לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2011, 21:11
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
שאלה נכנסתי לסיטואציה קצת מוזרה, אפשר עזרה ?

היי,
אז ככה:

כל הסיפור מתחיל מזה שאני גר בקוטג',
(בית משותף),
ומאז שחזרתי מחו"ל לפני מספר חודשים, התחלתי לעשות פרוייקט של שיפוץ רציני מאוד בבית (שבירת קירות\צביעה\פרקטים, הכל הקיצר...).
מי שעבד פעם בשיפוצים, יודע שיש המון פסולת שצריך לפנות,
ולצערי פח האשפה של הרחוב, ממוקם רק בסופו, ובגלל זה הייתי צריך לחצות את כולו בכל פעם שהלכתי עם המריצה.

בגלל שאני שונא לעבוד עם חולצה, אני בדר"כ מעדיף לעבוד רק עם מכנסי עבודה, ולהשאר בלי חולצה.

בקיצר,
יום אחד התחלתי ללכת מהבית שלי לכיוון פח האשפה,
וכשחלפתי ליד הבית של השכנה.
הבת הצעירה של השכנים שלנו ישבו בחוץ עם חברות שלה, והן הסתכלו עליי, וגם אמרו משהו, אבל לא הבנתי (בגלל הרעש של הגלגל), וחוצמזה הן ילדות בנות 17 ואני גבר בן 25, ולא היה לי בראש לעצור ולהתחיל לדבר איתן.

כשחזרתי מהנגלה הראשונה, הן כבר לא היו שם, אבל שמתי לב שאותה שכנה מסתכלת עליי מהפתח של הבית.

אני התעלמתי והמשכתי לעבוד...

הבעיה התחילה מאותו יום.

נראה לי שהיא נדלקה עליי קצת,
אני מלא פעמים שם לב שהיא פותחת את החלון כשאני חוזר הבייתה,
היא ניסתה לשלוח לי בקשת חברות בפייסבוק,
והיא גם הגיע למועדון שאני עובד בו מדיי פעם (באבטחה), בשביל לברר פרטים עליי...

בגדול, אין לי בעיה עם זה שבחורות מנסות לברר עליי פרטים, או להתחיל איתי, זה בסדר גמור (גום אני הייתי עושה את זה אם הייתי נדלק על מישהי).

הבעיה היא, שיש ביננו פער גילאים משמעותי, ואני בקשר מאוד טוב עם אבא שלה.

בנוגע לאותה בחורה:

היא מאוד מאוד מושכת, וממה שהצלחתי לברר עליה, היא נחשבת לסוג של אחת המקובלות בתיכון שלה, הקטע הכי הזוי זה שאפילו חברות שלה ניסו לשדך ביננו.

כשהלכתי לקנות ג'ינס עם חבר, פתאום חברה שלה שהיא אחראית משמרת שם, מתחילה לדבר איתי על זה, ואני הייתי בשוק (כאילו אנשים אשכרה חושבים שיהיה ביננו משהו).

אז איך לפי דעתכם אני יכול לצאת מהסיטואציה הזו ?

קשר עם אותה בחורה לא עומד על הפרק,
ומצד שני אני גם לא רוצה לבוא אליה ולהגיד שאני לא מעוניין או משהו,
אני גם לא רוצה לסכן את היחסים עם השכנים (במיוחד עם אבא שלה שאני מאוד אוהב).

אוליי פשוט כדאי לי להתעלם מהמצב, ולתת לה לוותר או משהו בסגנון ?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-02-2011, 13:32
  Darklos Darklos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "נכנסתי לסיטואציה קצת מוזרה, אפשר עזרה ?"

קראתי את ההודעה שלך אתמול, ועכשיו בדיוק עברתי בוואלה וקראתי את זה:
http://zone.walla.co.il/?w=/2700/1788444

בת 17 שואלת:
התאהבתי בשכן שלי, שהוא בן 27 וחצי, ואני לא יודעת מה לעשות. רציתי לדעת אם זה נורמלי שילדה בגילי כרגע תצא עם אדם שמבוגר ממנה ב-10 שנים?

הפסיכולוג ארז עונה:
שאלות לגביי הפרשי גילים בזוגיות הן שאלות מורכבות שכן אין עליהם תשובה אחת ברורה. מלבד גודל ההפרש ה"אובייקטיבי", חשוב להבין סביב אילו גילאים הוא מתרחש, וככל שהגילאים צעירים יותר כך להפרש יש משמעות רבה יותר. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את מידת הבגרות הנפשית והבשלות הפיזית של כל אחד מהצדדים כדי לנסות להבין אם תתכן התאמה.
לגבי שאלתך, הפרש של 10 שנים הוא אכן הפרש גדול, וצפויים הבדלים גדולים בבגרות ובבשלות בין שני הצדדים, מה גם שהעיסוקים המאפיינים כל אחד מהגילים הללו הוא די שונה. אני חושב שההתייחסות שלך אל עצמך בתור "ילדה" יש בו רמיזה עבה לגבי האינטואיציה הפנימית אודות האפשרות של קשר זה. יש משהו בהתאהבות בגבר מבוגר יותר שיכול להיות מפתה עבור מתבגרת, אך היא טומנת בחובה מורכבות גדולה מאוד שלפעמים כדאי להימנע ממנה. אם את אכן חווה את עצמך כילדה עדיף יהיה אם תאפשרי לעצמך זמן ולהתבגר ולחוות חוויות רומנטיות עם בנים הקרובים יותר לגילך.

מצלצל מוכר?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר