לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הכנס השנתי יערך בפאטיו של המבנה המרכזי ביד השריון בלטרון בתאריך 18/12/2017 שימו לב, להציג דגמים יוכל רק מי שחידש חברות לשנת 2018. שימו לב, להתחרות בתחרות יוכל רק מי שגם חידש חברות וגם מילא טופס מיוחד לרישום הדגם. יש למלא את הטופס עבור כל דגם ודגם. ניתן לשלם באמצעות PAYPAL. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2011, 18:37
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chaklook שמתחילה ב "דגם מומלץ של מג"ח 6"

הדגמים של אקאדמי, נחשבים לטובים, יחסית. גם קיט ההסבה הוא סביר ביותר,
בהנחה שאתה מכיר את העבודה עם ריזן, אתה יכול להוציא תוצאות טובות בהחלט.

קח בחשבון שבצה"ל אין שני טנקים דומים, ואם אתה מתכוון לטנק ספציפי, יתכן שתדרש קצת עבודת סקראץ'.

לגבי הקים של איטלרי, אני לא מכיר אותו, אבל מנסיון העבר, אם מדובר באיטלרי-אורגינל, אז תוותר, אם מדובר בדגם של חברה אחרת אבל משווק ע"י איטלרי, צריך לבדוק את המקור של הדגם.
אני בדיעה שאקאדמי נותנים תמורה טובה עבור המחיר, והקיט הסבה של לאג'נד, בהחלט מביא לתוצאה טובה בסיום.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2011, 00:22
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי chaklook שמתחילה ב "אפשריות נוספות"

דגם של ESCI זה באמת היסטוריה. החברה כבר לא קיימת מעל 20 שנה.
אם תצליח לשים יד, אז זה מוצג מוזיאוני.(אגב, השרשראות בדגם של ESCI בנוייות על שיטה של מקטעים ישרים וחולייות בודדות באזורים המקופפים)

את הדגמים של אקאדמי ניתן להשיג בחנוייות אינטרנטייות (יש אשכול עגון בתחילת הפורום) למשל לאקימודל.
או אצל היבואן בארץ - צעצועי מוטי. או אצל ווילנציק בת"א, יתכן שיש עוד כמה חנייות שמחזיקות כגון פזלנד ועוד.

לגבי קיטי הסבה, ברוב המקרים, יצרן קיט ההסבה מציין לאיזה דגם של איזה חברה זה מיועד.
לאג'נד מיועד לאקאדמי.

ישן 02-11-2011, 06:09
צלמית המשתמש של zamir-bo
  משתמש זכר zamir-bo zamir-bo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי chaklook שמתחילה ב "בקשתי מפאזלנד שיעדכנו אותי עם יש להם את הדגם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי chaklook
לגבי יומן בניה, בכיף, רק לא נראה לי שהוא יעמוד בסטנדרטים של מה שראיתי פה בפורום...
שאלה נוספת, בזמנו הייתי משתמש בסופר גלו, ונלחם לפתוח אותו כל פעם מחדש, יש התקדמות בנושא הדבקים?

היי בוקר טוב.

לגבי היומן בניה אז באמת שאף אחד פה לא מצפה למקצועיות שווה לכולם.
אני יגיד לך בסוד אבל שאף אחד לא ישמע... החיים זה בית ספר אחד גדול וגם אלה שאתה מגדיר מקצוענים תמיד לומדים ומשכללים את עצמם כל פעם מחדש. הסיבה העיקרית ליומן בניה ידידי היא שתוכל לחלוק את העבודה עם חברים נוספים , לקבל טיפים לגבי מה כדאי ומה לא , שיטת עבודה שיכולה להיות יותר מומלצת ויותר נוחה אולי ועוד. כך גם תוכל לשדרג את עצמך בנושא בנית הדגמים.

לגבי הדבק אז כפי שרשמו לך יש את הדבק סיכה הרגיל של רוול שהוא מעולה.
אני יודע שניתן למצוא את הדבק הנ"ל בחנויות פאזלנד.
לגבי סופר גלו משתמשים בעיקרון - 2 מצבים:
1. הדבקת חלקי מתכת PE.
2. הדבקת חלקי רזין.

שיהיה בהצלחה.

פלא : 050-5072633
מייל : boazinbalzamir@gmail.com

ישן 04-11-2011, 11:19
צלמית המשתמש של zamir-bo

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי chaklook שמתחילה ב "Legend Productions IDF Blazer Armor Magach 6B Gal 1/35"

ציטוט:
מה דעתכם? ערכת הסבה נוחה? אף פעם עבדתי עם רזי, יש משהו מיוחד שצריך לדעת לגבי הדבקה/צביעה שלו?

אגב למחפשי המציאות משהו מוכר קיט+ ערכת הסבה למג"ח 7, אם לא הייתי כל כך מתעב את הטנק הזה זה היה ממש מציאה ....
http://www.ebay.com/itm/Legend-1-35...=item3a6c164401

היי.
ערכת הסבה זה כבר סיפור אחר מבניית דגם ישירות מהקופסא.
הרשין ראשית כל הינו חומר מסרטן והעבודה איתו דורשת אמצעי זהירות (אמנם מינימלים אבל עדיין...) כגון כיסוי פה ואף במינימום כאשר הכוונה היא בשיוף של החומר ולא בהדבקה רגילה.
לגבי ההדבקה היא פשוטה מאד. רק סופר גלו דבר הדורש דיוק מירבי מפני שמדובר על חשבון שברת שילמת. במקרה הנ"ל נגעת - הדבקת ואין דרך חזרה.
נושא הצביעה הוא גם דורש התייחסות אחרת , הרזין ברובו דורש צביעת צבע יסוד לפני הצביעה הרגילה.

כבונה מתחיל הייתי הולך על בניה רגילה ולאחר צבירת נסיון עובר לקיטי הסבה / פירוט כאלה או אחרים.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

ישן 10-11-2011, 21:39
צלמית המשתמש של zamir-bo

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי chaklook שמתחילה ב "איזה צבע בסיס כדאי לקחת?"

ציטוט:
ראשית תודה על כל העצות הטובות, הבנתי שכדאי להשתמש בצבע בסיס, בעיקר בגלל שאני משתמש בקיט רזין, האם יש להמברול צבע בסיס מתאים? הסתכלתי באתר שלהם והתקשתי למצוא.
http://www.humbrol.com/search/?sear...=20111110161822
ושוב תודה.
אה ועוד משהו, חשבתי להוסיף קצת גוון צהבהב בכדי לדמות חשיפה לחול, האם כדאי לערבב את גוון הצהבה ישירות עם הצבע או להוסיף אותו בנגיעות לפני אחרי התיבשות הגוון המרכזי?

היי.
ראשית לגבי צבע יסוד או פריימר בלעז למי שרוצה ויותר נוח לו אז הכי טוב והכי פשוט יש את הפריימר האפור של יעקבי שהוא מעולה.
מה שכן צריך להיזהר עם מיכל ההתזה מפני שהוא יכול ליצור שלוליות צבע אפור במידה ולא עובדים מספיק מהר.

לגבי דימוי חשיפה לחול אז נהוג בד"כ אחרי הצביעה קומפלט במיוחד ברק"מ נהוג ללכלך את החדש.
כלומר הטנק יצא כרגע מהמפעל לנסיעת שטח והוא מתלכלך. תהליך הנקרא "ווטרינג" תהליך התיישנות. סה"כ אני אישית נוהג ללכלך את הדגמים שלי בשיטת דרייבראש רק שבמקרה של רק"מ כאשר אני רוצה גוון צהוב / חול במקרה הנ"ל אני עושה את אותו תהליך עם צבע חול צהוב או חום , תלוי איזה שטח אתה מעונין לדמות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:56

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר