לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-02-2011, 13:35
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לs27 שהיו לה בעיות עם הבטן"

ירד לי פס מהסוללה של הטלפון בתור לאורנ'ג שירות חשבוניות טלפונית ואתמול הייתי במרכז שירות 2 שעות לחכות לנציג שירות ועדיין לא הגעתי לנציג שירות.
הם עשו כנראה פשלה רצינית עם החשבוניות.
סלקום פלאלפון,אורנ'ג כל מה שמעניין אותן זה למכור אייפון 4 וטלפונים יקרים אחרים, שאין לי בהם שימוש ועוד אייפון שזה מוצר, שלא שווה את הכסף שלו חוץ מזה.

יש לי שכן שעובד בחברה אחרת נבקש ממנו להעביר אותי חברה,כאשר הוא יטפל בבעיות שלי עם חשבוניות, פרוטקציות מה לעשות...
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 03-02-2011 בשעה 13:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2011, 22:31
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
כמו שצריך!
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "איקאה בנתניה נשרפה כליל!!!..."

שונא את איקאה ישראל, לקחו קונספט שבדי חביב והפכו אותו לישראבלוף.
לא רק שהמחירים בארץ הם מהגבוהים בעולם, אנחנו בין המקומות היחידים שלא ניתן להזמין בהם דרך הטלפון/אינטרנט, אלא חייבים להגיע לחנות ולצעוד את צעדת המוות במלכודת האש הזאת.

ואם כבר הגעת וראית פריט שמצא חן בעיניך, רוב הסיכויים שהוא לא יהיה במלאי, ולא, לא ניתן לרכוש אותו מראש, לא ניתן להזמין, לא ניתן לבקש שיודיעו לך במייל, צריך מדי פעם לבדוק אם הוא במלאי, וגם אז לשחק רולטה רוסית, אולי עד שהגעת לסניף הוא שוב פעם אזל.

הדבר היחידי שמעציב אותי הם העובדים, שכנראה רובם ימצאו עצמם מובטלים.

ישן 07-02-2011, 14:29
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "האם קיום אלרגיה מחסן במקצת..."

האם קיום אלרגיה מחסן במקצת מפני הופעת סכרת סוג 1 או להיפך?
וזה קשור לוירוסים? אבל בוא ננסה לחשוב יחד. סוכרת סוג 1 למיטב ידיעתי היא בעיה בסינטוז אינסולין מתאי בטא בלבלב. יכול להיות על רקע אוטאימוני. באלרגיה יש שחרור של היסטמינים מתאי מסט ומתאים באזופיליים. עכשיו השאלה האם להיסטמין יכולה להיות השפעה על תאי בטא. או מצד שני האם הוא יגרום לעליה ברמות של הקורטיקוסטרואידים, שהם מצדם יעלו את רמת הסוכר בדם. (יאיצו פירוק של גליקוגן לגלוגוז). אני לא מכיר השפעה כזאת של היסטמין - אבל זה שאני לא מכיר לא אומר שזה לא קיים.
כיוון אחר שאפשר לחשוב עליו הוא האם יהיו רמות גבוהות יותר של היסטמין אצל סוכרת על רקע של הנזק לתאי האנדותל, מה שיכול להוביל לשחרור של היסטמין מטסיות הדם ומתאי מסט. אבל אז זה לא עונה לשאלה שלך. אלא הפוך, זה אומר שבנוכחות של סוכרת יהיו רמות גבוהות של היסטמין בדם. האם ההיסטמין הזה יעורר תגובה אלרגית? לא מכיר שאחד מהסימפטומים של סוכרת הוא אלרגיה.
על פניו לא הייתי מצפה לקשר בין סוכרת סוג 1 לבין אלרגיה. אבל אשמח ללמוד דברים חדשים.

מערכת החיסון בטרשת עורקים. זה כבר ממש ארוך. ושוב זה לגמרי לא קשור לוירוסים.
אומנם עוד לא הגענו לזה בחומר אבל ממש בקצרה.
הפלאק הטראשתי מאופיין בהמון תאי דלקת. מכל הסוגים והמינים. כמובן שדלקת היא תוצר של המערכת החיסונית.המולדת והנרכשת. למרות שהשימוש באספרין אצל אנשים הסובלים ממחלה כלילית הוא לא על מנת לעקב תהליך דלקתי אלא כדי למנוע אגרגציה של טסיות.
סטאטינים מורידים את רמת הכולסטרול, LDL, בדם.

ובחיים אל תלמד רפואה מסטודנט. היכולות שלנו הם רק לצייר עיגולים בבחינה.
כשאני מרגיש לא טוב אני מבקש מאחותי לתקוע בי מחט.
ואני כמובן מצפה לתשובה לגבי הקשר בין אלרגיה לסוכרת מסוג 1

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 07-02-2011 בשעה 14:54. סיבה: תאים בזופילים הם ברקמה, תאי מסט הם בדם. טעות טועים טעינו
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:51

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר