לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-03-2011, 20:36
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "קשוחה iOS 4.3 שוחררה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי FiReBall
תחנת הוט-ספוט המשדרת אינטרנט אלחוטי למכשירים נוספים (מעניין אם חברות הסלולר ידרשו תשלום גם על זה)
ושיפור מסוים במנוע הjava script של דפדפן הספארי.

גרסה זו לא נתמכת על ידי האייפון המקורי כמו גם דגם 3G.

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אולי תזרקו לים את הבדיחה היקרה הזו ותקנו לעצמכם מכשיר טוב?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2011, 21:46
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "איזה מכשיר יש לאדון? פשוט כל..."

יש על המכשיר שלי AVG מהיום שהוא אצלי.
מי שמוריד אפליציות שמודיעות שהן זדוניות ויגעו לו בכל חור, הוא טמבל.

בשבוע שעבר ניקיתי וירוס מאייפון 4 של חבר (הבחור גם לא ידע שאפשר להוריד אפליקציית אנטי וירוס מהאפסטור)

ישן 10-03-2011, 22:08
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "דפקו אותך! גם קיבלת מכשיר..."

בזה אתה צודק, כשהצטרפתי לחבילה רמי לוי עוד לא הציע דקת שיחה ב23 אגורות (גם עכשיו הוא עדיין לא, אבל כל החברות נלחצו והורידו מחירים), מה שבטוח, זה פחות מה200 שקל שהייתי משלם עד אז (ועכשיו עם יותר דקות שיחה, יותר אס אמ אסים ובעיקר יותר נפח גלישה).
למרות ש"נדפקתי" אני לא מרגיש מבואס, יום לפני שהזמנתי את החבילה כל הטלפונים שלקחתי בחשבון בכל החברות היו בחבילה של מעל 200 שקל (וכולם היו נחותים מהאייפון 4) - אין מה לעשות, מחירים משתנים כל הזמן ואין מה לבכות על זה.

דרך אגב, נמרוד הזה גאון, אני מאמין שבסוף הוא יקבל את מה שהוא רוצה. אבל בקשר להתלהבות שלו מתודעת השירות של אורנג... בואו רק נגיד שהוא עלול להתאכזב... פעם אחרונה לקח לי 3 שיחות לשירות לקוחות כדי להבין חיוב לא ברור, בשיחה האחרונה זה הגיע למצב שפשוט סירבתי לרדת מהקו עד שאני אבין את החיוב המוזר (זה היה קשור למכשיר הישן ושיטת החיוב-זיכוי העקומה שנהוגה בחברות הסלולר, ועדיין החיוב נראה לי גבוה מידי) שבשלב מסויים פשוט אמרתי לנציגה "אני לא בנאדם מפגר, אבל אני באמת לא מצליח להבין את מה שאת מנסה להסביר לי". בסופו של דבר קיבלתי זיכוי חלקי "לפנים משורת הדין" אבל אני עדיין לא יכול להגיד שהייתי מרוצה מהשירות.

בקשר לאייפון עצמו - פעם הבאה שיצא לנו להיפגש אני אראה לך למה הוא מסוגל, נראה אם תשאר בגישה שלך.

נערך לאחרונה ע"י High_Hopes בתאריך 10-03-2011 בשעה 22:17.
ישן 14-03-2011, 19:23
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "כן, קינפגתי את המכשיר שלי..."

1) היתה בעיה, אט אט הדברים נפתרים. אני מאמין שבקרוב יצאו שאר הפריצות ל4.3 (מה גם שייש פריצה לא תלוייה).
2) אם תעשה UPDATE אז כל התכנים הלא חוקיים וכל מה שקשור לCYDIA גם כן, לא יהיה שמיש ולא יהיה פעיל, מה שחוקי ישמר ועיבוד ביחד עם הזיכרונות (אני משתמש באפליקציה GOOGLE CONTACT SYNC לגיבוי הזכרונות).
3) תעקוב מקרוב לכשיצא הטוויק CELESTE, הוא אמור להשתחרר ממש בקרוב [זהו הפיצ'ר שפותח את החסימות של הבלוטות']).
4) אל תעמיס על המכשיר, תוריד רק מה שאתה צריך/שמיש/יישים (למשל MyWi וגם My3G).

אגב, ניתן להגדיר ללוח השנה של האייפון לקבל נתונים מחשבון הגוגל, אני עושה את זה וזה ממש נחמד!

נערך לאחרונה ע"י idanmos בתאריך 14-03-2011 בשעה 19:28.
ישן 14-03-2011, 21:23
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FiReBall שמתחילה ב "קשוחה iOS 4.3 שוחררה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי FiReBall
תחנת הוט-ספוט המשדרת אינטרנט אלחוטי למכשירים נוספים (מעניין אם חברות הסלולר ידרשו תשלום גם על זה)

למכשירי אפל יש יתרון אחד על השאר וזה שאפל עושה גיהינום גם לחברות הסלולר ולא מאפשרת להם לגעת במכשירים לפני שהם מגיעים ללקוח הסופי, אז בלי שהחברות יכולות לגעת הן לא יכולות לחסום רכיב ולאפשר אותו רק בתוספת תשלום

למכשירי אנדרואיד יש את כל שאר היתרונות

(שזאת לא תצא בטעות תגובה לטובת אפל)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:47

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר