לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2011, 14:16
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ישנם דברים שנשמרו אצלי/ההורים מכל מיני סיבות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "סקר | האם יש לכם חפץ אישי?"

אבל מעטים מאוד שאני ממש דואג בכל מחיר שלא יאבדו...

1. שעון "בר מיצווה" קסיו "צוללנים" מתכתי כבד שהיה נחשב ל,אייפון 4" בזמנו. מצאתי אותו לא מזמן באיזו קופסא קטנה: שרוט, ללא רצועה ולא עובד, אבל קיים...

2. לגו רכבת חשמלית שנשמר כולל כל חלקיו, אפילו בקופסא המקורית. אבא שלי שילם עליו הון תועפות כשהייתי בערך בן שנתיים. נשמר אצל ההורים שלי (אבל לא חוכמה: אבא שלי גם עדיין קשור אליו...).

3. מין רפליקה של "אקדח פיראטים" שאבא שלי קנה לי בשוק הפישפשים. עבודה הרבה יותר טובה מאשר הדברים שמוכרים בחנויות כלי בית: משהו שעשה מסגר ונראה ממש טוב. לא שמרתי עליו במיוחד, אבל מעולם לא זרקתי אותו. הילדים שלי משחקים אתו מדי פעם, למרות שהוא די מסודן מאחר והוא מתכתי בחלקו וכבד.

4. כל מיני שטויות שנשארו לי מהטירונות: "פנקס מעקב קליעה ללוחם" ועליו צמד אטמי אוזניים מחוברים בסיכת בטחון ועוד כמה פריטים שהיו מקבלים בבקו"ם בגיוס באותה תקופה. שרד אצל ההורים שלי כמה שנים עד שאני מצאתי והחלטתי לשמור (טוב, אבל זה לא ילדות).

5. מין יציקת חימור צבועה שעשו הגננות בגן עם תבליט של המזל שלי ושאני הוספתי עליה כמה עיטורים וגם צבעתי בסוף. אולי הדבר היחיד שנשמר בכוונה תחילה כל השנים.

6. הכי מטופש: איזה מבחן בטריגונומטריה מכיתה י' שהייתי בטוח שקיבלתי בו ציון גרוע, לא פתחתי אותו לקרוא את ההערה הארוכה שכתב המורה בפנים (ושהיה אפשר לראות בנגטיב מהצד השני של הדף) והידקתי בסיכת שדכן. מאז הוא שרד את כל סידורי המגירות והחלפות הרהיטים, ועדיין נמצא בערימת מסמכים של כל מיני כרטיסי חבר, כתבי אחריות ודרכונים שפג תוקפם, מחכה שיום אחד אפתח אותו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:27

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר