לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-01-2011, 23:01
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
האם עשיתי טעות?

שלום אנשים.
לפני כמה ימים נפרדתי מחברה שלי. זהו היה הקשר הרציני הראשון שלי והוא נמשך ארבעה חודשים. לפני שנכנסתי איתה לקשר, הייתה בחורה אחרת שהיו לי רגשות חזקים אליה, ולאחר שהיא דחתה אותי, המשכתי הלאה לבחורה הנ"ל ונכנסתי איתה למערכת יחסים בידיעה שמעבר למשיכה בסיסית בין גבר לאישה וקרבה רגשית עקב העובדה ששירתנו באותו בסיס, אין לי רגש אליה, ועליי לבנות אותו גם אם יהיו קשיים נפשיים בדרך. תוך כדי מערכת היחסים היו לי פעמים שהתחלתי לחשוב על בחורות אחרות בבסיס, באקט מיני, ויותר מפעם אחת על בחורות מסויומות. ניסיתי להדחיק את המחשבות הללו מכיוון שראיתי שאני מתקרב רגשית אל החברה שלי ואני פוחד לאבד את המערכת היחסים הזאת. אבל זה לא עזר. שמתי לב שפערי הרגשות בינינו גדולים {היא ממש אהבה אותי, אבל זה לא היה הדדי}, ובזמן האחרון התחלתי לחלום גם על אותה אחת שהיו לי רגשות אליה.כמו כן, היו לי מחשבות על סיום הקשר הזה ו/או מחשבות על טיול ממושך לחו"ל לאחר הצבא {=בריחה מהמציאות}. לאחר שהדחקתי גם את זה, התחילו הבעיות בחיי המין, וזה הגיע למצב ששבוע שעבר לא הצלחתי לתפקד במיטה. זאת לא הייתה הפעם הראשונה שהבעייה הזאת קרתה לי עם החברה שלי, אבל זאת כן הייתה הפעם הראשונה שזה לגמרי מנע ממני מלסיים את האקט {לא הייתה זקפה, ולא משנה כמה ניסיתי}.
ביקשתי ממנה פסק זמן, וכתבתי מכתב כנה שבו שפכתי את כל הרגשות והמחשבות שלי, לטוב ולרע, ושלחתי לה. את כל הסממנים הנ"ל ייחסתי כתוצר לחוסר המשיכה שלי אליה. לכן הייתי שלם לגמרי עם הפרידה.
היום ישבתי עם חבר טוב שנמצא גם הוא במערכת יחסים, והוא אמר לי שגם לו לפעמים יש סממנים כאלה, אבל שהוא לא חושב שזה קשור לרגשות שלו כלפי חברה שלו ושהוא בטוח באהבה שלו כלפיה. הוא גרם לי לתחושה של חוסר ביטחון לגבי הפרידה הזאת, שאולי מיהרתי ועשיתי טעות.
מה אתם אומרים? האם הסממנים הנ"ל מצביעים על חוסר רגשות רומנטיים כלפי האקסית שלי? אני חושב שכן, והייתי שלם עם זה, אבל עכשיו הביטחון שלי טיפה מעורער ואני חושש שאולי עשיתי טעות....

תודה רבה על ההקשבה והעצות...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2011, 19:16
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "האם עשיתי טעות?"

אני חושבת שזה הגיוני לגמרי לחשוב "מה היה קורה אם.." ולהצטער על בחירות משמעותיות שאנחנו עושים. אבל עם זאת אני ממש לא חושבת שעשית טעות, ואני אפילו לא מבינה למה חיכית עם זה 4 חודשים. לא מבינה למה להכנס למערכת יחסים כשאין רגשות לבנאדם השני. (זאת לא חייבת להיות בהכרח אהבה) וכל מה שהיה לכם זה פשוט ששירתתם באותה בסיס ושאתה היית בחור והיא בחורה. זה לא מספיק ולדעתי נדון מראש לכישלון.
בקשר לעובדה שהתחלת לחשוב על בחורות אחרות, אני לא חושבת שזה רלוונטי בהכרך. לא נראה לי שזה טבעי שבן- אדם ימשך רק למישהו אחד. ככה שזה לא בהכרח אומר שהקשר שלכם היה רע... (דברים אחרים כן אומרים את זה [= ).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר