לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2011, 15:51
  MyHeart MyHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.09
לא בטוח מה אני עושה

אני כבר משתגע...כל דבר שאני עושה, אני חושב אם הוא נכון או לא.

יש לי חבר שהצליח להעלות לי את הביטחון, עושה הכל בצורה כזאת שאני נהיה מאושר יותר (לא יודע אם הוא עושה את זה בכוונה למטרה הזאת), אני מרוצה מהצורת חיים שלו, מההתנהגות שלו, מהיחס שלו...
הוא פשוט שונה מכל מי שאני מכיר.

הבעיה היא - שהוא בן.
אם הוא היה בת, כבר מזמן הייתי מאחל שהייתי מתחתן עם אישיות כמוהו.
כל פעם שאני לידו אני נהיה שמח ומלא ביטחון, כי אני יודע שיש מישהו שחושב ומרגיש כמוני.
אני מדבר איתו הרבה. יותר מאחרים. ומשתדל לספר לו דברים שאני לא מספר לאחרים.

אבל כאן זה נתקע. אני לא יכול לעשות מעבר.
הוא (עד כמה שידוע לי) לא הומו.
אני (עד שהכרתי את האישיות שלו ושאבתי ממנו את הביטחון) לא הומו.

אבל בכל זאת כל היום אני משתדל להיות בחברתו כאילו אני רוצה שהוא יהיה איתי כל הזמן, כי אני בוטח בו וסומך עליו בהכל.

והבעיה עכשיו, שאני רוצה להגיד לו משהו, לעשות משהו, וכל פעם שאני מתכנן לעשות משהו - אני מגיע למצב אבל בסוף לא מרגיש מוכן לעשות את זה.

מדי פעם אני זורק לו הערות שטוב בחברתו, שהוא אחלה בנאדם ודברים כאלה...
אבל אני לא בטוח עד כמה הוא לוקח אותם ברצינות, ואז אני חושב אם טוב שאמרתי אותם.

אני מנסה לתת לו גם ביטחון כשאפשר, אבל כל מה שאני אומר כדי לנסות לעודד, אחרי זה אני בסרטים שאמרתי משהו שהוציא אותי הומו, ולא טוב לו לשמוע מה שאני אומר..משהו כזה.

לפעמים עולה לי המחשב שאני אוהב אותו, אז אני אומר שאני אגיד לו את זה ואז ניראה מה יהיה.
אבל גם אין לי ביטחון להגיד לו את זה, למרות שאני רוצה שהוא ידע..ואז ההחלטה תהיה שלו -
אם הוא ישתף פעולה, אז אני ארוויח. ואם הוא יבהל או יעצור אותי או משהו אז אני אדע שאין לי מה להמשיך יותר וזהו. (אבל אני לא יכול לעשות את זה. כי אם לא, אני יוצא רע מכל העסק. והבושות...חבל)

אבל עכשיו אני תקוע במצב שאני כל הזמן דואג שהוא יהיה בסביבתי כדי שאני אהיה מאושר ומלא ביטחון, ומצד שני לא יכול לעשות עם זה כלום.

אין לי בעיה עם הומואים, אבל אני לא חושב שאני כזה.
כמו שאמרתי, פעם כבר התאהבתי בבנות, אבל אף פעם לא הרגשתי שמצאתי בדיוק את האישיות שיודעת להתנהג כמו שאני מצפה ומושלמת בשבילי.
ועכשיו כשאפשר להגיד שמצאתי...זה בן, ואין לי מושג מה לעשות.
זה כאילו מצידי שיהיה כמו אח בשבילי, ולא אהבה. העיקר שיהיה שם בשבילי ושאני אוכל להיות פתוח איתו, כי בינתיים אני משתדל לעצור את עצמי, למרות שכל פעם נפלט לי משהו שאחר-כך אני מצטער שאמרתי/שעשיתי ולא יודע איך הוא מפרש את זה.

אם יש לכם משהו שישפר את הרגשתי זה יעזור, למרות שרק רציתי להוציא את זה - כי הרבה זמן אני מרגיש ככה ולא מסוגל לדבר על זה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2011, 21:23
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MyHeart שמתחילה ב "לא בטוח מה אני עושה"

אני לא חושב שאתה מעדיף בנים על פני בנות (למרות שזה היה בסדר אם כן).

אני אספר לך משהו. כשהייתי בתיכון הייתי די פופולרי (לא מגה-פופולרי אבל פופולרי) והיה איתי בכיתה מישהו שהיה לו קושי בניהול אינטראקציה עם בני אדם וכתוצאה מזה הוא היה קצת מנודה חברתית וכדרכם של מנודים חברתית - התעללו בו לא מעט. יום אחד החלטתי שנשבר לי והגנתי עליו. הפסיקו להציק לו וגם התחלתי להסתובב איתו. הייתי למעשה הבן אדם הראשון מזה המון זמן שנתן לו יחס אנושי חם ואני מניח שהוא ראה בי איזשהו מודל למשהו שהוא היה רוצה להיות בעצמו.

יום אחד הוא נישק אותי על השפתיים והרגיש מבוכה גדולה על זה. הסברתי לו את מה שאני מסביר לך עכשיו, שזה לא שהוא מאוהב בי אלא שהוא אוהב את איך שהוא מרגיש בקרבתי ואת היחס שאני נותן לו. זה בן אדם שאני ראיתי איזה חומרים יש לו במחשב (אם אתה מבין למה אני מתכוון) - בקיצור, אין מצב שהוא הומו.

אני חושב שהמצב שהוא היה בו אז דומה, באיזשהו אופן, למצב שאתה נמצא בו עכשיו.

אני מבטיח לך שאתה נמצא בבלבול שקשור לגיל שלך ושאתה תצא מזה. זה לא שאתה מתאר פה משיכה מינית לבנים ורצון במערכת יחסים זוגית איתם אלא אתה מאוד נהנה מחברתו של בן מסוים.

ישן 27-02-2011, 22:23
  MyHeart MyHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אני לא חושב שאתה מעדיף בנים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
אני לא חושב שאתה מעדיף בנים על פני בנות (למרות שזה היה בסדר אם כן).

אני אספר לך משהו. כשהייתי בתיכון הייתי די פופולרי (לא מגה-פופולרי אבל פופולרי) והיה איתי בכיתה מישהו שהיה לו קושי בניהול אינטראקציה עם בני אדם (כן) וכתוצאה מזה הוא היה קצת מנודה חברתית (כן) וכדרכם של מנודים חברתית - התעללו בו לא מעט. יום אחד החלטתי שנשבר לי והגנתי עליו. (לא בדיוק, לא הרגשתי צורך בהגנה כי לא היה איכפת לי מאחרים. אבל כן רציתי מישהו שיתן לי יחס. והוא פתאום התחיל להציע לי להצטרף ליציאות ולתאם איתי יציאות במקום עם אחרים. אין לי מושג מה השתנה אצלו.) הפסיקו להציק לו וגם התחלתי להסתובב איתו. (כן) הייתי למעשה הבן אדם הראשון מזה המון זמן שנתן לו יחס אנושי חם (כן! מאוד!) ואני מניח שהוא ראה בי איזשהו מודל למשהו שהוא היה רוצה להיות בעצמו.

יום אחד הוא נישק אותי על השפתיים והרגיש מבוכה גדולה על זה. (אני עושה פחות מזה, אבל לא יכול להגיד שאני לא מנסה כל הזמן לבוא איתו במגע כי אני מרגיש שכאילו בצורה סימלית, אם הוא לא נרתע מזה שאני נוגע בו הוא גם לא נרתע ממני וממי שאני.) הסברתי לו את מה שאני מסביר לך עכשיו, שזה לא שהוא מאוהב בי אלא שהוא אוהב את איך שהוא מרגיש בקרבתי ואת היחס שאני נותן לו. זה בן אדם שאני ראיתי איזה חומרים יש לו במחשב (אם אתה מבין למה אני מתכוון) - בקיצור, אין מצב שהוא הומו.

אני חושב שהמצב שהוא היה בו אז דומה, באיזשהו אופן, למצב שאתה נמצא בו עכשיו.

אני מבטיח לך שאתה נמצא בבלבול שקשור לגיל שלך ושאתה תצא מזה. זה לא שאתה מתאר פה משיכה מינית לבנים ורצון במערכת יחסים זוגית איתם אלא אתה מאוד נהנה מחברתו של בן מסוים.

דבר ראשון - תודה ענקית על התגובה הזאת.
לא תיארתי לעצמי שמישהו יתאר משהו שדומה למה שאני מרגיש.

כמו שסימנתי, רוב הדברים דומים. אבל עדיין אני לא יודע מה אני צריך לעשות הלאה.

עכשיו עלו לי הרבה שאלות, שאם באמת הסיטואציה דומה אז מעניין לדעת מה התשובות -
מה הרגשת כשהוא נישק אותך? איך הגבת? נבהלת? זרמת? היית אדיש?
מה קרה אחרי זה? איך זה השפיע על ה"קשר" ביניכם?
הוא נהיה מובך יותר? או שזה עבר?
זה נמשך עוד לאורך זמן? או שאחרי תקופה מסויימת זה נגמר וזה כבר לא היה חשוב לאף אחד מכם?

מה אני צריך לעשות? להתעלם ממנו? להתרחק ממנו? להמשיך להיות לידו וזהו? לדבר איתו? להתנשק איתו? (אני ממש לא שואל את זה בציניות!)

הוא ה"דמות המשולמת" שתמיד חיפשתי. אז עד שאני לא אמצא בת זוג (שבעצם צריכה להיות כמוהו, רק נקבה) לחיות איתה את חיי, אני מרגיש כאילו אני רוצה שהוא יהיה לידי ולא יעלם כי אז שוב יהיה לי רע.

אני שמח ששיתפת והבאת תגובה שלא ממש ציפיתי לה.
תודה שוב
ישן 27-02-2011, 23:46
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MyHeart שמתחילה ב "[QUOTE=צ'נדלר בינג]אני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MyHeart
עכשיו עלו לי הרבה שאלות, שאם באמת הסיטואציה דומה אז מעניין לדעת מה התשובות -
מה הרגשת כשהוא נישק אותך? איך הגבת? נבהלת? זרמת? היית אדיש?
הייתי מופתע. לא היה לי מה "לזרום". הבהרתי לו שזה משהו שאני מצפה שלא יחזור על עצמו.
מה קרה אחרי זה? איך זה השפיע על ה"קשר" ביניכם?
מבחינתי, זו הייתה נקודת הסיום של החברות שלנו. לא מתוך תחושה של "אוי! מה הוא עשה לי!" אלא כי הרגשתי שהוא יותר מידי מתוסבך ואין לי חשק להתמודד עם זה. לא התעלמתי ממנו אבל גם לא היינו יותר חברים כמו בעבר
הוא נהיה מובך יותר? או שזה עבר?
הנושא לא עלה יותר וכמו שאמרתי - הפסקתי ליזום איתו מפגשים ולהסתובב איתו.
זה נמשך עוד לאורך זמן? או שאחרי תקופה מסויימת זה נגמר וזה כבר לא היה חשוב לאף אחד מכם?

מה אני צריך לעשות? להתעלם ממנו? להתרחק ממנו? להמשיך להיות לידו וזהו? לדבר איתו? להתנשק איתו? (אני ממש לא שואל את זה בציניות!)
אני חושב שהמון בנים יהיו פחות סובלניים ממני לדבר כזה. בהנחה שהוא לא הומו - הוא לא יאהב שתעשה לו דבר כזה. במקרה הטוב לא יקרה כלום ובמקרה הרע - שלא נדע מצרות...

הוא ה"דמות המשולמת" שתמיד חיפשתי. אז עד שאני לא אמצא בת זוג (שבעצם צריכה להיות כמוהו, רק נקבה) לחיות איתה את חיי, אני מרגיש כאילו אני רוצה שהוא יהיה לידי ולא יעלם כי אז שוב יהיה לי רע.

אני שמח ששיתפת והבאת תגובה שלא ממש ציפיתי לה.
תודה שוב
בכיף. בדרך כלל אני בפרש בשביל הצחוקים אבל לא יהרוג אותי מידי פעם לנסות להושיט יד

ישן 28-02-2011, 01:45
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MyHeart שמתחילה ב "לא בטוח מה אני עושה"

אם קראת את הספר "אם יש גן עדן" (הספר על הבופור), הגיבור מדבר על החבר הכי טוב שלו שאיתו במחלקה, שהם גם ישנים ביחד מחובקים במיטה. וזה קטע סטרייטי לחלוטין... בהתחלה תהיתי איך זה יכול להיות, עד שהתגייסתי בעצמי.
היה לי חבר בצבא, מאוד קרוב, שהגענו למצבים כאלה. קרבה שבין 2 חברים שהם כמו אחים. זה משהו שקשה להסביר ואלא אם כן חווית את זה בעצמך, מהצד זה תמיד יראה מוזר. והוא אמר לי כל הזמן "שמע, רק שתדע שאני באמת אוהב אותך". ואין לי ספק שהוא לא מאוהב בי, גם אם הוא ייצא מהארון, כי זה פשוט היה קשר כזה (ואני מכיר הומואים, והרבה). והוא לא מתקשה חברתית, להיפך, הוא הבנאדם הכי חברותי שפגשתי, לא חסר לו כלום.

לסיכום, זה תלוי בקשר. ואם אתה לא משדר משהו מיני, אין סיבה שאפילו אם תגיד לו שהוא יקר לך ושאתה אוהב אותו יתפרש כמשהו גיי. תשתדל שלא להביט בו במבט מפלרטט, ליתר בטחון...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:40

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר