לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2011, 14:25
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
למה?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "הצנחת ציוד מחמיצה את הנקודה -..."

השלכת חבילות "מזון" לאורך פס של 2 ק"מ, כאשר כל חבילה מעוטרת בסרטים בצבעי דגל פלשתין (על חלק מהחבילות יהיה כתוב "מזון תינוקות", על אחרות "חיתולים", על נוספות "שמן דגים" וגם כאלה עם "משחקים" ) והמצנחים עצמם גם בצבעים אלו והכל מצולם מהקרקע וממטוס מלווה מלא בעיתונאים... אח"כ המטוס ימשיך וינחת בב"ג ושם ימתינו עוד עיתונאים וכולם יספרו איך הישראלים התנהגו אליהם באכזריות ואילצו אותם לעבור במסלול האדום...

אופס, נתתי להם עוד רעיון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-04-2011, 15:53
  YHS YHS אינו מחובר  

ברור לי שהכל הצגה למען התקשורת
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אם נפיל אותם זו לא..."

שני טון של חבילות צעצועים לא הם שיהפכו את הפודינג מתוק עבורם. ככל שיהי יותר "דם" הם ישמחו יותר.
מצד שני - אם נעשה הצגה וניתן לספינה אחת (או מטוס אחד) לעבור - מחרתיים יהיו עשרה.

גם אם כמה חבילות עם דגלים צבעוניים לא יעשו להם את היום וב CNN יתעכבו על כך רק מעט - הרי שהם רוצים את הסנונית הזו, הראשונה, בדרך כלשהי. כך שגם הצנחה תהיה עבורם אלטרנטיבה טובה.

לא רוצה להיכנס לקטע הפוליטי - אבל לי נראה שההסברה לא עושה את עבודתה - צריך להיות ברור לכל העולם ואחותו שאין שום בעיה להעביר כל ציוד שהוא לעזה - בדרך המתאימה שתמנע פגיעה או סיכוי לפגיעה בנו. לעולם (וזה כולל את ג'ון ומרי מדרום פלורידה) צריך להיות ברור שהילדים והנשים ההרות מקבלים כל דבר שהם רוצים.

בעריכה עוד דבר קטן, לגבי מודעות העולם: דרום מדינת ישראל במקלטים. אני מחזיק את USA Today ואין רמז לכך בכותרות הראשיות. אולי היכן שהוא בפיסקה בעמודים הפנימיים. נראה לי שאנו מעניינים את העולם כמו משחק כדורגל חסר חשיבות באבלין, טקסס.

נערך לאחרונה ע"י YHS בתאריך 09-04-2011 בשעה 16:22. סיבה: נזכרתי...
ישן 09-04-2011, 01:53
צלמית המשתמש של yairbe5
  משתמש זכר yairbe5 yairbe5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.09
מטס לא נראה לי ראלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avishon שמתחילה ב "המשט/מטס הבא..."

לא תהיה להם שום הצדקה לחדירה בלתי חוקית למרחב האווירי של ישראל(אני חושב שבהסכמי אוסלו הוסכם שישראל תמשיך לשלוט בשטח האווירי ובמים הטריטוריאלים של רצועת עזה)והמטוס ייורט או שאפשר תמיד להפציץ מראש כל מסלול מתאים ברצועת עזה(בכל זאת הם כנראה ישתמשו במטוס מטען עם המטרה היא להביא תרופות מקולקלות וכו' כמו במשט הקודם)ופשוט להניח לו להתרסק.
מעולם לא הבנתי מדוע ישראל לא מפזרת פשוט מוקשים מקובעים מול עזה,כדי להרתיע את כל המשטים אני רוצה לראות את הקפטן שיסכים לשוט לתוך שדה מוקשים,אגב אין עם זה בעייה חוקית לדעתי,מכיוון שאמנת ג'נבה מתירה שימוש במוקשים בתנאי שהם נמצאים באזור מוגדר ויש שילוט או במקרה הזה מצופי אזהרה(?).
ישן 09-04-2011, 02:28
  YHS YHS אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי yairbe5 שמתחילה ב "מטס לא נראה לי ראלי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yairbe5
לא תהיה להם שום הצדקה לחדירה בלתי חוקית למרחב האווירי של ישראל <ויש להם הצדקה לחדירה עם קאסמים?> (אני חושב שבהסכמי אוסלו הוסכם שישראל תמשיך לשלוט בשטח האווירי ובמים הטריטוריאלים של רצועת עזה) <ממש מענינים אותם הסכמי אוסלו> והמטוס ייורט או שאפשר תמיד להפציץ מראש כל מסלול מתאים ברצועת עזה <כבר הפציצו. אין עוד מסלולים. מה דעתך על הצנחה?> (בכל זאת הם כנראה ישתמשו במטוס מטען עם <אם> המטרה היא להביא תרופות מקולקלות וכו' כמו במשט הקודם)ופשוט להניח לו להתרסק. <וואללה? גם אם הטייס יווני או פולני לדוגמה?>
מעולם לא הבנתי מדוע ישראל לא מפזרת פשוט מוקשים מקובעים מול עזה,כדי להרתיע את כל המשטים אני רוצה לראות את הקפטן שיסכים לשוט לתוך שדה מוקשים,אגב אין עם זה בעייה חוקית לדעתי,מכיוון שאמנת ג'נבה מתירה שימוש במוקשים בתנאי שהם נמצאים באזור מוגדר ויש שילוט <אז אם יש שילוט - למה טובים המוקשים?> או במקרה הזה מצופי אזהרה(?) < Y Y Y ידאיגו אותם מצופי אזהרה. אני מציע להתחכם ולפזר מוקשים, אבל לשים שילוט באידיש> .

נערך לאחרונה ע"י YHS בתאריך 09-04-2011 בשעה 02:31.
ישן 09-04-2011, 14:49
צלמית המשתמש של yairbe5
  משתמש זכר yairbe5 yairbe5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.09
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "[QUOTE=yairbe5]לא תהיה להם..."

ציטוט:
לא תהיה להם שום הצדקה לחדירה בלתי חוקית למרחב האווירי של ישראל <ויש להם הצדקה לחדירה עם קאסמים?> אירגון הIHH בניגוד לחמאס מנסה להראות כמו אירגון הומניטרי ולא חושף בפומבי את היותם אירגון חבלני מטורף,לכן הם לא היו רוצים לעבור על החוק הבין לאומי בצורה שלא ניתן להכחיש כמו חדירה לשטח אוורי של מדינה. (אני חושב שבהסכמי אוסלו הוסכם שישראל תמשיך לשלוט בשטח האווירי ובמים הטריטוריאלים של רצועת עזה) <ממש מענינים אותם הסכמי אוסלו> לא אבל הם יצדיקו את ירותם גם עם הם יחדרו רק למרחב האוורי של עזה. והמטוס ייורט או שאפשר תמיד להפציץ מראש כל מסלול מתאים ברצועת עזה <כבר הפציצו. אין עוד מסלולים. מה דעתך על הצנחה?> (בכל זאת הם כנראה ישתמשו במטוס מטען עם <אם> המטרה היא להביא תרופות מקולקלות וכו' כמו במשט הקודם)ופשוט להניח לו להתרסק. <וואללה? גם אם הטייס יווני או פולני לדוגמה?>למה צריך להיות לי אכפת עם הוא יווני או פולני שהיה ישראלי מצידי עם הוא מספיק מטומטם כדי לטוס למשימת התאבדות שיקבל מה שמגיע לו.
מעולם לא הבנתי מדוע ישראל לא מפזרת פשוט מוקשים מקובעים מול עזה,כדי להרתיע את כל המשטים אני רוצה לראות את הקפטן שיסכים לשוט לתוך שדה מוקשים,אגב אין עם זה בעייה חוקית לדעתי,מכיוון שאמנת ג'נבה מתירה שימוש במוקשים בתנאי שהם נמצאים באזור מוגדר ויש שילוט <אז אם יש שילוט - למה טובים המוקשים?> הרתעה,תאמין או לא אני מעדיף סתם להפחיד אותם מלבזבז כסף של המדינה על וועדות חקירה ושיקום חיילי שייטת פצועים ועוד עשרות עלויות נלוות למבצע שכזה או במקרה הזה מצופי אזהרה(?) < Y Y Y ידאיגו אותם מצופי אזהרה. אני מציע להתחכם ולפזר מוקשים, אבל לשים שילוט באידיש> הרעיון הוא כמובן להודיע להם שהמצופים מסמנים איפה מתחיל שדה המוקשים .
ישן 12-04-2011, 23:02
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
כנראה שפספסת את התגובה הקודמת שלי
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי 1may שמתחילה ב "מי התכוון להציע? משתלטים על..."

נו, זו שהגבת עליה - תזכורת קטנה:
ציטוט:
מה דעתך שנעצור את המשט, נבדוק אם יש שם תרופות ומזון - ואם יש, שפשוט ימסרו אותם לידינו ואנחנו נעביר אותם לעזה? בערך כמו שהצענו עשרות פעמים בעבר?

כשאני כותב "בערך כמו שהצענו עשרות פעמים בעבר", אני מתכוון לפרוצדורה שקיימת כבר הרבה זמן, שאומרת שמי שרוצה באמת להעביר ציוד הומניטרי לעזה יכול לעשות זאת בקלות, פשוט ע"י לתת אותו לנו ואנחנו ניתן אותו לעזתים. אם דאגה הומניטרית היא אכן בראש מעייניהם, אז לא תהיה להם סיבה לדחות את הפרוצדורה הזו אלא אם הם באו כדי ליצור פרובוקציה מלכתחילה, ובמקרה הזה מדוע שנתן להם את מה שהם מבקשים ("לשבור את המצור" או סתם ליצור פרובוקציה)?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר