לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2011, 17:30
  guxmo guxmo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.11
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Yaneev שמתחילה ב "חחחח אתה עוד מלש"ב לא? למה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Yaneev
חחחח אתה עוד מלש"ב לא?

אז זהו, שלא.

היה כאן מישהו שהיה מזהיר את הקוראים שהמשתמש FOXXX (הידוע גם בכינויו הקודם כאן - ZRPR) הוא ספאמר שמתחזה למלש"ב ונשכר על ידי הצבא לקידום האג'נדות שלו, ובפרט הגברת המוטיבציה להתגייס לשיריון (ראה הודעותיו). אבל מורעלי הפורום ומנהליו לא אהבו זאת וחסמו אותו על מנת שהספאמר יוכל להמשיך להונות את המלש"בים באין מפריע תחת הכינוי הזה ותחת כינויים אחרים בהם הוא רשום בפורום הזה.

לגופם של דברים, כמובן ש-FOXXX כותב שטויות. מוטי.ד1 קיבל פרופיל 45 רפואי ולא נפשי. כך שקרוב לוודאי שלא יקבל עבודה פיזית כמו עבודות רס"ר, אלא עבודה משרדית. כנראה שהתפקיד שיקבל יהיה הרבה יותר טוב מהתפקיד שהיה בו בחימוש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2011, 07:51
  FOXXX FOXXX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.11
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי guxmo שמתחילה ב "[QUOTE=Yaneev]חחחח אתה עוד..."

טוב נמאס לי.

אתה ממשיך בשקרים שלך עליי למרות הכל?

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/profile.php?id=100001999583502

זה הפייסבוק שלי.

עם בא לך להגיד לי שאני מתחזה בוא לשם. ותגיד את זה לעוד 20 אנשים שחברים בקבוצה של מתגייסי שיריון וכולם פי אלף יותר מורעלים ממני. אני דווקא נוטה יותר לח'יר וחושב על הפלס''ר. כנראה שכולם שם הם מתחזים שהצבא שכר.

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/home.php?sk=group_161559393895456

תפסיק להפיץ מיליון שקרים על אנשים שאתה לא מכיר וללא שום הוכחה. באמת שעם היה לי את הכוח הייתי שם לך תביעת דיבה כי אתה עברת כל גבול.

נמאס לי מהשקרים שלך וזה ממש מרגיז מה שאתה עושה אני מעלה גם את הקיוסק האישי שלי לפה. אתה מוזמן לבדוק ולעשות מה שבא לך חביבי לא מעניין אותי פשוט תפסיק להפיץ עליי כל מיני שקרים ומעשיות שאני מתחזה או מפרסם או לא יודע מה כי זה כבר ממש נמאס לי.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img141.imageshack.us/img141/5426/52305526.png]

סבבה? עכשיו בפעם הבאה שתפיץ עליי שקר כזה או אחר אני מגיש נגדך תביעת דיבה.

אה וד''א מיזה ''היה כאן מישהו שמזהיר את הקוראים'' זה היית אתה חח במשתמש אחר. שהפצת עליי אז את הדברים האלה אחרי שביקשתי עזרה במנילה ואז למנהלים נמאס ממך כי הספמת בכל דיון פה בפורום שאני הגבתי בו והם הרחיקו אותך.

נערך לאחרונה ע"י FOXXX בתאריך 27-02-2011 בשעה 07:56.
ישן 14-02-2011, 17:46
  מוטי.ד1 מוטי.ד1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוטי.ד1 שמתחילה ב "קיבלתי צו הצבה לבק"ום - כמה שאלות (די דחוף זה למחר)"

יכול להיות שאני יצטער על היום הזה למשך השנתיים וחצי הבאות ....

קיבלתי להיות עובד כללי בבה"ד 20.. זאת אומרת חזרתי למקום שממנו באתי
הקצין מיון הציע לי שח"מ שרציתי אבל בסוף זה לא הסתדר כי יש להם יותר אנשים ממה שהם צריכים באשדוד (שאלתי את החייל בחלון שאחראי לקרוא לחיילים ולמסור ולקבל צווים, הוא אמר שאי אפשר בעיר אחרת.. נראה לי שהוא קצת חירטט עלי)

הוא הציע לי תפקיד בחיל התקשוב במשהו שקשור להצפנה או עובד כללי באט"ל או חיל האוויר
איכשהו לקחתי את העובד כללי באט"ל למרות שאני ממש רוצה תפקיד שקשור במחשבים... אבל יש בעיות אחרות שפחדתי שיתנגשו לי עם השירות בתפקיד כזה שיש סיכויים הרבה יותר גבוהים שאני אהיה בו בבסיס סגור מאשר פתוח

עכשיו הקצינה באט"ל שאלה אותי איפה אני רוצה לשרת אמרתי לה קרוב לבית אבל אני לא יודע איזה בסיסים יש שאני יכול להיות בהם... היא אמרה צריפין אחרי התלבטות אמרתי לה בסדר.. וככה מצאתי את עצמי שוב בבה"ד 20

היא טוענת ש"שם צריכים" ולא בבה"דים אחרים.. נראה לי שהיא רצתה לחסוך קצת בעבודה

נקווה שיהיה טוב..
ישן 15-02-2011, 06:38
  מוטי.ד1 מוטי.ד1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.10
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Yaneev שמתחילה ב "שיהיה בהצלחה. נפלטת מתפקיד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Yaneev
שיהיה בהצלחה.
נפלטת מתפקיד מסוים בגלל מצב רפואי וחזרת לשם בתפקיד אחר שמתאים למצב הרפואי שלך ולבקשה שלך לבסיס פתוח (שלפי מה שכתבת בכלל לא היו חייבים להתחשב.) נתנו לך בחירה (משהו שלא תמיד נותנים לחיילים) ועדיין יש לך טענות.
אתה מסתכל בצורה שלילית על כל גורם שעברת בדרך, שלמעשה אתה הוא שקבעת את הגורל לעצמך.

אין לי בעיה עם השיבוץ עצמו, הרבה אנשים רוצים להיות עובדים כלליים
אני קצת מבואס שחזרתי לבה"ד 20, אבל זה בכלל לא קריטי

הבעיה שלי היא שצריפין אולי קרוב גאוגרפית לאשדוד אבל אני צריך לעבור 3 אוטובוסים בהלוך וחזור כל יום כשיש לי כאבים חזקים לכל אורך רגל ימין ואני לא מסוגל לשבת או לעמוד הרבה זמן בלי כאבים בלתי נסבלים ברגל..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר