לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2011, 10:32
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הטוקבקים בכתבות על הטיולים זה מדור ההומור החביב עלי!
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אפשר להגיד את זה על הכתבות..."

1. רגע, אבל איפה הפלשתינים פה בסיפור? (משה שמאלני שהתפכח)
2. כרגיל, הציונות הרסה כל חלקה טובה (ערבי-יהודי, סוריה הגדולה)
3. איך מזכירים את נחל צין בלי להזכיר הקפה הפוך שעושה לינור באלונית במשמרת ערב (וי.נט-נו באמת עד מתי תחפפו)
4. הכתבה כרגיל לא מכסה כלום! א. החוקרים כיום כבר יודעים שהנבטים היו שחומים-כהים, ולא "שזופים מהשמש המדברית" כמו שכתב בכתבה. ב. יבשושית הדרום היא צמח פסאודו עונתי, ולא עונתי כמו בכתבה. ג. שדה בוקר נמצאת 31 ק"מ ממצפה רמון, ולא 29. (אלי הישראלי, מזרח תיכון חדש)
5. עוד כתבה מבית השמאל הקיצוני של שוקן! למה לא הזכירו שבנל צין עשו ניווטים סיירת צנחנים ב 1966? אה, בטח זה כי הם מקבלים כסף מהאיחוד האירופי! (דנית, מעלה אפריים).
6. סתם מקום. הייתי שם בשבת: שום דבר, סתם כלום שמלהיב את הישראלים הנחותים שעוד לא הוציאו דרכון אירופי כמוני. אני יושב בניו יורק, ממש יומיי םאחרי שחזרתי מילוסטון, וממש מרחם על כולכם שאין לכם חיים וכל הזמן עסוקים בארץ הזאת שלכם, עם האתרים המטופשים כמו וי.נט וכל מיני טוקבקיסטים חפרנים (מיכאל, ישראהל לשעבר, היו ניו יורק, מאושר ולא חושב על ישראל)
7. מרתק! שלושים שנה אני חי בישראל ואף פעם לא שמעתי על עין עבדת! תודה לכם וי.נט (דוד, בת-ים)
8. איזו ארץ נהדרת יש לנו! יש בה הכל, בשביל מה אנשים בכלל נוסעים לחו"ל? הייתי פעם באנטליה. תאמינו לי! אין כמו בארץ (דנית, תל אביב)
9. ומה עם תחבורה ציבורית? למה אתם לא כותבים איך מגיעים לשם בלי לזהם את הסביבה? אה... זה כי בעלי וי.נט הם בעלי מניות בצ'מפיון מוטורס. חזירים (מני הירוק, חיריה-לנד).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר