לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2011, 20:59
  sharoni.. sharoni.. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.09
התחפרות בעבר (פריקה..) ...

טוב, להנאתי בעודי שומעת את הקאבר של גבע אלון לyou lost me, התחלתי לנבור במעמקי המחשב של אבא, לאחרונה (יותר נכון לפני יומיים) התוודעתי כי עליי להוציא גוש בגב. הוא אמנם לא ממאיר (שזו הקלה בפני עצמה) אבל יש תאים שעלולים להתפתח לכאלה ולכן הרופא החליט לנתח ולהוציא. נוסף על זה הגוש יושב על עמוד השדרה מה שמוסיף את הסיכוי לשיתוק (שזה אני חושבת הדבר שהכי מלחיץ אותי) תוך כדי כל המחשבות האלה ראיתי הרבה תמונות עם האקס המיתולוגי. אין ספק שזה עקץ אותי קצת בלב.. הבנאדם הזה דפק אותי מנטלית לחלוטין ונתן לי חתיכות השלכות להתמודד איתן כמה שנים טובות אחרי הפרידה בעקבות בגידה והרבה משחקים שלו ... לפעמים הייתי רוצה לדבר איתו, לדעת מה קורה איתו, לשאול כל כך הרבה שאלות ואיך לעזאזל הוא יכל לפגוע בבנאדם שכל כך אהב והיה נאמן לו. אני מתייעצת לגבי זה עם מקורבים הם אוטומטית אומרים לי כי האידיוט לא ראוי לשיחה כזו וכי הוא לא מספיק בוגר לנהל אחת כזו. זה החל מאימא שלי ואחותי שלא סובלות אותו ועד לחברות שלי. אין ספק שכולם רוצים בטובתי, אבל הוא בסופו של יום היה האהבה הראשונה, רגשות אין לי. אני שנאתי אותו בתקופה ההיא, אבל זה עבר, התבגרתי והכרתי בנאדם נפלא שפיצה על כל הסבל שהאקס העביר אותי.
אבל לפעמים רק לפעמים אני מוצאת את עצמי חושבת עליו קצת ותוהה מה איתו ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2011, 22:14
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי שרוני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sharoni.. שמתחילה ב "התחפרות בעבר (פריקה..) ..."

אני "קצת" יותר מבוגר ממך. אבל אנסה לעזור.
ראשית-לגבי אהבה ראשונה, היא לנצח תשאר אהבה ראשונה. זאת אהבת "בוסר" ללא הגייון וללא מחשבה.
תמיד ישאר ממנה הטעם המתוק,
אבל....................... חייבים להמשיך הלאה.
ופעולה ראשונה היא למחוק את כל התמונות והמיילים מהמחשב, כל עייון במסמכים אלו, זה רק חיטוט בפצעים ופתיחתם מחדש.
למחוק את המספר טלפון שלו מהנייד שלך, ולבצע ERASE לכל דבר פיזי הקשור למערכת יחסים זאת.
את חייבת להבין שכאשר את במערכת ראשונית, את מסונוורת, את לא רואה את המגרעות (שחלקן ממש גדולות - הבגידות), החברות וההורים, הם רואים את המערכת "מהצד" הם יותר אוביקטיביים ממך.
לפי תאורך הוא ממש לא "אקס מיתולוגי".
אז בצעי ERASE וצאי לדרך חיים חדשה.

אגב. בהצלחה בטיפול הרפואי.

ישן 02-04-2011, 22:59
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
אני בעד מחיקה תודעתית אבל לא פיזית
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי שרוני"

בכל זאת,הוא היה חלק מהחיים שלה לטוב ולרע עם חוויות מתועדות וזכרונות.
למחוק טלפון? כן
החיים ממשיכים ואת כולם מעסיקה השאלה "איפה הוא/היא עכשיו" וכו'
יכול להיות שהוא כבר נשוי באושר
מצד אחד-אם לא תהיה תשובה אז תחושת האי ודאות יכולה לתסכל.
מצד שני-לפעמים עדיף לשמוע את התשובה המאכזבת ככל שתהיה כי עצם הידיעה תגרום למחיקה התודעתית שכל כך זקוקים לה.
אבל לא הייתי ממהר למחוק תמונות.
התמונות מסמלות חוויות של שניהם
גם הוא כחבר ראשון יכול לענות על ההגדרה של "חוויה"
כי הם עשו דברים יחד וזה בלתי אפשרי למחוק כאילו זה מעולם לא קרה
אז אני בעד להשאיר כחוויה של תמונות משותפות עם החבר הראשון וזהו-כך להתייחס לזה

ישן 02-04-2011, 23:52
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sharoni.. שמתחילה ב "התחפרות בעבר (פריקה..) ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sharoni..
טוב, להנאתי בעודי שומעת את הקאבר של גבע אלון לyou lost me, התחלתי לנבור במעמקי המחשב של אבא, לאחרונה (יותר נכון לפני יומיים) התוודעתי כי עליי להוציא גוש בגב. הוא אמנם לא ממאיר (שזו הקלה בפני עצמה) אבל יש תאים שעלולים להתפתח לכאלה ולכן הרופא החליט לנתח ולהוציא. נוסף על זה הגוש יושב על עמוד השדרה מה שמוסיף את הסיכוי לשיתוק (שזה אני חושבת הדבר שהכי מלחיץ אותי) תוך כדי כל המחשבות האלה ראיתי הרבה תמונות עם האקס המיתולוגי. אין ספק שזה עקץ אותי קצת בלב.. הבנאדם הזה דפק אותי מנטלית לחלוטין ונתן לי חתיכות השלכות להתמודד איתן כמה שנים טובות אחרי הפרידה בעקבות בגידה והרבה משחקים שלו ... לפעמים הייתי רוצה לדבר איתו, לדעת מה קורה איתו, לשאול כל כך הרבה שאלות ואיך לעזאזל הוא יכל לפגוע בבנאדם שכל כך אהב והיה נאמן לו. אני מתייעצת לגבי זה עם מקורבים הם אוטומטית אומרים לי כי האידיוט לא ראוי לשיחה כזו וכי הוא לא מספיק בוגר לנהל אחת כזו. זה החל מאימא שלי ואחותי שלא סובלות אותו ועד לחברות שלי. אין ספק שכולם רוצים בטובתי, אבל הוא בסופו של יום היה האהבה הראשונה, רגשות אין לי. אני שנאתי אותו בתקופה ההיא, אבל זה עבר, התבגרתי והכרתי בנאדם נפלא שפיצה על כל הסבל שהאקס העביר אותי.
אבל לפעמים רק לפעמים אני מוצאת את עצמי חושבת עליו קצת ותוהה מה איתו ...

אני מבין אותך לגמרי, קשה למחוק לגמרי בן אדם ואהבה ראשונה כמו שכבר כתבו פה נשארת לנצח כמעין צלקת. לוקח זמן, המון המון זמן עד שלגמרי מתגברים עליה(כי משהו בראש פשוט לא מוכן לוותר על זה).
כשאת כותבת שאת חוזרת להסתכל על תמונות וכל פעם תוהה אם לנסות ליצור קשר, אפילו שעברו שנתיים או יותר אני מרגיש הזדהות מוחלטת, כי אני מכיר את זה. גם לי היה קשה למחוק את התמונות ולהפסיק לנסות כי בשלב מסויים אתה מפנים שזה נגמר וזהו, אז במקרה שלי לא הייתה בגידה, שלדעתי הייתה מקלה עלי את השלב של ההתנתקות..
לדעתי את צריכה למחוק לעזעזל את כל התמונות שלו, נכון שזה נחמד להסתכל, לחזור, לחשוב מה היה קורה אם ולפנטז, אבל זה גם תמיד מחזיר שלב אחורה בהתקדמות, ככה לפחות אני נהנה להגדיר את זה. למחוק את כל העבר זה דבר קשה, ולא תמיד צריך לעשות אותו אבל לדעתי במקרה שלך כן. ובטח שבטח כשהוא בגד וגרם לך כל כך הרבה סבל.
אמרת שאת בדיוק שומעת גבע אלון שזה מצויין הוא אחד האמנים האהובים עלי(רק לפני שבוע וחצי ראיתי הופעה שלו), אז הנה עוד שיר שאולי מתאים:

מאחל לך החלמה מהירה.

ישן 03-04-2011, 00:09
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

לגבי האקס -
אני מאוד ממליצה לך לא לתקשר איתו בחזרה, במיוחד אם את "רגישה" אליו
ואם את יודעת שהוא יכול למשוך אותך בחזרה לדברים האלו. וגם אם לא -
זה לא טוב לחפור בעבר, זה היה, נגמר וזהו. אם את מתעניינת במה הולך איתו
וכל זה, זה רק אומר שאסור לך לדבר איתו שוב.
אפילו לא סמס קטן ולא הודעה בפייסבוק, החיים יותר טובים ככה. (ואם יש לך את הכוחות -
תמחקי, תקרעי ותזרקי כל סמס, כל תמונה וכל דבר הכי קטן שמזכיר לך אותו)
ובכלל, הדרך שבה סיימתם דברים לא נשמעת לי טוב, הבחור בוגד, ומי שמעז לבגוד
עדיף לא להיות בסביבתו שנית.
לגבי האבא, זה מצב מאוד קשה, אני לא רוצה לדעת איך הייתי מרגישה אם זה היה קורה לאבא שלי..
שיהיה בריא ותשמרו עליו הרבה!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 09-04-2011, 00:39
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי sharoni.. שמתחילה ב "חח אני חושבת שהייתה אי הבנה..."

תנסחי שוב פעם אם לא קשה לך, הפעם מהתחלה, כי יש מצב שתצרי פה עוד יותר אי הבנה.

תודה
אני יוצא מתוך נקודת הנחה שאת מתלוננת פה על החיים שלך:
  • מבחינה רפואית, תסמכי על הרופא, אם הוא אומר שזה נחוץ אז זה נחוץ
וזה ימנא ממך הרבה סיבוכים בריאותיים בעתיד

העיקר, שתלכי אחרי הניתוח להבדק אם אין התפתחות של הבעיה

וכל שנה ללכת לבדיקה חוזרת, כדי להיות בטוחה שהבעיה לא צצה לה פתאום (ככה זה עם ניתוחים)

כן לטפל.
  • מבחינת הX:

• את עדיין אוהבת אותו וזה לא שקר, זה ברור שאנחנו אוהבים גם מי שרחוק מאיתנו וגם מי שפגע בנו
  • אבל תביני, שהיחס בינכם נגמר, טוב ככל שהיה או רע ככל שלא היה, הוא נגמר - צר לי.
  • את צריכה להבין שהוא כבר לא אותו בן אדם שהיה פעם, שאהבת פעם (אולי כבר לא תזהי אותו במראה)
  • זכותך המלאה להתקשר אליו, אבל לא צריך לחפור לו על מה שהיה, את יכולה פשוט לשאול אותו איך הוא מרגיש ובמה הוא עושק בחייו
את יודעת, שבהחלט טוב לחיות את היום ולחשוב על מה שאת רוצה לחשוב (זה מכפר בדרך כלל על מה שלא השגת על אמת)

וגם לי יש בחורה, שאני לאיטים חושב עליה ולא השגתי אותה, אז את לא לבד ^__^
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר