לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2011, 12:26
  yoni400 yoni400 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
בהצלחה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GORGO שמתחילה ב "חטיבת כפיר"

הטירונות מתבצעת בפלס זה בסיס בבקעת הירדן אפשר להגיד שזה בערך דרומית לבית שאן ליד היישובים בקעות,רועי ולא רחוק מחמדת אם אתה הולך לחפש את זה במפה,האימון מתקדם בבסיס בקעות שנמצא בערך 3 קילומטר מפלס.
תנאי המגורים לא רעים יבלים(קרוואנים) לרוב עם מזגן בערך 6 אנשים בחדר. אל תתלהב כי שיתחילו כל השבועות שטח/קליעה/שדאות וכו' אתה כבר לא תיהיה הרבה בחדר.
באופן כללי תנאים לא רעים לפעמים יש בעיות עם הקליטה של הפלאפונים(חוץ מרשת פלאפון שתמיד קולטת)
יש הסעות מירושלים ולפעמים גם מעפולה כל יום ראשון לבסיס.
אצלי בטירונות לעומת חברים שלי בחטיבות אחרות לא סגרנו הרבה שבתות.
מפקדים-זה מאוד תלוי כי כל מחזור מפקדים שונים.
אם אתה צריך עוד משהו תשאל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-03-2011, 13:21
  yoni400 yoni400 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי GORGO שמתחילה ב "עוד כמה שאלות"

1.אין לי מושג אין לי משקפיים אז אני לא מבין בנושא,כן מקבלים ואוצ'ר לקניית נעלי ספורט בהנחה רצינית.
2.בקו זה מאוד תלוי(באיזה קו אתה סד"כ ,תפקיד ) אני לא הגעתי לקו חבר שלי לפי מה שזכור לי היציאות שלו באחד מהקוים היו 11/3(לא בטוח לגבי זה) ובאימון היה יוצא שושים.
3.לגבי זה גם לנו היה מישהו כזה אבל אני לא זוכר מה היה הפיתרון שלו אולי שחררו אותו קצת יותר מוקדם כדי שבכניסה למושב הוא יחכה לטרמפ עם מישהו מהמושב שהוא מכיר (באישור כמובן) לפני שמחשיך.
4.על זה לא יענישו אותך ,בצבא יוצאים מנקודת הנחה שלא כולם בכושר טוב אז בתחילת הטירונות מתחילים את המאמץ לפי סרגל מבוקר בערך אחרי חודשיים שלושה תרגיש שיפור יחסית משמעותי,מה שכן לפעמים יש משימות עם זמן קצוב וכל איחור גורר אחריו לבצע את המשימה שוב ושוב עד שעומדים בזמנים.
במידה והכושר שלך לא יהיה טוב מספיק בשביל מסעות יש דבר כזה שנרא סרגליסט שזה אומר שמעריכים כמה אתה מסוגל ומשם את מתחיל(למשל אם מסע כומתה הוא 40 ק"מ ולדעת המפקדים את מסוגל לסחוב רק 20 ק"מ אז אתה תצטרף לחברים שלך בערך בקילומטר ה 20 עד הסיום)

ישן 11-03-2011, 23:14
  DeddyZ DeddyZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Pop_Bite שמתחילה ב "3.יש הרבה מושבים בלי תחבורה..."

אתה אופטימי משהו...
צהל לא ממהר כל כך להחזיר כסף גם על נסיעות באוטובוסים לבסיסים בנגב (שהנסיעות לשם לא בחינם והחייל מן הסתם לא יכול להגיד למפקד שלו "הגעתי לבאר שבע, מכאן אני לא זז כי אין לי אוטובוסים חינם", לפחות לא אם הוא רוצה לצאת הביתה בזמן הקרוב, אז שיחזיר כסף על מונית ואפילו דלק?? לא יודע באיזה צבא אתה שירתת... בצבא שאני שירתתי בו זה צבא שבטירונות יצאתי מביסל"ש, שילמתי על כרטיס הלוך וחזור (50 שקל לכיוון כפול הרבה נסיעות כאלה במהלך המסלול) וקיבלתי חלק זעיר מהכסף חזרה, זה צבא שידע טוב מאוד להוריד קנס על איבוד חוגר באותו חודש של המשפט, אבל גם ידע מספיק טוב להוציא את החוגר רק חודש אחרי ובזמן הזה לסמוך על זה שאני אגיע לבסיס על חשבוני, ולסמוך על זה שהגשתי טפסים להחזרים - חבל שחצי שנה אחרי זה השתחררתי ולא קיבלתי אפילו שקל מהנסיעות שעשיתי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר