לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2011, 13:11
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "כן. אני מכיר גם את השטויות..."

ציטוט:
אבל אני מכיר גם מספיק סיפורים על פרלמנטרים אירופאים שנשכחים בשדה התעופה.

וזאת בדיוק הבעיה. אתה מכיר רק סיפורים ופחות את המציאות.

פרלמנטרים ונספחים צבאיים מקבלים יחס יותר טוב, והביקורים שלהם מתקבלים ברגישות רבה יותר.
אני, לעומת זאת, אף פעם לא שמעתי על מישהו שנשכח בשדה התעופה. ידוע לי יותר על אזרחים ומבקרים לא חשובים שהביקורים שלהם מתבטלים בגלל ביקורים יותר חשובים.

ודרך אגב, מאיפה אתה יודע איזה יחס מקבלים אזרחים מיותרים שמגיעים לבסיסי חיל האוויר? זה שהביקורים שלהם מעוררים את התקשורת, לא אומר כלום. מה גם שלא מתבצעת פה שום עבודה מיותרת לבלמוס אזורי הביקורים. האיזורים האלה מבולמסים על בסיס קבוע בגלל גורמים אזרחיים שמבקרים בבסיסים, כמו תורמים, שתורמים מאות אלפי דולרים לצה"ל. הביקורים המיותרים הם טיפה בים ביחס לכל השאר, וזה לא מפריע לאף אחד שהם באים לבקר. מקסימום זה מפריע לכמה חיילים וקצינים צעירים, שאפילו לא מקבלים שכר, לדבר פחות בטלפון עם חברים, חברות, אבא, אמא, סבתא וסבא. שיעשו משהו מועיל במקום זה.

אני במקומך הייתי מוצא משהו אחר להלין עליו. למשל כמויות הכסף ששופכים בחיל האוויר על אירועים מיותרים, ויש לא מעט כאלה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2011, 16:35
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Vani שמתחילה ב "[QUOTE]אבל אני מכיר גם מספיק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Vani
וזאת בדיוק הבעיה. אתה מכיר רק סיפורים ופחות את המציאות.
פרלמנטרים ונספחים צבאיים מקבלים יחס יותר טוב, והביקורים שלהם מתקבלים ברגישות רבה יותר.
אני, לעומת זאת, אף פעם לא שמעתי על מישהו שנשכח בשדה התעופה. ידוע לי יותר על אזרחים ומבקרים לא חשובים שהביקורים שלהם מתבטלים בגלל ביקורים יותר חשובים.

באינטרנט בכלל, ובפורום הזה בפרט, כדאי לחשוב שניה לפני שמבטלים בכזו החלטיות את מי שאתה מגיב לו.
במקרה, או שלא במקרה, אני דווקא מכיר לא רע את נושא הטיפול בבכירים מחו"ל שמגיעים לביקורים בארץ. לגבי הטיפול בהם בתוך חיל האוויר - את זה אני לא מכיר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Vani
ודרך אגב, מאיפה אתה יודע איזה יחס מקבלים אזרחים מיותרים שמגיעים לבסיסי חיל האוויר? זה שהביקורים שלהם מעוררים את התקשורת, לא אומר כלום. מה גם שלא מתבצעת פה שום עבודה מיותרת לבלמוס אזורי הביקורים. האיזורים האלה מבולמסים על בסיס קבוע בגלל גורמים אזרחיים שמבקרים בבסיסים, כמו תורמים, שתורמים מאות אלפי דולרים לצה"ל. הביקורים המיותרים הם טיפה בים ביחס לכל השאר, וזה לא מפריע לאף אחד שהם באים לבקר. מקסימום זה מפריע לכמה חיילים וקצינים צעירים, שאפילו לא מקבלים שכר, לדבר פחות בטלפון עם חברים, חברות, אבא, אמא, סבתא וסבא. שיעשו משהו מועיל במקום זה.
אני לא יודע איזה יחס מקבלים אזרחים ("מיותרים" כפי שאתה קורא להם) בבסיסי חיל האוויר. אם נפגעת מכך שכתבתי שהם מקבלים רוגעלך וקינלי כשלמעשה הם מקבלים ספרייט ובורקס - סליחה.
את ההערה שלך לגבי חיילים וקצינים צעירים באמת שלא הבנתי. אבל אין צורך להסביר. את רוח הדברים הבנתי - אתה ממורמר על משהו.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Vani
אני במקומך הייתי מוצא משהו אחר להלין עליו. למשל כמויות הכסף ששופכים בחיל האוויר על אירועים מיותרים, ויש לא מעט כאלה.
אני לא מלין על כלום. הדבר היחיד שלא ברור לי אישית בכל הסיפור הוא לא חיל האוויר אלא בכלליות - למה הציבור מתעניין באנשים שדוחפים כדורים לפרנסתם. לדעתי, עובדי מחלקת התברואה של העירייה שדוחפים פחי זבל לפרנסתם תורמים וחשובים הרבה יותר. נו שויין.
ישן 19-03-2011, 17:44
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "[QUOTE=Vani]וזאת בדיוק הבעיה...."

ציטוט:
באינטרנט בכלל, ובפורום הזה בפרט, כדאי לחשוב שניה לפני שמבטלים בכזו החלטיות את מי שאתה מגיב לו.
במקרה, או שלא במקרה, אני דווקא מכיר לא רע את נושא הטיפול בבכירים מחו"ל שמגיעים לביקורים בארץ. לגבי הטיפול בהם בתוך חיל האוויר - את זה אני לא מכיר.

נו, אז הדיון כאן על חיל האוויר, ובחיל האוויר לא ידוע לי על טיפול לקוי בבכירים. בחה"א יש מערך מסודר של יח"צ, ובכל בסיס יש מחלקה שאמונה על הנושא. בנוסף לזה יש את יחשת"פ (היחידה לשיתוף פעולה), שהיא זו שמטפלת בביקורי בכירים לפני, בזמן ואחרי הביקור. אני לא יודע איך מטפלים בבכירים בחילות אחרים, אבל אולי מפני שאין מערך מסודר כמו בחה"א, יש פאשלות כמו אלה שציינת.

ואני מצטער שפסלתי את טענותייך בפזיזות.
ציטוט:
אני לא יודע איזה יחס מקבלים אזרחים ("מיותרים" כפי שאתה קורא להם) בבסיסי חיל האוויר. אם נפגעת מכך שכתבתי שהם מקבלים רוגעלך וקינלי כשלמעשה הם מקבלים ספרייט ובורקס - סליחה.
את ההערה שלך לגבי חיילים וקצינים צעירים באמת שלא הבנתי. אבל אין צורך להסביר. את רוח הדברים הבנתי - אתה ממורמר על משהו.

אני לא ממורמר על כלום. מה שאני מנסה להגיד, שיש אנשים שמחממים את הכיסאות שלהם פחות, כשיש ביקורים כאלה אחת להרבה מאוד זמן, וזה לא באמת מזיז למישהו. אף אחד לא עושה שום עבודה מיותרת.
ציטוט:
אני לא מלין על כלום. הדבר היחיד שלא ברור לי אישית בכל הסיפור הוא לא חיל האוויר אלא בכלליות - למה הציבור מתעניין באנשים שדוחפים כדורים לפרנסתם. לדעתי, עובדי מחלקת התברואה של העירייה שדוחפים פחי זבל לפרנסתם תורמים וחשובים הרבה יותר. נו שויין.

הפעם זה נראה דווקא שאתה ממורמר על משהו. בהתחלה נראה שאתה מתלונן על בזבוז משאבים (כסף ועבודה) שמושקעים בהם. ועכשיו מסתבר שמפריע לך שאנשים מתעניינים במשהו שלא מעניין אותך באופן אישי. איך זה בדיוק קשור לדיון? המרמור מגיע דווקא מצידך.

אני גם לא מתעניין בכדורסל ובטח שלא בסלבס עלובים. וזה עדיין לא מפריע לי שהם באים לבקר בבסיסי צה"ל או חה"א בפרט.

ואם מעניין אותך למה בחה"א מתעניינים בדוחפי כדורים? כאמור, יש ליגה של משחקי כדורסל בין בסיסי חה"א. החליטו להזמין קבוצה ברמה אירופאית להשתתף בגמר והם הסכימו. המינימום שיכולים לעשות בשבילם, זה סיור של שעה-שעתיים בבסיס. זאת הדרך של חה"א לעודד ספורט ואורח חיים בריא. אם זה עובד או לא עובד, זו כבר שאלה לדיון אחר.
ישן 20-03-2011, 12:02
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
ביקורי ספורטאים בצבא
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "אותי מעניין מה פתאום מתקיים..."

חברי הפורום שגם גולשים בפורום של MP.NET, מכירים היטב את התמונות של ביקורי ספורטאים מליגות הכדורסל/פוטבול/בייסבול ביחידות שונות של צבא ארה"ב - כולל יחידות מיוחדות כמו SEAL וריינג'רים. מהכיוון ההפוך, במקרים לא מעטים בעיטת הפתיחה של משחק כזה הופכת למופע "קרבי" שלם כולל גלישה בחבלים ממסוקים, זריקת רימוני עשן והסתערות/התגנבות תחת חיפוי עד עמדת הבעיטה.

ולמי שתוהה "למה זה טוב" - זה טוב בשביל לחזק את הקשר של הצבא אל הציבור, לחבר גיבורים מסוג אחד עם גיבורים מסוג אחר, ופשוט כדי להיראות טוב. ובהשוואה בין תמונות של חייל שמייבש פלסטיני זקן במחסום לבין ספורטאי בתא טייס/נהג/צוללן של כלי צבאי מרשים ורב עוצמה, אני בטוח שהשני נראה הרבה יותר סקסי.

ישן 20-03-2011, 00:26
צלמית המשתמש של NehemiaG
  NehemiaG NehemiaG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי grish22 שמתחילה ב "בעניין המערכות המסווגות אני..."

המערכות המסווגות לא חייבות להיות ישראליות. מסך פועל של מערכת סטנדרטית יכול לגלות פרטים על צורת השימוש הישראלית בו וכן הלאה.
כשצילמתי מטוסים איטלקיים, גם הם הנחו שלא לצלם את תא הטייס מאותה סיבה.
לגבי מערכות ייחודיות לישראל, לפעמים נוצר מצב שבו יש יתרון טכנולוגי או יתרון בשלות-מערכת של מערכות ישראליות על פני המקבילות. אני חושב שישראל היתה הראשונה להכניס לשימוש מבצעי כוונת קסדה במטוסי קרב, ואחר כך קסדה עם תצוגה עילית.

לגבי עצם הצילומים בתא הטייס, אם נגיד ברמה הכי פשוטה - תדרי רדיו, למשל, זה משהו שאתה לא רוצה שייתפרסם בפייסבוק של השחקן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:17

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר