לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2011, 08:53
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
המיץ של הצמרת

הבריכה והספא סגורים רוב היום, הלובי היוקרתי חשוך ומאובק, הכלבים משתינים חופשי במעלית, המסדרונות רטובים ומסריחים מכלור, למועדון שעלה מיליון דולר אף אחד לא נכנס והדיירים כמעט הולכים מכות בישיבות הוועד. איך נראים באמת החיים במגדלי היוקרה של ישראל, הפעם מהצד של מי שגר שם
http://www.calcalist.co.il/local/ar...3509209,00.html

למה האשכול הזה? כי קיבלתי תזכורת קטנה מאיזה "סוציו-אקונומי גבוה", שהם בזכות הכסף שלהם מרגישים מלכי העולם

אתמול חבר טוב עבר בשעה טובה דירה.
הוא אסף שקל לשקל, הלוואות, מכר דירה והצליח לרכוש דופלקס יד שניה באיזה פרויקט נובו-רישי פלצני מהעידן האחרון.
שיפצו יפה, רכשו ריהוט וציוד חשמלי חדש ובעיקר הרבה ניצוצות בעיניים ותקוות בלב.
עזרתי לו עם ההעברה, הגענו עם שברולט סילברדו עמוסה בדברים האישיים של המשפחה ארוזים בקרטונים וחנינו בחניה הכי קרובה לכניסה לבניין בשביל פריקה מהירה (מקומות החניה ללא סימון שמשייך אותן לדירה כלשהיא).
לא עברה דקה ובפתח הכניסה הופיע הדייר מדירת הגן הסמוכה (בשנות הארבעים, בעל עסק גדול, שעון זהב על היד ונפוח מחשיבות עצמית) ובקול זועם צעק לנו "תעיפו את הגרוטאה שלכם מהחניה שלי, יאללה יאללה!", אנחנו לרגע לא הבנו שהוא בכלל מדבר אלינו והתחלנו לפרוק.
הוא התקרב ועבר לשאגות, קללות עם תנועות ידיים ואיומים, החבר שלי אמר לו "פורקים וזזים", אבל הפוץ ממשיך בשלו.
הצטרפה אליו עוד שכנה שאמרה לחבר "פה לכל אחד יש את מקום החניה שלו, אתה לא תשתלט פה על החניות. אתה שומע!"
סופו של דבר הוא שלא זזנו, סיימנו לפרוק ולהעלות את הציוד ורק אח"כ נסענו משם, החבר שלי היה נסער ואפילו קצת פגוע "מקבלת הפנים" שהיתה לו, הוא אמר לי "ראיתה איזה חוסר רגישות? מה יש לאנשים האלה? איזה חיות!".
אמרתי לו "אל תעליב את החיות בבקשה ו

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן."

לפני כ 20-30-40 שנה בין השכנים היתה יותר אחווה, יותר הדדיות.
מה יש לאנשים האלה שמעביר אותם על דעתם עד כדי איבוד פרופורציות?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2011, 13:20
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "המיץ של הצמרת"

למה ציפית? לשטיח אדום?
האלפיון העליון לא גר "באיזה פרויקט נובו-רישי פלצני מהעידן האחרון".

כיום אתה יכול למצוא במגדלים האלה נציגים של משפחות הפשע ודומיהם. שרים וחברי כנסת שאף אחד לא מוכן להפגש/לדבר איתם מעבר למינימלי הדרוש.
אתה גם תמצא שם כול מיני בסטיונרים שהרוויחו הרבה כסף מהברחת סחורה ממעבר לקו הירוק ועוד.
אז מהם אתה מצפה לקבלת פנים אחרת? תתעורר.

האלפיון העליון גר בחד קומתיים עם חומה מבוצרת מסביב לבית, כולל שביל טישטוש, נגמ"שים, וטנק מרכבה 4 בחניה הפרטית.

ישן 19-03-2011, 14:09
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "המיץ של הצמרת"

WOW אם כך המצב בארץ אתם תגידו לי שאני חיי בגן עדן כאשר אני אגיד לכם איך אטלקים (ואפילו אנשים מארצות אחרות) מתנהגים אצלנו !

קודם כול, למשל איזה שכן עומד לחכות במעלית ואתה עובר ליד או נפגשים (ואפילו שאף פעם אף פעם לא ראיתים אחד את השני) שנינו הינו מברכים אחד את השני ב:salve (זה ה"שלום" הפורמאלי לאנשים שהם מבוגרים \ לא מכירים)

למשל כשאתה יוצא מהבניין יש דלת - גרם מדרגות - ועוד דלת ראשית עם מנעול - אם אתה עובר או נכנס תמיד תמיד השכן יחזיק לך את הדלת (ואם במקרה יש אישה זקנה או מישהו עם עגלה אז עוזרים לו להעלות אותה) וזה קרה כולך אינוספר פעמים שהבנתי שכולם מתנהגים כך !!

אפילו באוטובוס הם מתורבתים... כאשר האוטובוס \רכבת עוצר\ת מי שרוצה לעלות עומד בצדדי הדלת - נותן לכול מי שרוצה לרדת לרדת. ואז עולים...

אין על אטלקים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:58

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר