית
המחוקקים. הוא גם הומוסקסואל מוצהר ומיד עם כניסתו לתפקיד החל לקדם את חוק נישואין אזרחיים.

כמובן שיש עוד הרבה מה לומר על חבר הכנסת המכובד, אך לא באנו לכתוב ביוגרפיה

באשכול הזה תוכלו לשאול את שאלותיכם. אני מבקש להגדיר מספר חוקים כדי שכולם יקבלו
תשובות לשאלותיהם ושיהיה לנו ולאורח חווייה נעימה ופורה:

• בבקשה, בכל תגובה לשאול שאלה אחת בלבד. אם ברצונכם לשאול עוד שאלות, תגיבו מחדש
    באשכול (אני לא רוצה שבהודעה אחת תהיינה 6 שאלות ובסוף הגולשים יקבלו תשובה רק על שאלה
    אחת מתוך המכלול).

• השתדלו להגיב בצורה מסודרת ולפי השרשור, כדי לא לבלגן ולסרבל את האשכול.

• אחרון והכי חשוב - לכתוב שאלות ענייניות בלבד, וכמובן לשמור על שפה נאותה ומכובדת. הודעות שלא במקום ימחקו מייד.
שיהיה לכולנו אירוח מוצלח ומועיל, ובעיקר מהנה. אני מודה לחבר הכנסת ניצן הורוביץ וליועצו הפרלמנטרי שי, שהסכימו לקיים את האירוח.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 22-07-2010 בשעה 17:22.
חזרה לפורום
ישן 11-07-2010, 13:51
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "הסתיים: אשכול האירוח הרשמי של חבר הכנסת ניצן הורוביץ"

שלום ניצן,

השאלה שלי עוסקת בפן האידיאולוגיה של מפלגתך, נראה שמאז פריצת האינטיפדה השנייה מרצ עברה תהליך אידיאולוגי של השמאלה שפירושה חיסול מהותה הציונית והתקרבות אידיאולוגית לאנטי-ציונות של רק"ח-חד"ש. דוגמה לכך אפשר לראות במחיקת הגדרת המפלגה כציונית (באתר מרצ היא מוגדרת כ"מפלגת שמאל יהודית-ערבית סוציאל-דמוקרטית"), שימוש בז'רגון של השמאל האנטי-ציוני (למשל הגדרת ישראל כמדינה אפרטהייד או השוואה בין ישראל לרפובליקת ווימאר לפני עליית הנאצים), קבלת זכות השיבה של הפלשתינאים לתוך מדינת ישראל (כפי שמופיע ב"הסכם" ז'נווה), הקריאות להתאחד עם חד"ש וכו'.

בתור מישהו שבתוך המערכת של מרצ, מה דעתך את תהליך השינוי האידיאולוגי הזה? האם אתה מסכים שזה הכיוון שמרצ צריכה ללכת בו?

חזרה לפורום
ישן 22-07-2010, 18:17
צלמית המשתמש של ניצן הורוביץ
אורח האתר, חבר הכנסת ניצן הורוביץ

חבר מתאריך: 11.07.10
שלום בת קול
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "שלום ניצן, השאלה שלי עוסקת..."

אני כותב לך בצורה המפורשת ביותר: אני ציוני, ואני גאה בכך. אני דוגל בישראל יהודית-דמוקרטית על-פי ערכי מגילת העצמאות. לאף אחד אין עליונות עלי באהבת הארץ, וודאי שלא בציונות.
ביחס למפלגה, אני לא מסכים עם הנחות המוצא בשאלה שלך. ההבדל היסודי בין תנועת העבודה והשמאל הציוני, שהקים את המדינה, לבין פלגים רדיקליים כאלה ואחרים הוא בכך שאנו רואים בישראל מדינה יהודית-דמוקרטית. לא "יהודית" בלבד (דתית, חרדית, משיחית, מסתגרת), ולא "דמוקרטית" בלבד וחסרת צביון וזהות. ישראל היא יהודית ודמוקרטית. שני היסודות הללו משתלבים זה בזה, והם מהות הציונות בעיני.

ומכיוון שהשאלה שלך מאוד חשובה בעיני, הנה הציטוט ממגילת העצמאות, שאקטואלי היום יותר מתמיד:
[font='Arial','sans-serif']מדינת ישראל תהא פתוחה לעליה יהודית ולקיבוץ גלויות; תשקוד על פיתוח הארץ לטובת כל תושביה; תהא מושתתה על יסודות החירות, הצדק והשלום לאור חזונם של נביאי ישראל; תקיים שויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין; תבטיח חופש דת, מצפון, לשון, חינוך ותרבות; תשמור על המקומות הקדושים של כל הדתות;[/font]

תודה, ניצן
חזרה לפורום
ישן 11-07-2010, 14:03
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
שלום רב ח"כ הורביץ ותודה על הסכמתך להתארח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "הסתיים: אשכול האירוח הרשמי של חבר הכנסת ניצן הורוביץ"

ברשותך אשאל שלוש שאלות:
1-כאחד שהגיע מתחום התקשורת לפוליטיקה,מה דעתך על חוק לפיד שמנסים לקדם במהלכו תהיה תקופת צינון של חצי שנה לאיש תקשורת אשר מתכוון להתמודד בבחירות לכנסת?
2-האם כאיש תקשורת לשעבר תוכל לקדם הצעה במהלכה ערוצים ייעודיים (9,24,הערוץ בערבית המתוכנן ואולי ערוצים נוספים) יקלטו בקליטה חופשית דרך הממיר הדיגיטלי והלווין עמוס?
יש לציין שכרגע דרך הלווין משודרים כל הערוצים המשודרים גם בחבילה הצרה. זהו פתרון למיעוטי היכולת ולכאלו שלדעתם התמורה אשר מקבלים מיס/הוט יחסית לדמי המנוי החודשיים פשוט לא משתלמת.
3-שאלה אישית של חובב תחום הטלוויזיה ומנהל הפורום פה בנושא
נהנתי לצפות בפינותיך בתוכנית של לונדון וקירשנבאום וחסרונך בהחלט מורגש שם.
מעניין אותי לדעת,כיצד היית עושה את "שיעורי הבית" בכל הקשור ללהבין מי נגד מי,התרבויות הרחוקות,הפוליטיקה הפנימית וכד'?

חזרה לפורום
ישן 22-07-2010, 18:21

שלום לך
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "שלום רב ח"כ הורביץ ותודה על הסכמתך להתארח"

תודה על השאלות וגם על המחמאות

אני חושב שצריך בפוליטיקה אנשים טובים, ולא רק עסקנים שצמחו במפלגות, אלא אנשים שכבר עשו כמה דברים בחיים שלהם, והם רוצים לשרת את הציבור. לכן כל אדם שרוצה לבוא לכנסת ומוותר על משרתו ומעמדו, אני אומר לו ברוך הבא.

בעניין החבילה הצרה - כשמה כן היא: צרה. הכניסו בתוכה את הערוצים הבסיסיים. אני שותף להצעת חוק להכליל גם את הטלוויזיה החינוכית בחבילה הצרה. אתה גם צודק בעניין הלוויין והכבלים.

ביחס לפינות שלי בטלוויזיה - למרות שזה נראה מאוד זורם וספונטני, זה דרש הרבה מאוד הכנה מראש

להתראות, ניצן
חזרה לפורום
ישן 11-07-2010, 15:29
  mark322 mark322 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
שלום רב הח"כ ניצן הורוביץ!

ברצוני לפנות אליך בשני נושאים:

1. כל הכבוד על קידום "חוק מים אפורים" שאתה מוביל בזמן האחרון. מים אפורים הם אמצעי מצוין לחיסכון ומחזור מים עבור הצרכן הפרטי, שמעוניין שתהיה לו גינה מבלי שיפשוט את הרגל.
הקמפיין הפתטי יש לומר שמובילה המדינה לאחרונה -"תחסכו רק עוד 3 שנים ואז יהיה טוב כי משבר המים יפתר" מעיד על תעשיית השקרים של המדינה ומקורות. כל בר דעת יודע שבמדינה עם צפיפות אוכלוסין רבה ואקלים מדברי, משבר המים לא יפתר בדרך נס כלאחר יד. מוכרים לנו נסים ונפלאות, ומה יהיה בעוד 3 שנים? אותו סיפור כמו הרכבת התחתית בגוש דן? "לא עמדנו ביעדים, יש עדיין משבר אז תשלמו יותר". רק קידום טכנולוגיות ירוקות כמו המים האפורים, וחינוך נכון לחיסכון במים גם במגזר הפרטי וגם בציבורי יעלו את ישראל על הדרך הנכונה.

נערך לאחרונה ע"י mark322 בתאריך 11-07-2010 בשעה 15:37.
חזרה לפורום
ישן 11-07-2010, 15:37
  mark322 mark322 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "שלום רב הח"כ ניצן הורוביץ!"

2. ברצוני להפנות ביקורת בונה לעבר מפלגתך- מרצ. בימים אלה, כאשר מפלגת השמאל המרכזית של ישראל נמצאת בנסיגה מתמדת, נראה כאילו מפלגתך לא עושה דבר על מנת לזכות ולהכנס לואקום שנוצר.
אינני רוצה להשמיץ את חברי מפלגתך בפניך, אך מלבדך, אין במרצ פנים רעננות וחדשות ואילו החכ"ים הותיקים נראים בעיני הציבור כדבוקים לכיסא ומאוסים בלשון המעטה.
על מנת שמרצ תחזור לפנות לקהל הצעירים בישראל- עליה לרענן את השורות ולהוסיף אנשים צעירים, מוכשרים ונמרצים. וכמובן להמשיך ולהלחם בנושאים שלה הבלעדיות בישראל כרגע: זה עניין הכפייה הדתית: נשואים חד מיניים, הסחטנות של החרדים, וכמובן הנושאים הסביבתיים כמו משבר המים, החשמל וגניבת נכסי הציבור ע"י עסקנים מושחתים.

תודה רבה ויום טוב!
חזרה לפורום
ישן 22-07-2010, 18:26

שלום לך
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "שלום רב הח"כ ניצן הורוביץ!"

מאוד נכון ומאוד צודק.
הקמפיין הזה "בעוד 3 שנים ייגמר המשבר", הוא לקוי מיסודו.
האם זה אומר שבעוד 3 שנים, נוכל לבזבז מים בלי חשבון?
טעות מוחלטת.
צריך להבין שהתפלת מים איננה פתרון קסם: היא יקרה, צורכת חשמל רב (ולכן גם מזהמת), מותירה תמלחות לאחר התפלת המים שלא פשוט להיפטר מהן - ובגלל כל האופרציה הזו המים המותפלים הם מים יקרים מאוד. לכן גם מחיר המים עולה ועולה.
כך שמי שחושב שאין, או שלא יהיה צורך, לחסוך במים בישראל - מטעה את הציבור.
ברוח הזו אני מקדם את הצעת החוק לאפשר שימוש חוזר במים אפורים - מי מקלחת, כיור וכו', שבאמצעות טיפול פשוט ויעיל, ניתן לעשות בהם שימוש חוזר להדחת אסלות ולהשקיה.
לא הגיוני במדינה מתייבשת להדיח אסלות במי שתיה טהורים.

תודה על המעורבות שלך, ניצן
חזרה לפורום
ישן 22-07-2010, 18:34

שלום לך
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "שמעון הצדיק."

את החלטות בתי המשפט יש לכבד, והמפגינים אינם מנסים לסכל אותן בכוח, אלא להביע מחאה.
ובמדינה דמוקרטית מותר להביע מחאה. לפעמים המחאה היא מצד אחד, ולפעמים מצד אחר.
בעניין הזה, מדובר באנשים שהיו להם בתים במערב העיר, ולאחר קום המדינה, איבדו את בתיהם אלה. ממשלת ירדן בנתה להם בתים חדשים במזרח העיר, על אדמה שהיתה בבעלות יהודית.
בית המשפט הכיר בבעלות היהודית על אדמה זו מלפני 1948, הגוברת על זכויות התושבים שכבר גרים שם משנות ה-50' והם נזרקים לרחוב, אך לא הכיר בבעלות שלהם על בתיהם במערב העיר...
כך שאם אתה מתנגד לזכות השיבה, ואתה מתנגד להעניק לערבים בחזרה את רכושם בשטח ישראל מלפני קום המדינה, אתה לא יכול לפעול בצורה הפוכה ביחס לרכוש שהיה בבעלות יהודית לפני 1948 ושנמצא בשטחים.
זו הבעיה הכאובה בשכונה הזו.

תודה, ניצן
חזרה לפורום
ישן 22-07-2010, 18:55
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
רק דבר אחד שכחת
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ניצן הורוביץ שמתחילה ב "שלום לך"

מדינת ישראל ניצחה את הירדנים ושחררה את אדמות היהודים הללו מידם. הערבים שפלשו לאדמות אלה בתקופת הכיבוש הירדני נפקדו מרצונם ועל פי דרישת מדינות אויב מהאדמות שהיו להם במערב העיר , בתגובה הפקיעה המדינה את אדמתם. זה המחיר שהם שילמו על בחירתם. ולכן אין סיבה למסור להם אדמות אלה, בדיוק כפי שאין מוסרים להם את אדמות שייח מוניס היא תל אביב.

מאידך, היהודים לא עזבו את אדמותיהם מרצון ומדינת ישראל מעולם לא הכריזה שהאדמות אינם שלהם - ההפך. לכן בעת שחרור ירושלים המזרחית יש להשיב את האדמות לבעליהם.

אם הירדנים היו מנצחים חס וחלילה, הרי שהמצב היה הפוך. אנחנו לא צריכים להתנצל על נצחוננו ולהפקיר את אדמותינו לאויבינו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 12-07-2010, 19:57
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
האם לא אבד הכלח על הדמוקרטיה הפרלמנטרית?

מהסתכלות בפוליטיקה הישראלית ובפוליטיקה במדינות אחרות, אני תוהה האם המודל של הדמוקרטיה הפרלמנטרית שבו הרשות המחוקקת והרשות המבצעת כרוכות זו בזו לא כשל. כאשר לממשלה יש רוב בפרלמנט, היא מצליחה להוציא לפועל את מדיניותה (תקציב, בטחון, חברה) כמעט ללא הפרעה, ולפרלמנטרים יש השפעה שולית למדי. פעולות אופוזיציוניות אמיתיות מתנהלות בתקשורת, באינטרנט, בהפגנות, ובבתי המשפט, והכנסת (וכמוה בתי מחוקקים אחרים בעולם) נראת כמו קרקס אנכרוניסטי. האם אתה מסכים שיש בעיה, והאם לדעתך יש תיקון לצורת הממשל הזאת, או שצריך לחפש שיטה אחרת עם הפרדת רשויות מוחלטת?
חזרה לפורום
ישן 22-07-2010, 18:41

שלום לך
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "האם לא אבד הכלח על הדמוקרטיה הפרלמנטרית?"

יש בהחלט בעיה.
הכנסת, בדיוק כפי שכתבת, חלשה מדי מול הממשלה.
דוגמא מהימים האחרונים - הממשלה מעבירה תקציב לשנתיים, והכנסת מאבדת את אחד הכלים החשובים ביותר שלה: פיקוח על התקציב מדי שנה.

אך הבעיה איננה בשיטה.
דמוקרטיה פרלמנטרית איננה שיטה רעה.
הבעיה היא ביישום שלה ובכירסום המתמיד כוחה ובמעמדה של הכנסת.

דרושה לנו חוקה שמבצרת את סמכויות הרשויות השונות, והממשלה צריכה להתאפק ולכבד את כללי המשחק הפרלמנטריים ולא לנצל רוב פוליטי עכשווי, כדי לפגוע ביסודות המשטר.

תודה, ניצן
חזרה לפורום
ישן 13-07-2010, 18:34
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.03
שלום לח"כ הנכבד, אתה חסר בערוץ 10, אולי תחזור?!

סתם....
שאלתי כדלהלן:
למה לא שמעתי אותך זועק, צועק שלא לומר צורח כנגד העובדה שעשרות חברי כנסת (לדעתי חצי מליאה לפחות) ובכלל זה שרים ואפילו ראש הממשלה, התקשרו לברך ח"כ שקרן, על כך שלא הורשע גם בשוחד וכו'?
האין זו בושה וחרפה למוסד שאתה מכהן בו;
שיו"ר הוועדה החשובה והמרכזית ביותר בכנסת "מתגלה" כשקרן, עלוב, כאחרון השקרנים (כסמרטוט רצפה וגו'...)
הייתי מצפה - לפחות ממך - לזעוק בכל הכח כי המלך עירום!!!
ושראוי לה לכנסת להקיא מתוכה אנשים כדוגמת צחי הנגבי
אודה להתייחסותך.
בתודה
בברכה
ובכבוד רב
שונרא!

חזרה לפורום
ישן 15-07-2010, 23:11
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile

שלום לח"כ הורוביץ, ותודה על הקדשת הזמן לגולשי הפורום.

ברצוני לשאול כיצד אתה רואה את ההקצנה שמאלה של מרצ, מתנועת שמאל חברתית-כלכלית, ירוקה והכי חשוב
ציונית, כפי שהייתה אולי לפני 15 שנה, אל מחוזות השמאל האנטי ציוני ומדינת כל אזרחיה. מדוע, לאור הרייטינג
המגוחך לו זוכה המפלגה, היא לא עושה שינוי כיוון, נוטשת את האג'נדות המדיניות שפשוט לא מתיישבות עם המציאות
בשטח, וממתגת את עצמה כתנועת שמאל חברתית כלכלית, ללא כל זיקה מדינית.
בהתרכזות של מפלגות השמאל בכלל ומרצ בפרט באג'נדות המדיניות, הן הפסידו קהל בוחרים גדול, והפקירו
את הזירה החברתית-כלכלית, בו הן היו צריכות להוות מערכת בלמים ואיזונים.
האם ניתן לדעתך להוביל שינוי שכזה, ואם כן - כיצד?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

חזרה לפורום
ישן 16-07-2010, 20:46
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שלום לחה"כ הורוביץ.

[1] לאחרונה עברה בקריאה טרומית הצעת חוק למניעת עידוד חרם כלכלי על ישראל.
חרם צרכנים היה בעבר כלי מוסרי ולגיטימי אך בעולם הדיגיטלי הפך הכלי הזה בעיקר לזרוע של 'אלימות כלכלית' בידי קבוצות לחץ בעלות אינטרס [כספי, פוליטי, דתי, לאומי וכו']. את הנסיון לפגיעה כלכלית באדם עמל במפעל מאושר בברקן ניתן להציב בשורה אחת ליד נסיון לפגיעה הכלכלית באלקטרה ובל"ל בעבר ולעניות דעתי יש לשים סייגים לאפשרות ביצועו חרם המאורגן ע"י גופים רשמיים/ עמותות בעלי כח וממון.

אשמח לשמוע דעתך בענין שיטת 'החרם' ככלל [לא בענין ההתישבות ביו"ש או החפירות ביפו. אלה רק דוגמאות].

אשמח אם תבחן נסיון לחקיקה אשר תאסור 'חרם כלכלי' מסיבות שאינן צרכניות כגון מחיר, שרות ואמינות ותחייב 'תום לב' של העומדים מאחרי ה'חרם' באשר יהיה. חקיקה אשר תחשוף לתביעת נזיקין ולתביעה פלילית את המארגן חרם 'צרכנים' לצרכים פוליטיים, מגזריים או סתם משיקולים עסקיים ציניים נסתרים.

[2] שאלה/פניה שקודמתך לארוח חמקה ממענה עליה: חוק בריאות ממלכתי חוק מבורך הוא. עם זאת יצר החוק לא שוויון אלא סולם עדיפויות חדש, אבסורדי. אם בעבר [הרע] היה העני בגדר המטופל הדחוי של המערכת והעשיר המשלם יותר בגדר המועדף הרי שהיום קיים 'תמריץ' למבטחים ושוט בידי המבוטחים עפ"י גודל המשפחה וכח קהילתם. [כדוגמא: - אם שילמת שנים סכום ניכר לביטוח הבריאות הממלכתי בעבור משפחה בת חמש נפשות וביום פקודה נזקקת לMRI לברכייך המנוף לאישור הבדיקה שבידך חלש משל זה שאולי פחות זקוק לבדיקה אך יכול לאיים במעבר שלו ושל עשרה מילדיו למבטח האחר]. האם יש מודעות לכך והם אתה רואה כמחוקק אפשרות לאיזון מצב זה והגעה לשיווין הרצוי?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 16-07-2010 בשעה 20:52.
חזרה לפורום
ישן 19-07-2010, 11:06
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07

שלום ח"כ הורוביץ

בתוכנית "ניצן הורוביץ מחפש את המחר" בפרק "עובר כל גבול/ טנריף" ששודר בשנת 2008 עקבת אחרי ההגירה ההמונית מאפריקה למדינות אירופה, בתחילת הפרק צייתה שההגירה לישראל זניחה בהשוואה להגירה העולמית, אבל במרוצת השנים נראה שההגירה האפריקאית התגברה ועלולה לפגוע קשה בישראל.

בחודשים האחרונים עולים דיווחים שמליוני אפריקאים בדרכם לישראל, כנראה כי שמעו שבישראל, בניגוד למצרים לא יפגעו בהם ויתנו להם זכויות מלאות.
באתר שלך אתה קורא לתת לילדי הפליטים מעמד קבע, האם לדעתך הצעד הזה לא יעודד הגירה רבה יותר?
האם מדינות הרווחה שבה דוגלת מר"צ תוכל לספק את כל האמצעים לאותם פליטי עבודה מבלי לפגוע בשכבות החלשות ממילא בחברה הישראלית ?
חזרה לפורום
ישן 22-07-2010, 18:49

שלום לך
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "שלום ח"כ הורוביץ בתוכנית..."

יש בהחלט בעיה של אנשים שמגיעים לכאן דרך הגבול עם מצריים.
אגב, אל תאמין לסיפורים על "מיליונים"... ועוד אגב, לישראל באופן יחסי מגיעים פחות מאשר למדינות אחרות, שראית למשל בסרטים שלי (ספרד, איטליה וכו').
יחד עם זאת, הבעיה קיימת והיא בעיה רצינית.
קח בחשבון את העובדה הבאה: הם באים לכאן ברובם כי הם נדרשים כאן לעבודה. כך למשל, הם מגיעים לאילת, כי הם עובדים שם בבתי המלון.
אם אנחנו רוצים באמת להתקדם לקראת פיתרון ולא רק להסית ולעסוק בפופוליזם, צריך לעודד תעסוקת ישראלים בחלק מהעבודות שעובדים הזרים. הבעיה היא, ואני מניח שאתה מכיר אותה, שהמעסיקים לא מוכנים לשלם יותר, ומעדיפים את הזרים: הם זולים יותר ולא מתלוננים... אמרו לי מעסיקים במפורש - אנחנו לא רוצים ישראלים. מעדיפים זרים.
מעבר לכך, יש למדינה חובות בסיסיות לנהוג בצורה אנושית באנשים. אנחנו לא מצריים ששם יורים בהם.

תודה, ניצן
חזרה לפורום
ישן 21-07-2010, 01:37
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

שלום רב לח"כ ניצן הורוביץ. מעליי כבר שאלו את רוב השאלות ולכן יש לי אליך שתי קצרות בלבד והן לא פוליטית אלא יותר בנושא חברתי ואשמח לקבל עליהן תשובה.

א, כיצד אתה פועל לתיקון החוק בארץ בכל הנוגע לקורבנות אונס והכוונה לעונשים יותר קשים לאנסים וקנס כספי כבד לאנס/ים במקום העונשים והקנסות הקלים, שהיום האנסים מקבלים כעונש מבתי המשפט?
ב, איזה עונש אתה חושב צריך לתת לאנשים (לרוב נשים), שסיפרו, שעברו אונס או הטרדה מינית ואז הכל התברר כנקמה בדרך כלל בגבר (אבא, חבר לשעבר, מעסיק) ובסוף הכל התברר כתלונת שקר למען נקמה וכיצד אתה היית פועל בנושא כשר המשפטים או כח"כ מחוקק בכנסת ישראל?

אלה הנושאים עליהם הייתי מעוניין לקבל תשובה.
תודה וערב נעים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 21-07-2010 בשעה 01:42.
חזרה לפורום
ישן 22-07-2010, 01:48
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
ניצן הורוביץ שלום רב!

בפתיח אני חייב לציין שאני מאוד מתגעגע לפינות שלך אצל לונדון וקירשנבאום ולפי דעתי לא נמצא לך מחליף ראוי עדיין .

השאלה שאני הייתי רוצה לשאול היא בקשר להתייצבות לצד חנין זועבי בכל הקשור לפסילת זכויותיה כחברת כנסת ושלילת חברותה בכלל , אני יודע מאיזה צד פוליטי אתה במפה אבל האם אינך סבור שזהו מקרה שכן הצדיק את ההסכמה הרחבה שהייתה כמעט מכל צדדי הפוליטיקה (ליכוד , קדימה ורוב העבודה אם איני טועה) לגבי איך צריך לטפל בנושא הזה. אתה מסכים איתי שבארצות הברית ובמדינות נאורות אחרות אנשים כאלה כן היו "נזרקים מהפרלמנט" לא משנה מה דתם או גזעם.

תודה רבה והצלחה בהמשך (:.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 22-07-2010 בשעה 02:03.
חזרה לפורום
ישן 22-07-2010, 18:59

שלום לך
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "ניצן הורוביץ שלום רב!"

דווקא מצאו לי מחליף, ולדעתי הוא מצויין.
יש לו את הסגנון והכיוון שלו - וזה בסדר גמור

לעניין זועבי - אמרתי בכנסת בצורה הברורה ביותר, שלמרות שאני מסתייג באופן עמוק מדיעותיה וממעשיה של חנין זועבי (וגם ח"כים אחרים, אגב), אז כל עוד היא לא עברה על החוק, הרי הפעילות נגדה היא פוליטית.

מי שקובע אם יש חשד לעבירה הוא היועץ המשפטי לממשלה, ואחר כך בית המשפט מחליט.
אני לא שופט ולא בית משפט. כך שמבחינה משפטית בינתיים אין שום קביעה בעניין. ולכן כל המהלך שהיה עד עכשיו בכנסת, הוא מהלך פוליטי.
שמע, יש הרבה מאוד אנשים שאנחנו לא מסכימים אתם. והם מרגיזים ומעצבנים. לפעמים מאוד. אבל זה בדיוק לב הדמוקרטיה: לאפשר ייצוג גם לאנשים שדעתם הפוכה משלנו.

אז אמרתי שלדעתי חבר כנסת ישראלי לא היה צריך להיות על המשט לעזה. אבל כל עוד לא נקבע שנוכחותה של ח"כ חנין על המשט היא עבירה, אין לנו זכות לשלול את זכויותיה כנציגה שנבחרה על-ידי ציבור אזרחים.

אני יודע שזה קשה, ואני יודע שיותר קל להצטרף למקהלה ולצעוק - אבל אם אנחנו רוצים שמחר לא יסתמו לנו את הפה כי דיעותינו לא מוצאות חן בעיני מישהו, אז צריך לעמוד על המשמר.

תודה, ניצן
חזרה לפורום
ישן 22-07-2010, 19:11
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
סליחה מר הורוביץ, איך אינני מסכים איתך כלל
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי ניצן הורוביץ שמתחילה ב "שלום לך"

את דעותיה זכותה להחזיק ואין מישהו שיכול למנוע ממנה זאת, אבל עם כל הכבוד - אותה
חברת כנסת בכנסת ישראל, השתתפה במשט טרור והייתה עדה להכנות של אותם שכירי רחב
שהיו על הספינה
. היא ראתה את חיתוך מוטות הברזל ואיסוף הסכינים.

אי אפשר להיות כל כך תמימים ולחשוב שהיא (שהייתה על הסיפון של המרמרה) לא ראתה את
ההכנות. אי אפשר להסתיר דבר כזה, בטח ובטח כשנאמר כי חתכו את המוטות בזמן ההפלגה.

היא חברת כנסת בכנסת ישראל והייתה שותפה (או לא דיווחה על) לפשע נגד בטחון מדינת ישראל
ונגד חיילינו, ששומרים עלי ועליך וגם עליה.

מקווה שתגיב לטענותיי אלה, כי מדובר בנושא חשוב מאוד.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:13

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר