לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-02-2011, 15:16
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "היא אשמה :("

אז טעיתי! אז? אז התבלבלתי וחשבתי שזה ה-8 בפברואר במקום ה-8 במרץ, מה קרה?
יש איזו שהיא סיבה שבגללה אתה מלבין את פניי ברבים ומפרסם זאת כאן?
בהתחלה אתמול עשית טובה שהגבת באשכול המדובר, ועכשיו זה...מה, לא יכולת לבדוק
בעצמך בגוגל ולהוכיח אותי בקטנה (שם) על טעותי? אתה חייב לעשות מזה סיפור ולהפיל את
הטעות שלך עלי?
"תודה" על כך שאתה גורם לי להתחרט על כל המאמצים הכנים מצדי לעורר עניין בפורום האיך נגיד
לא היה עמוס שלך. ולא, זה לא עשיתי טובה למישהו זה כי אני באמת מאוד מאוד אוהבת מוסיקה.
אל דאגה, זה לא יקרה יותר. כנראה אני באמת צריכה הפסקה.
נ.ב.
גם כן השובי הזה, לא יפספס אף הזדמנות לתקן אנשים כדי לצאת הכי חכם.

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 10-02-2011 בשעה 15:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2011, 16:16
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "אז טעיתי! אז? אז התבלבלתי..."

השם ירחם עלינו.

דמט גירל, מצטער להגיד לך את זה, אבל יש לך אישוז.
למה את חייבת להתפוצץ מכל דבר קטן? זו לא פעם ראשונה, לא שניה, ובטח שלא אחרונה שאת עושה זאת.

אם כבר, אז אגיב לך פה גם על זה:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
יופי, אחלה. מעניין שהפעמים היחידות (מבין הפעמים הנדירות) שאתה מואיל בטובך האדיר להגיב באשכולות שלי בכלל או בפורום הזה בפרט, זה כדי לתקן אותי, אבל לא נורא, התרגלתי שאף אחד לא לוקח אותי ברצינות בפורומים האלו, כנראה שרושם ראשוני אי אפשר לשנות no matter how hard you try
(לא שאכפת לי...
I couldn't care less).
אני מאתגר אותך למצוא לי מקומות שסתרתי אותך באשכולות שלך, לי זכורה רק פעם אחת כזאת כחלק מדיון ענייני בתופעות פאראנורמליות.
אבל כשרוצים להתנפל על מישהו, גם שקרים גסים באים בחשבון (המהדרין יאמרו שהם אפילו מומלצים!).

מצטער להגיד לך, הרושם ראשוני שלך עליי היה טוב, ודווקא כל מה שעשית אח"כ הוריד מערכך בעיניי בצורה דרסטית
זה כי את טורחת להזכיר לנו פעם אחר פעם עד כמה אסור להזכיר את שמך בשום מקום ובשום הקשר, כי את תמצאי דרך להתפרץ על כולם.
אז כן, רושם ראשוני אפשר לשנות, אבל השינוי שאת עשית בו ממש לא היה לטובה.

את מוזמנת לקחת זאת כבקורת בונה, כביקורת ארסית (מה שבטח תעשי), או פשוט לא להתייחס לדברים
לא ממש אכפת לי...
I couldn't care less.

ישן 10-02-2011, 13:58
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לנשים שהיה להן יום אישה בינלאומי אבל מי זוכר?"

עבר עליי שבוע מתיש מבחינת עבודה - משימות לרוב, התרוצצויות בין בתי משפט (רק היום הייתי בשניים, כולל המחוזי בתל אביב), וחזרה הביתה בכל יום לפחות בשעה 19:00.
העומס כלל כעס לא מוצדק של הבוסית שלי עליי (שלא באשמתי) עקב כתב הגנה שהבטחתי לה שיהיה מוכן עד שלשום/אתמול בבוקר (למרות שצריך להגיש אותו רק בסוף השבוע הבא) ולא היה מוכן. בסופו של דבר נשארתי אתמול בעבודה עד 19:30 כדי לסיים אותו. סיימתי אותו, אבל היום היא בחופש...

השבוע הצלחתי ללכת רק פעם אחת לחדר כושר, אני מקווה להספיק ללכת מחר בבוקר לאימון קצר לפני שאסע לסופ"ש קצר אצל ההורים בנהריה.

בעוד שבועיים אני עוזב את ירושלים וחוזר לצפון לצורך לימוד לבחינות הלשכה. השנה שמסתיימת בקרוב (מרץ 2010-מרץ 2011) היתה אחת הטובות בחיי לצערי היא מסתיימת אוטוטו.

ישן 10-02-2011, 16:07
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לנשים שהיה להן יום אישה בינלאומי אבל מי זוכר?"

נאחס היה בשפע, אבל אני לא אפול עליכם עם הכל...
* הנאחס העיקרי היה מבחן שהיה היום, כמצופה- אין מצב שאקבל בו את הציון שרציתי.. למועד ב' אני אגיע מוכנה יותר ואוציא מעל 85 (אני יודעת שזה לא ריאלי, אבל זה מה שאני צריכה...).

* לא קיבלתי פטור מקור שאני אמור לקבל בו פטור... קורס שנתי, שמעכב לי את כל התואר בערך, ושאני לא יכולה באמת לעשות אותו (וכבר עשיתי פעם אחת! למה שוב???)

* איזה ידיד חבובצ'יק שיצאתי איתו פעם קצת הכניס לי סרטים חדשים לראש...
גברים, אם יש לכם מה להגיד- תגידו. אבל ראבאק- לעולם אל תסיימו אסמס יומולדת ב"נשיקות". פשוט אל!

*מזג אוויר איכס. שבוע מגעיל.

זהו בינתיים.

נערך לאחרונה ע"י shai.shai בתאריך 10-02-2011 בשעה 16:14.
ישן 10-02-2011, 19:35
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "נאחס היה בשפע, אבל אני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
* איזה ידיד חבובצ'יק שיצאתי איתו פעם קצת הכניס לי סרטים חדשים לראש...
גברים, אם יש לכם מה להגיד- תגידו. אבל ראבאק- לעולם אל תסיימו אסמס יומולדת ב"נשיקות". פשוט אל!

אויש בנות חייבות להפסיק לנתח סמסים כל כך לעומק!! אנחנו לא חושבים יותר מדי לפני שאנחנו שולחים הודעות...
אגב - אני מסכים עם סמנת'ה - נשיקות זה די בנאלי ואין לזה שום משמעות (למרות שאני לא מאלה שמוסיפים את זה להודעות), מתגעגע זה הרבה יותר מבחינתי, ונדבר זה פשוט סיומת מכובדת...
(אגב, ארומה? נו באמת.. המקסימום קשר שהיה לי לארומה בדייט ראשון אי פעם זה היה כשלקחתי 2 שוקו חם ואספתי אותה לשבת בים)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:30

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר