לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2011, 16:15
  ספייקר ספייקר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.10
המוקד - שיטות חשוכות, התנהלות כלפי עצירים פלסטינים שהוחזקו במתקן חקירות של השב"כ בפ"ת

המוקד לזכויות אדם פרסם דו"ח על תנאי הכליאה במתקן הכליאה של השב"כ שלטענתו נמצא בפ"ת.
הדו"ח נושא בגאון את החותמת שהוא מומן ע"י האיחוד האירופאי.
הדו"ח באמת מעורר חמלה, על מצבם הרעוע של העצירים, עשו עבודה טובה הנשמות הטובות בהמוקד.

עוד לא קראתי את כולו, אבל דבר אחד צד את עיני והוא תאורו של בחור בן 16 על ההתעללות לה זכה מחיילי צה"ל שניפחו אותו במכות במקצת לאחר שבדרכו לביה"ס דקר אחד מהם במחסום.

וכך מתאר הילד בקול בכייני
יוסף תרתיר, תושב שכם, היה בן 16 ותלמיד בכיתה י״א כאשר דקר חייל במחסום ונעצר.
דיווח כי החיילים נקטו כלפיו אלימות קשה במיוחד:
הרבה חיילים נכנסו לאוטובוס והורידו אותי למטה. קיבלתי מכה בראש ואיבדתי את ההכרה
לכמה רגעים. הרבה חיילים, יותר מעשרה, התחילו להרביץ לי בכל מה שבא ליד. זה נמשך
כמה דקות, ואז הכניסו אותי לחדר במחסום. הפשיטו אותי לגמרי, ואזקו את הידיים שלי
מאחורי הגב ואת הרגליים שלי. הם זרקו אותי לרצפה. היו סביבי המון חיילים וכולם ביחד
התחילו להכות אותי ברובים שלהם ולבעוט בי. הייתי חצי מעולף. אני זוכר בעיקר את הרגליים
הבועטות. ]...[ חייל אחד הלביש אותי, כי לא יכולתי להתלבש מרוב כאבים.

ואני שואל מה היה עולה בגורל העולל המסכן, אם היה דוקר שוטר באחת ממדינות האיחוד האירופי שמימנו את הדו"ח, או אולי בארה"ב ? סביר להניח שהוא היה מקבל כדור בראש במקום, ולא זוכה להוציא מילה נוספת מפיו.

ואם זה לא חוצפה, אני כבר לא יודע מה כן

http://www.hamoked.org.il/files/2010/113160.pdf

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 09-03-2011 בשעה 17:59. סיבה: הוספת הקישור שנתן הגולש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-03-2011, 18:07
  ספייקר ספייקר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.10
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "רגע, אתה תומך בהכאה של אסיר או שבוי לאחר שכבר הוא לא מהווה סיכון?"

תומך לא אני לא תומך, אבל לך בבקשה לתחנת SDPD הקרובה למקום מגוריך
ותשאל אותם מה תהינה התוצאות של ארוע כזה בגזרתם.
ואחרי זה תסביר לי מזה ההיתממות הזאת מצד אירגון מוקד והגוף המממן.
יכלו לאסוף מספיק עדויות מכאלה שלא דקרו חיילים.
דרך אגב בשם הגילוי הנאות, הם היו אמורים להביא את האישום שבעקבותיו נעצרו העצירים, ואת התקופה שבה הם ישבו בכלא.
בוא נסתכל על הדברים בראיה הסטורית, בנות הברית הורידו יותר חימוש על ערי גרמניה במהלך מלחמת העולם השניה, יחד עם זאת כולם יודעים מי היו הטובים ומי היו הרעים בסיפור.
הצגה כזאת סטרילית של הארועים מטעם אירגון מוקד ואחרים, פשוט מציגה את הארועים בצורה סטרילית ומוטה לחלוטין.
ישן 09-03-2011, 22:48
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
שוטר בארה"ב שייתפס מכה עציר כבול-יסתבך
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ספייקר שמתחילה ב "תומך לא אני לא תומך, אבל לך..."

זאת אני יכול להבטיח לך. זה לא שונה ממצב לכידת שבוי במלחמה. אתה תופס מי שרק דקה קודם לכן ירה, ואולי גם הרג, את הטובים שבחבריך ועדיין אתה אמור לא לפגוע בו לרעה מרגע שנכנע ולא הפגין התנגדות. אלו הם הכללים בצה"ל ובכלל כבר הרבה מאוד שנים. עכשיו, אני בפירוש מבחין בין העניין העקרוני לבין מציאות בפועל. מאוד מאוד יכול להיות שבין הבועטים באותו עצור הייתי גם אני אם היית שם. ועדיין, אני חושב שיש חשיבות לשמירה על נורמות מסוימות ואם הייתי נתפס היה מגיע לי להענש. כמובן, אני מדבר על מצב של עציר שכבר התשלטו עליו והוא כבול ולא מסוגל להתנגד או להשתולל. כשצריך להשתלט על מחבל מתפרע-כאן אין גבול למידת הכח שניתן וצריך לעשות בה שימוש.
ישן 09-03-2011, 22:57
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
נראה לי שאתה מפספס את הנקודה.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "שוטר בארה"ב שייתפס מכה עציר כבול-יסתבך"

השאלה היא לא "אם מותר להתעלל בעצור" אלא "כיצד מציגים את תלונתו של עצור אלים ואינטרסנט".

גורם מדווח הוגן, יקח בחשבון את מעשיו של העצור טרם שיפוצו לכאורה ואת העובדה שמי שמנסה לרצוח חייל בוודאי יהיה מוכן לשקר על מנת לפגוע באותו חייל.

אבל אי אפשר לצפות מגורמי שמאל קיצוני בישראל (או בשמם המוכר יותר nif) להיות הוגנים. ה - LAWfare שהם מייצרים הוא חלק מה WARfare של ארגוני הטרור ולכן בכל דיווח שכזה צריך לנקוט בגישת "חשדהו, בררהו ואם נכון הוא רק אז כבדהו":.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:37

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר