לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2008, 12:24
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מידע אשכול מינויים וחילופי תפקידים 2

בשאיפה להזין לכאן גם את כל המינויים שלא הכנסתי מאז האשכול הקודם.
כמובן שכולם מוזמנים לעדכן (בייחוד עוזרי וSTROG11)

תת-אלוף אבי זמיר ימונה לתפקיד ראש אגף משאבי האנוש במטה הכללי של צה"ל
דובר צה"ל יום שישי 07 מרץ 2008, ל' אדר א' תשס"ח, 12:20
שר הביטחון, אהוד ברק, אישר את החלטת ראש המטה הכללי, רב-אלוף גבי אשכנזי, למנות את תת-אלוף אבי זמיר לתפקיד ראש אגף משאבי האנוש במטה הכללי של צה"ל
עם כניסתו לתפקידו בעוד מספר חודשים יועלה תת-אלוף אבי זמיר לדרגת אלוף. הוא יחליף בתפקידו את אלוף אלעזר שטרן המסיים ארבע שנות כהונה כראש אגף משאבי האנוש ועתיד לפרוש מצה"ל.

קורות חיים – תת-אלוף אבי זמיר
תת-אלוף אבי זמיר נולד בישראל בשנת 1958, מתגורר בנס ציונה, נשוי ואב לשלושה.
במהלך שירותו בצה"ל מילא שורה ארוכה של תפקידים בתחום משאבי האנוש הן ביחידות שדה והן במטה.
בין תפקידיו הבולטים שירת כקצין שלישות אוגדתי, ראש מנהל הגיוס בצה"ל, ראש חטיבת תכנון כח-אדם במטכ"ל ובשנים האחרונות כראש חטיבת הפרט וראש מטה אגף משאבי האנוש.
תת אלוף זמיר הינו בוגר הקורס הניהולי הבכיר של מערכת הבטחון ובעל תואר ראשון במדעי החברה ותואר שני במסלול MBA במנהל עסקים.

נדמה לי זה ראש אמ"ש/אכ"א הראשון שלא היה לוחם?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-05-2008, 21:51
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Black Mammmba שמתחילה ב "אל"מ אמיר ברעם מח"ט שומרון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Black Mammmba
מג"ד 603 סא"ל פאקור מסיים את תפקידו ויחילף אותו סא"ל ערן קריסי בשבוע הקרוב.

מישהו שמע לאן פאוקר הולך?
בתקווה שלהיות קצין מטה איפשהו במהנ"פיה צפון. צריך יותר חבר'ה כמוהו איפה שמקבלים החלטות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Black Mammmba
מג"ד 601,סא"ל דביר פלג. יוחלף בקיץ הקרוב בסא"ל סהר אברג'יל.
תפקידו הנוכחי של אברג'ל - קה"נא עזה.

ולאיפה דביר הולך?
מקווה שידחסו אותו לאיזו קרן זווית שלא נשמע ממנו יותר...

ישן 02-05-2008, 07:47
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "[QUOTE=cre666]ולאיפה דביר..."

אני מכיר את ההיסטוריה שלו בגדוד.
אבל אני גם מכיר הורים שכולים.
ללא כל קשר אם הם צודקים או לא, בזה הם בוחרים להאמין. לא הכל ניתן למנוע.
כאמור אין לי שום סנטימנטים לדביר, ובטח שלא מילה טובה להגיד עליו.
עבדתי איתו צמוד באחד מתפקידיו הקודמים.
לא הייתי פקוד ישיר שלו, אבל עם איך שהוא התייחם לקצונה הזוטרה שלו בזמני,
סביר להניח שהמימד החסר בפיקוד על הגדוד היה קשב לפקודים ואכפתיות.
נ' שלנו שהוא קודם לסא"ל.

ישן 16-05-2008, 14:41
  strong11 strong11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.04
ואם חשבתם שעידן היח"צנות המגוכחת מבית היוצר של גברת רגב מאחורינו הנה עוד הוכחה שלא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "אשכול מינויים וחילופי תפקידים 2"

כתבת המח"טים המפורסמת ממוסף יום העצמאות של ידיעות אחרונות... עם התמונות המצ'ואיסטיות והמגוכחות ובליל האמירות השחצניות, מהם עולה שלמדו הרבה ממלחמת לבנון 2... כל אחד מהם חייב להוכיח שהוא לא רק מפקד על 1000 לוחמים אלא בעיקר פילוסוף אסטרטג מעמיק לפחות כמו דקארט וניטשה... איך אנשים כל כך רציניים שעושים כל כך הרבה למען בטחון המדינה נופלים כל פעם אל הבורות האלו? אתם מסוגלים לדמיין ראיון דומה עם מח"טים אמריקנים או בריטים בעירק או אפגניסטן? מעניין באמת מדוע סרב מח"ט גולני לקחת חלק בפארסה העיתונאית הזו...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 28-07-2008, 23:11
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "אשכול מינויים וחילופי תפקידים 2"

הרמטכ"ל אישר מינויי מפקדי חטיבות בצה"ל
פורסם: 28.07.08, 23:50 http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3574524,00.html
הרמטכ"ל, רב אלוף גבי אשכנזי, אישר שורת מינויים לחטיבות הסדירות בצה"ל: אל"מ אהרון חליוה ימונה למפקד חטיבת הצנחנים, אל"מ מוני כץ ימונה לתפקיד מפקד חטיבת גבעתי, אל"מ אורן אבמן ימונה לתפקיד מפקד חטיבת כפיר ואל"מ יהודה פוקס יהיה מפקד בית הספר לקצינים של צה"ל.

המינויים ייכנסו לתוקפם בקיץ 2009.
סחתיין על חליוה שעוקף בסיבוב...
יהודה פוקס חוזר לבה"ד 1. האם מפקד הבה"ד חייב להגיע מחי"ר?

מה קורה עם אל"מים בחש"ן וחת"ם? (בעיקר מעניינים אותי כאלו שיקבלו אל"ם ואל"ם אחד ספציפי שמפסיק לפקד על חטיבת המילואים שלי)

אילן כבר כתב על מינוי יוחאי בן ישי לחטמ"ר הבקעה. מי יכול להרחיב על הסבב בחטמ"רים?
(ולא שיוחאי צריך את זה, אבל אני מאחל לו הצלחה גם בתפקיד הזה)

ישן 30-07-2008, 21:46
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ozery1 שמתחילה ב "עוד מהסבב: יעקב בנג'ו ימונה..."

ברכות חמות לבנג'ו ולמרלי - מי יתן ויהיו עוד הרבה קצינים כמוהם (ולא כמו מוני כץ ויגאל סלוביק....)

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 13-09-2011, 17:11
  strong1 strong1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.04
כבר לא
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי amirsgv שמתחילה ב "והוא גם מפקד אגד המילואים שלי עכשיו ..."

http://www.idf.il/1133-12571-he/Dover.aspx

אל"מ הדי זילברשטיין מחליף בפיקוד על האגד הארטילרי את אל"מ אלון קלוס, שציין בטקס ההחלפה כי האגד "לקח חלק פעיל ומשמעותי בחיזוק מרכיב האש במשימת האוגדה". היום (חמישי) נערך טקס חילופי מפקד עוצבת "עמוד האש" בבית התותחן אשר בזיכרון יעקב. מפקד האגד היוצא, אל"מ אלון קלוס, העביר את הפיקוד על היחידה לאל"מ הדי זילברשטיין. עוצבת "עמוד האש" שייכת לחיל התותחנים ופועלת תחת פיקוד המרכז והיא כוללת בתוכה את הגדודים הסדירים "דרקון" ו"רשף" וגדודי מילואים נוספים.

"פעלנו בנחרצות ובאינטנסיביות יוצאת דופן לשיפור כושרנו ומוכנותנו", אמר באירוע מפקד האגד היוצא, אל"מ קלוס. לדבריו, האגד "לקח חלק פעיל ומשמעותי, בחיזוק מרכיב האש במשימת האוגדה. שמרנו על ביטחון המדינה ואזרחיה בפעילות הביטחון השוטף". אל"מ קלוס ציין כי "הייתה לי זכות גדולה וכולי תקווה ואמונה שעשיתי כל שביכולתי כדי לשאת בהצלחה באחריות שהוטלה עליי ולהבטיח את מוכנות האגד למלחמה".

לשני הקצינים מסורת ארוכת שנים בחיל התותחנים, זוהי הפעם החמישית במהלך שמונה השנים האחרונות אשר אל"מ אלון קלוס מעביר את הפיקוד לידיו של אל"מ הדי זילברשטיין.
ישן 14-08-2008, 19:15
צלמית המשתמש של Golden Paths
  Golden Paths Golden Paths אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "[b]הרמטכ"ל אישר מינויי מפקדי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
הרמטכ"ל אישר מינויי מפקדי חטיבות בצה"ל
אל"מ אורן אבמן ימונה לתפקיד מפקד חטיבת כפיר

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ozery1
רונן מרלי, שהיה סמח"ט גבעתי בתפקידו האחרון, מחליף בימים אלה את אופק בוכריס בחטיבה 300.

שערוריית מח"טי אלכסנדרוני ממשיכה.. קצב ההתחלפות של המח"טים מהיר יותר מהפקידות אצלם במשרד. מה קרה ללקחי המלחמה? חשבתי שאחד הלקחים היה שמח"טי מילואים כבר לא יהיו תחנות מעבר זריזות לקידום (או כך טענו מאו"ג הגליל ומח"ט ביסל"ח באוזני מילואימניקים).

המשכיל בעת ההיא, ידום. (ספר עמוס, פרק ה' פסוק יג')

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:37

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר