לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2011, 10:23
  falc0n falc0n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.06
שווה להתעקש?

אוקי זה הסיפור בקצרה..
הכרתי מישהי בקורס מסוים. נראתה חמודה וכו', והראתה סימנים של עניין.
אז החלטתי להציע לה לצאת, והיא נענתה בחיוב.
אני לא ילאה אתכם בפרטים אבל במשך תקופה מסוימת בכל פעם שהיינו אמורים להיפגש זה נדחה (מצידה)
ובמשך כל התקופה היא ממשיכה להראות סימני התעניינות ורמזים.

כשזה הגיע לנקודה שמבחינתי זה עבר את הגבול זרקתי לה כמה עקיצות ובסוף פתחתי זה את בפניה במפורש.

היא טוענת שעד אותה נקודה היא בכלל לא היתה מודעת לכוונות שלי והיא חשבה שהכל בקטע של ידידות וסבבה כזה.. וביקשה ממש סליחה וכו'...

שורה תחתונה היא הסבירה שהיא יצאה לא מזמן מקשר ארוך של כמה שנים(לפני יותר מחצי שנה)
והבהירה שהיא לא מעוניינת בקשר כרגע.

במהלך התקופה אני הגעתי למסקנה שיש בה כל מה שאי פעם חיפשתי בבחורה, והיא מושלמת בשבילי.
ובאמת שאני לא חושב ככה על כל בחורה שניה שאני פוגש בלשון המעטה.

השאלה אם יש דרך לשנות את דעתה עם הזמן? אם שווה להתעקש? איך אני יכול לכבוש אותה???
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2011, 20:07
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי falc0n שמתחילה ב "שווה להתעקש?"

אני אגיד לך מה נראה לי שקרה פה כי המצב הזה נראה לי מוכר בגלל אינספור בחורים שהתחילו איתי בעבר, והדרך בה ניסיתי "לנער" אותם.
היא לא הבינה שרצית לצאת איתה מההתחלה. הרבה פעמים בנים מנסחים את השאלות האלה בצורה ידידותית כדי לא להיפגע וכדי לא לגלות את כל הקלפים שלהם על ההתחלה. היא בטח חשבה שסתם רצית להיפגש איתה בתור ידידה.
אחרי כמה זמן היא רואה שאתה לא מרפה והיא מבינה שאתה בקטע שלה, הבנה שמערערת אותה קשות כי היא לגמרי לא בקטע שלך. אז היא ממשיכה לתרץ, אבל לא דוחה אותך ולא אומרת שהיא לא מעוניינת כי היא מפחדת להכנס למצב לא נעים בו היא תצטרך לפגוע בך.
כל הרמזים שנראה לך שהיא שלחה, לא באמת היו רמזים, והיא סתם ניסתה להיות ידידותית.
כשחשפת בפניה את הכל במפורש, היא שיקרה לך כדי לא להרגיש לא בנח עם זה שהיא לא אמרה לך שהיא לא מעוניינת ברגע שהיא הבינה בעצמה.

התירוץ "יצאתי מקשר ארוך. ולא בא לי עוד קשר עכשיו" הוא פיקציה. עוד דרך להימנע מלהגיד לך שהיא לא מעוניינת בך באופן ספציפי, כדי לא לפגוע בך. תאמין לי, אם מישהו שהיא נמשכת אליו וחולמת עליו בסתר היה מציע לה לצאת איתו עכשיו, היא הייתה קופצת על ההזדמנות, גם אם זה רק חודש אחרי הקשר.

ככה שכמו שזה נראה לי:
1.היא לא הייתה מעוניינת בך אף פעם.
2. להתעקש עוד יותר ולנסות "לשבות את ליבה" רק ידחה אותה עוד יותר, עד שבאיזשהו שלב היא תעבור למצב שהיא מסננת אותך לגמרי.
3.אתה לא יכול לדעת אם היא מושלמת בשבילך לפני שהיית איתה במערכת יחסים. כן יכול להיות שהיא נחמדה, ושהיא מוצאת חן בעיניך ושאתה נמשך אליה. אבל אתה לא מכיר אותה מספיק טוב כדי לדעת שאתם מושלמים ביחד. יש עוד המון בחורות שאני בטוחה שתוכל למצוא לעצמך ולהרגיש כלפיהן את אותו הדבר. קח תזמן.

ישן 05-03-2011, 20:48
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "מסכים איתך לגמרי. טוב שיש..."

בהחלט יש יותר מדי אנשים שחיים בסרט כזה.
יצאתי לפני איזה חודשיים לצלם בחוץ. נכנסתי לאיזה פסאג' נטוש כי חשבתי שאני אמצא שם משהו מעניין. כעבור כמה רגעים פתאום אני שומעת קול של גבר מאחורי. כ"כ נבהלתי אבל דיברתי איתו. ואחרי כמה זמן החשש שהוא אולי בא לרצוח או לאנוס אותי עבר. אבל מה, היה לי ממש לא נעים אז אחרי שכנועים קלים הסכמתי לתת לו את מספר הטלפון שלי כי הוא רצה "לשבת איתי על נרגילה". מאז הוא מתקשר כמעט כל יום. מן הסתם לא היה לי נעים להגיד לו שאני לא בקטע ולא מעוניינת לשבת איתו על נרגילה או על שום דבר אחר, אז אמרתי לו שאני עסוקה בחודשיים הקרובים בגלל שאני עוברת מבחני קבלה למוסדות אקדמאיים. לא שזה מנע ממנו להתקשר כל יום מאז אפילו שאני רק מסננת אותו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר