לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2011, 02:50
  ReFLecT ReFLecT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.05
מעוניין להתחיל ללמוד אומנות לחימה

אהלן כולם,
ככה קצת על עצמי לפני שאני אתחיל:
בן 19, בשירות צבאי (עושה יומיות), מתאמן במכון כושר כבר כמעט חצי שנה, משקל 78 ק"ג (בחיטוב ממושך), גובה 163 ס"מ.

אני לא יודע אם זה משנה בכלל אבל אני לוקח את האימונים שלי ממש ברצינות, אני בתוכנית A+B מתאמן 4 פעמים.

לשים בצד את האימוני כושר, אני כבר המון זמן מחפש להכנס לתחום אומנויות הלחימה אבל פשוט אין לי זמן ואני גם לא יודע איזה אומנות לבחור.
אשמח אם תוכלו לעזור לי לבחור אומנות שמתאימה לי - אני מחפש אומנות לחימה שתתן לי ביטחון, הגנה עצמית (לא פעם מצאתי את עצמי עומד בסיטואציות מביכות) וגם כיף.
הבעיה הגדולה ביותר שלי היא זמן - אני נמצא בצבא עד סביבות 4:30-5:00 בצהריים, וממש אחרי הצבא אני הולך למכון, וחוזר מאוחר (סביבות 8-9-10).
כמה פעמים בשבוע אמורים להגיע לשיעורים? האם יש פה עוד מישהו בצבא שמתאמן?
והאם זה מומלץ לשלב אימון במכון ושיעור באומנות לחימה כלשהיא באותו היום? מה ההמלצות למנוחה?

תודה רבה
חזרה לפורום
ישן 10-03-2011, 09:10
צלמית המשתמש של ninpo
  ninpo ninpo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ReFLecT שמתחילה ב "אני גר בנתניה... קצת רחוק חח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ReFLecT
אני גר בנתניה... קצת רחוק חח
מה סדר גודל עלות של אימונים פרטיים? חשוב לציין שאני קצר בכסף. אין לי אלפי שקלים לשפוך עכשיו על אימונים כאלה, אני מחפש משהו שנגמר בכמה מאות שקלים בחודש לכל היותר (אם יש דבר כזה בכלל).
תודה

נתניה? למה שלא תלך ללמוד קרב מגע?
באותו יום עם חדר הכושר? אולי בגילך זה אפשרי... אבל בגלל אופי האימונים אתה לא מאפשר לגוף לנוח ולשקם את עצמו וזה עלול ליצור בעיות. בקיצור לא מומלץ.

תנסה ללכת לאימון קרב מגע פעם בשבוע. זה יותר טוב מכלום, לא יעלה יותר מידי וישתלב טוב עם הלו"ז של אימוני הכושר.

ממליץ לבדוק במכון של גבי נוח ברחוב רזיאל. אבל יש עוד כמה בנתניה.

בהצלחה!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר