לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2011, 08:46
  גרפילד גרפילד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.04
פיגוע אזהרה!! לרוכשים מכשיר חדש..

חברים שלום רב
אני חייב לשתף אתכם בחווית שירות לא נעימה,

סוף סוף החלטתי לרכוש אייפון
ביצעתי הזמנה דרך מוקד שירות לקוחות של חברה הסלולרית תיאמנו שליחות ולאחר יומיים המכשיר הגיע!!
ביקשתי מהשליח לפני שהוא מבצע פעילות לתת לי ליראות את המכשיר ולעשות בדיקה ראשונית
ותדהמתי הבחנתי כי המכשיר הגיע עם שריטות עליו בחלקו התחתון וגם בצד , הראתי אותם לשליח ולא לקחתי את המכשיר .
המתנתי שוב לשליחות חדשה לאחר שלושה ימים שוב תיאמו שליחות והשליח הגיע
ושוב ביקשתי ממנו לבדוק את המכשיר רק שהפעם המכשיר היה ללא שריטות חדש לחלוטין אבל
בשקע הטעינה (שקע אופציות) יש שבר !!
אני פשוט לא האמנתי למה שראיתי !
בפעם השלישית המכשיר הגיע ... אבל כבל USB שלו לא תקין!

*אולי זה לטובתי .. מזל שאני מבין טוב בטלפונים סלולרים ויש לי ידע נרחב
אם אני לא הייתי עולה על זה (שקע אופציות) הייתי משתמש במכשיר ולאחר פרק זמן
מסויים הייתי מגיע לחברה הסלולרית אם הבעיה הזאת היו אומרים לי שאני עשיתי את זה
ושהמכשיר מושבת!!

אני מבקש שתבדקו טוב טוב את המכשירים שאתם מקבלים!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2011, 17:48
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "תשמע. ידוע שיש צורך פסיכולוגי..."

היה לי צורך פסיכולוגי להצדיק טעות אם הייתי נתקל באיזה שהיא בעיה והייתי מכחיש שהיא בעיה (כמו הדוגמא שלך: אם הטלפון שלי היה בתיקון כל שני וחמישי והייתי אומר "בטח אני משתמש בו לא נכון") אז בהחלט הדוגמא שלך הייתה ראויה.

כל בעיה שהייתה לי עם הטלפון (אני מצליח לחשוב רק על אחת: אין לוח שנה בעמוד הראשי כמו שהיה לי בנוקיה n95) פריצת המכשיר טיפלה בבעיה. ויותר מזה, כל דבר שאני אומר "הלוואי שהייתי יכול לעשות את זה" דיי בקלות אני מוצא שיש לי את האפשרות לעשות את זה (לדוגמא: רציתי להעביר את כל הסאונד מהמחשב לאייפון כי הרמקולים שלי רחוקים ממנו, ואיזה פלא - יש אפליקציה שעושה את זה)

שוב, כשאני שומע בקורת על מכשיר מסויים רק מאנשים שלא מחזיקים אותו, אז כנראה שהבעיה הפסיכולוגית היא לא אצלי.

נ.ב לאבא שלי היה שברולט אופטרה לזמן קצר מהעבודה, גם ניסיונות כבדים לשכנוע עצמי לא היו עוזרים לשכנע שהאוטו טוב אם כניסה לכיכר עלולה להוביל בקלות לכיבוי המנוע.

ישן 03-03-2011, 01:48
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אתה לא מכיר את חברות הסלולר..."

כול החברות
שאנשים עושים שליחות למכשיר, הם מקבלים מכשיר משומש כבר, חלק מהם באים אחרי החלפת פלסטיקה ועדכון גירסה, ואז הטלפון כאילו חדש לחלוטין, וחלק מהם פשוט לא עברו כלום.
עבדתי שנה כנציג טכני באחת החברות, ולאט לאט לומדים מהלוקחות על דברים חדשים, זה היה דבר שחזר על עצמו, שלקוח מקבל משליחות מכשיר עם מספרים עליו ותמונות, זה אמיתי לחלוטין.

אם הולכים לחברה עצמה, והם פותחים מולך את המכשיר חדש מהקופסא, רק אז אין מה לדאוג.
אייפון אמור לבוא בקופסא המקורית שלו עם הניילוד השקוף מוצמד, הלקוח אמור לפתוח את המכשיר בפעם הראשונה, זה חלק מחוזה ה"דרקון" שחברות הסלולר בארץ חתמו עם אפל.
זה גם אחת הסיבות שאין על שום אייפון את הלוגו של החברת סלולר, שוב, הלקוח הוא הראשון שאמור לפתוח את המכשיר מהאריזה המקורית - מהיצור של אפל.
הוא לא נפתח בדרך כמו כול הנוקיה / סוני / סמסונג הזבל האלה ועוברים שינוי תוכנה וצריבת לוגו וכול זה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר