לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2011, 17:58
  תומר1997 תומר1997 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.11
תגובה לשאלה: איזה חיית מחמד לגדל חוץ מכלב ומחתול
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dani21991 שמתחילה ב "אני רוצה חיית מחמד!!"

אין תשובה מוחלטת לשאלה זו. אם אתה רוצה חיה שלא דורשת הרבה עבודה, אבל שתהיה לה אותו תועלת כמו של כלב, אני לא הייתי בטוח שזה אפשרי, אך תוכל לגדל תוכי מדבר, יתרונותיו: הוא יכול לספק לך חברה, תוכל לשחק איתו לאלף אותו, להוציא אותו מהכלוב, וגם להעמיד אותו לידך בכל מקום (כמעט). חסרונותיו: הוא יכול לנשוך אותך לפעמים (בעיקר כשהוא עוד צעיר), עלות הטיפול לא יקרה ממש, אך קניית התוכי תהיה יקרה ביותר, הכלוב גם יהיה יקר מאחר ותוכי מדבר הוא תוכי גדול בדרך כלל (יש כמה שוגים של תוכי מדבר וטווח המחירים נע בין1000-10000. בנוסף על כך התוכי צריך חיסונים שועלים כמה מאות שקלים תצטרך גם לגזוז לו את הכנפיים. עוד המלצה אלי מניסיון היא חמוס. אתה תוכל לשים אותו בכלוב, הוא לא דורש הרבה טיפול ואתה יכול לאלף אותו לעשות את הצרכים שלו במקום מסוים שתרצה, תוכל גם להוציא אותו לטיול עם רצועה ממש כמו כלב. לא ידוע לי על עלויות הטיפול, אך קניית החמוס תוכל להיות יקרה. בנוסף על כך תוכל לגדל מכרסמים למינהם כמו ארנבונים, שרנים, אוגרים, גרבילים ועוד. תוכל לגדל גם זוחלים כמו איגאואנות או נחשים שהם האפשרות היותר יקרה, ותוכל לגדל גם בעלי כנף פשוטים וזולים כמו תוכונים, ציפורי אהבה שלוים. האפשרות האחרונה שדורשת הכי פחות טיפול היא דגים, תוכל לבחור בין קערה של דגי זהב או דגי קרב לבין אקווריום משוכלל עם מערכת פילטרציה, חימום, וחמצן. אני חושב שהמלצתי לך על כל סוגי חיות המחמד, ואני מקווה שתיעזר בכתוב

תומר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-02-2011, 21:31
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
כל חיית מחמד זו מחיובות ואחריות גדולה, אבל אצל תוכים, ותוכים גדולים, בפרט.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי דקללל שמתחילה ב "בסופו של דבר תוכי גדול יעלה..."

החל ממשחקי שליטה (להרגיל את התוכי שאתה בעל הבית ולמנוע מצב בו הוא הופך לחיה מניפולטיבית, נשכנית וצעקנית), וכלה בעבדה שתכים רבים נקשרים מאוד לבעליהם, מה שעלול לגרום לחופשה ארוכה בחו"ל לדבר שמכניס אותו לדכאון, עד כדי סכנה לחייו.

זו חיית מחמד נפלאה שמהוה חבר אמיתי לחיים (וחלק מהתוכים אף חיים כמה עשרות טובות של שנים, מה שאומר מחויבות ארוכת טווח), אבל לא הייתי ממליץ לעשות זאת כלאחר יד.

יש גם תוכים קטנים יותר, שגם עולים פחות וגם מהווים חברים טובים אך פחות תובעניים. גם אם הם לאו דווקא מדברים, הם יודעים להעניק אהבה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר