לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2011, 11:20
  rommark rommark אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.08
זה מזעזע! איפה בטחון התושבים שלנו?!

לקרוא ולהחכים בנושא...

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEnt...yId=1924343&r=1

הינה התוכן מהבלוג:
-----------------------------------------
לכל הקוראים,

חשוב להבהיר לפני שאתם מתחילים לקרוא כי מדובר במכה כללית ולא רק באחיטוב ורק לפני כשבועיים נודע לי כי בתלמי אלזר נפגעו מספר בתים ונגנבו רכבים בלילה בודד. מאחר ומדובר בבעיה שחייבת להגיע לקיצה צריך להעלות את המודעות במדינה ולהגיע לאוזני הגופים הנכונים שיתחילו להפעיל אמצעים בטחוניים ולתפוס/למנוע המשכיות של אותם אנשי שטחים מהלגיע למושבים (בסבב שבועי) ולפגוע בבטחון, כלכלה ורגשות האזרחים. גם אם זה נראה כך, אין מדובר בבעיה השייכת רק לאחיטוב אבל אני כן בעד להתחיל מפה ותפיסה ומניע מאחר ופה יש מודעות גבוהה יחסית ואנשי הבטחון וכן שוטרי המושב מעוניינים בכל ליבם להביא לכך סוף וישמחו לכל עזרה שתגיע בטחונית/טכנולוגית/מדינית שתגיע.

אני רושם פוסט זה לאחר שנפגעתי, בדקתי, למדתי, פגשתי בשוטרים וקציני בטחון במושב וראיתי כי כנראה המצב חמור הרבה מעבר ופה נדרשת התערבות של הממשל, משרד הבטחון וכנראה ואולי החשוב מכל התקשורת על מנת לעזור לשוטרים ואנשי הבטחון עם כלים, משאבים וגיבוי מלא על מנת לשים סוף למטרד המטורף הזה במושב אחיטוב וכן מושבים סמוכים אשר סובלים מאותם פולשים....

מה שקורה פה במושב (אחיטוב) על בסיס שבועי הינו טרור באזרחי מדינת ישראל, תתארו לעצמכם שעל בסיס שבועי היו נכנסים ערבים מהשטחים (כן כן, פלסטיניים), נכנסים כל לילה לבתים של זוגות צעירים ומשפחות יהודיות אשר גרות במדינת ישראל ומחשיבות את מדינת ישראל לביתם החם והבטוח "המקום הבטוח בעולם ליהודים", לוקחים דברים יקרים לליבם של אנשים וכמובן גם דברי חשמל, מחשבים , ציוד עבודה,פריטים אישיים ועוד....

שלא לדבר על חוסר הבטחון וסבל רב שנגרם לכל בית כזה אחרי כל פריצה כזאת, שהיו בעצם אנשים מהשטחים בבית שלך והתסבבו ליד ילדיך, אישתך בזמן שישנתם (כי לרוב מסממים אותך עם גז ואתה לא מתעורר וכנראה שאתה אומר תודה שלא התעוררת...עם כל האבסורד שבכך). אני עברתי את זה על בשרי, אנחנו זוג סטודנטים, לפני חודש "ניקו" לנו את הבית בזמן שישנו, 25 אלף ש"ח נזק נגרם לנו, ועד היום חודש אחרי אני לא יכול עם בת זוגתי לישון בלילה כמו בני אדם, כל לילה מתעוררים וסובלים מהזיות. וזה המצב פה של הרבה מאוד בתים ואנשים חוששים לדבר, מתביישים לומר כי יש בהם פחדים וחששות.

והינה יום ראשון אחרון שוב התבעצה פריצה במושב... כלומר עוד 5 משפחות יחיו עכשיו בחרדה וסבל נפשי (בלי להזכיר נזק כלכלי שיכך להם הרבה זמן לשחזר).

אין לתאר מה יקרה אם בן משפחה, במיוחד ילד קטן יתעורר במקרה באמצע שהם פועלים בבית, הרי התוצאות ברורות לנו. וחס חלילה שיקרה דבר כזה כי אז כבר יהיה מאוחר מדי.

אנו מבקשים בכל מילה של בקשה, תעשו מחקר, תביאו לפה אנשי תקשורת, תראו בעצמכם מה הולך פה. כי לערייה, ואנשי הבטחון כבר לא נותרו רעיונות. אולי התקשורת תביא את המדינה,משרד הבטחון והמשטרה ללקוד את האנשים האלו שעושים פה נזק בלתי נתפס לאזרחי ישראל כל פעם מחדש ועל בסיס שבועי...הרי מדובר פה בטרור של ממש שגורם לאזרחים להרגיש -לא בבית- כאשר הם ישנים, חיים ומתגוררים ביום יום בביתם במדינת ישראל...הרגשה שרגל זרה טיילה בבית שלך ולא ידעת על כך...ולדמיין מה היו התוצאות אילו הילד שלך היה מתעורר....אותה משפחה כבר לא תישן יותר ברגיע בלילה..אותה משפחה כבר לא תחיה כמו פעם...

אם איכפת לכם, התקשורת, המדינה, משרד הבטחון (שאמור לתת לנו בטחון) אתם יכולים לשנות את המצב הזה. וסוף סוף ללקוד את הפולשים אלו שיכולים יום אחד לגמור פה לא רק בגנבה של רכב ופריטים אישיים אלא גם ברצח כי ברגע שילד קטן יתעורר בלילה בזמן שהם פועלים בבית והם יראו אותו..הם יעשו הכל בשביל לא להתפס....

כמובן חס וחלילה! אבל צריך להבין שזה לא משחק וזה לא סתם גנב ברחוב שגונב פה ושם...פה זה כנופייה ואין מי שיאצור אותם אלא התקשורת שתפעיל את המדינה לעשות משהו בנדון.

וכך דרך אגב,אחרי שניקו לתושבים פה את הבית הם קיבלו שיחה משטחים (jawal)... כנראה ניסו להציע להם לקנות בחזרה בכסף....אבל סיפור קטן שכולם מכירים לרוב מציל את החיים שלהם ...אדם שהאמין להם הגיע לנקודת מפגש באזור שהם ביקשו... הביא את הכסף...קיבל מכות רצח (מזל שנשאר בחיים) וכמובן לא קיבל שום דבר בחזרה...אז נקודה למחשבה עם מי יש פה עסק....ומי נכנס לבתים של האזרחים שלכם כל שבוע מחדש...

מדינת ישראל, תקשורת, משרד הבטחון...לפני שיש פה אנשים שאיבדו חיים בלילה רק כי התעררו "בטעות" בזמן שהפולשים אצלם בבית....לפני שיש פה צורך להוציא מליונים על חקירות ממשלתיות ואבטחה צבאית...תעשו משהו...כי זה חולייה אחת שגורמת לאזרחים שלכם סבל! כאב! חוסר שקט! ובעתיד יכולה לעשות משהו שכולם יצטערו שלא פעלו לפני.

בבקשה תפעילו אמצאים! כי עכשיו זה קל מתמיד למנוע את זה ....הפתרון בידיים שלכם.

ד.א. זה לא עוזר ברמה משמעותית שמשטרה ומג"ב מגיעים לפה כל פעם אחרי שזה קורה ואחרי שאנשים נפגעו...ווודאי שזה לא עוזר שרכב אחד שניים או אפילו שלוש עושים פה סיבוב אחרי שזה קורה...כי אותם אנשים חכמים ובעלי נסיון...ויודעים לא להיות איפה שלא צריך בזמן שהרכב עובר... יש נסיון רב ורצון רב על ידי איש הבטחון במושב ושוטר המושב שעושה עבודה מעולה, דואג לתושבים ומנסה את המקסימום תחת מגבלות הזמן והכלים שיש ברשותו.... אך נדרשת פה עזרה, נדרשת פה יד נוספת בשביל להתמודד עם המצב הזה ולשים לכך קץ ואם נתחיל לאצור את אותם הפולשים במושב אחד זה יתחיל להפסק גם במושבים הסמוכים שמוכים מדי שבוע על ידי אותן הכנופיות.

אני לא אומר מה אני מצפה, אני אומר מה אני מקווה שיקרה... רישות מלא של המושב על ידי התקשורת (ערוץ כזה או אחר), מערב תקשורתי, לכידה ומניע של המשך הפעילות של אותם הפולשים, כי אז נפסיק את זה גם במושבים הסמוכים ונמנע אסון לאומי הבא. אני מבטיח לכם שמשטרת המושב תעבוד עמכם התקשורת אם תקבלו החלטה לבצע זאת בשביל האזרחים ולשים קץ למכה הזאת.

תודה רבה

רני

-----------------------------------------

פלישה מהשטחים לתוך הבתים באמצע מדינת ישראל על בסיס שבועי... והמדינה, תקשורת לא עושים כלום בנידון? חברים איפה בטחון התושבים שלנו?

מפחיד.....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:10

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר