לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2011, 21:18
  משתמש זכר AVIHY AVIHY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.03
שלח הודעה דרך ICQ אל AVIHY שלח הודעה דרך MSN אל AVIHY
עזרה עזרה| צריך יעוץ לפני רכישת IPHONE 3GS 32GB יד שניה

שלום לכולם
אני בכל IPHONE 2G ישן ובעל מסך שבור ועם בעיות סנכרון.
אני מעונין לקנות מכשיר חדש עקב כך שאני מאוד אוהב את המערכת הפעלה IOS4 ואת המכשיר עצמו.

המחירים יקרים לרכישת IPHONE4 אז אני חושב שאלך על הדגם הקודם IPHONE 3GS 32G כי גם אין לי שימוש גדול בסרטים ובמצלמה כך שלא ישנה לי המצלמה ונתוני המסך.

פה אני צריך את עזרתם
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://images.fxp.co.il/smilies2/helpsmilie.gif]
כי מאז שנשבר לי המסך של האיפון אני כבר לא מעודכן לגבי האיפונים בכלל ולכן

אני צריך לדעת מספר דברים:

1. כמה שווה IPHONE 3GS 32GB
כמה שווה IPHONE 3GS 16GB
2. איזה בדיקות לבצע שהמכשיר לא תקול מבחינת רשת סלולרית, רשת WI-FI, בעיות תצוגה וכל מיני יש מדריך מפורט למצוא שאין בעיות במכשיר ?.
3. אם אני רוכש מכשיר מאדם שכרש בארץ/ בחו"ל זה משנה לי ? { אני מעונין לפרוץ בכל מקרה}
4. אני הבנתי שיש אפשרות שאדם שרכשתי ממנו יכול להרכיז שהמכשיר גנוב ואני ישאר עם מכשיר "ברזל" האם אני צריך לעשות העברת בעלות או שזה מספיק הפריצה ?
5.האם יש העברות בעלות בין חברות שונות?
6.כמה זמן לחכות , והאם כדאי לחכות שיצא IPHONE5 וירד המחיר של ה 3GS { או לחלופין IPHONE4}
7.האם כדאי לחסוך ל IPHONE 4/IPHONE5 מבחינת ביצועים עדתיים שיהיו ? { למרות שאני לא מבין איזה צורך יש לסמרטפון להגיע למצב שיש לו מעבד בעל שני ליבות של 1 ג'יגה-הרץ' ואם מישהו יודע שיספר לי כי אני ממש מעוניין לדעת)
8. מה יותר כדאיי לקנות מחברה ולהתקע עם חוזים וחבילות וכו' או לשלם במכה אחת דרך יד 2 ?

אם יש לכם דברים נוספים לספר לי שכדאי לי לדעת לפני שאני רוכש - מידע שימושי אודה לכולם מאוד

בתודה
אביחי עטייה
חג פורים שמח !
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://images.fxp.co.il/smilies2/wiggle.gif]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2011, 12:47
צלמית המשתמש של stomer
  משתמש זכר stomer stomer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
תשובות:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AVIHY שמתחילה ב "עזרה| צריך יעוץ לפני רכישת IPHONE 3GS 32GB יד שניה"

1. כמה שווה IPHONE 3GS 32GB
כמו שאתה יכול לראות בזאפ, המחיר נע בארץ סביב 4,300 ש"ח.
כמה שווה IPHONE 3GS 16GB
כנ"ל 3,100 ש"ח.

2. איזה בדיקות לבצע שהמכשיר לא תקול מבחינת רשת סלולרית, רשת WI-FI, בעיות תצוגה וכל מיני יש מדריך מפורט למצוא שאין בעיות במכשיר ?.
לא מכיר מדריך בנושא, אך בדיקות כמו שציינת יעשו את העבודה, להתרשמות ראשונית בלבד,
כי אם המכשיר ניזוק פנימית, בלי בדיקת מעבדה לא תוכל לדעת את זה.

3. אם אני רוכש מכשיר מאדם שכרש בארץ/ בחו"ל זה משנה לי ? { אני מעונין לפרוץ בכל מקרה}
בארץ יש חוק היום, שכל מכשיר שנמכר פה פתוח לכל הרשתות,
כך שעיניין הפריצה רלוונטי רק אם האדם ממנו אתה רוכש את המכשיר, לא פתח אותו עפ"י חוק לפני.

4. אני הבנתי שיש אפשרות שאדם שרכשתי ממנו יכול להרכיז שהמכשיר גנוב ואני ישאר עם מכשיר "ברזל" האם אני צריך לעשות העברת בעלות או שזה מספיק הפריצה ?
במקרה כזה יתכן שהמכשיר לא יעבוד ברשת של אותו בחור, כי המכשיר יכנס לרשימה השחורה של אותה רשת.

5.האם יש העברות בעלות בין חברות שונות?
לא כל כך הבנתי את השאלה, חברות הכוונה למפעיל סלולרי? אז כן קיימת אפשרות של ניוד.
אך כך בחשבון שהבעלות על המכשיר ברשת סלולרית תמיד מקושרת לבעלות על קו,
כך שאם תעביר בעלות על הקו תקבל בעלות על המכשיר,
לא ניתן להעביר בעלות רק על מכשיר.

6.כמה זמן לחכות , והאם כדאי לחכות שיצא IPHONE5 וירד המחיר של ה 3GS { או לחלופין IPHONE4}
כמו שזה נראה היום אפל יעדכנו על המכשיר הבא ביוני,
ואז כמובן שהמחירים של כל המכשירים מדור ישן יותר ירדו.

7.האם כדאי לחסוך ל IPHONE 4/IPHONE5 מבחינת ביצועים עדתיים שיהיו ? { למרות שאני לא מבין איזה צורך יש לסמרטפון להגיע למצב שיש לו מעבד בעל שני ליבות של 1 ג'יגה-הרץ' ואם מישהו יודע שיספר לי כי אני ממש מעוניין לדעת)
כמו כל מוצר אלקטרוני מתקדם, שמשפרים את היכולות האחרות של המכשיר, מתבקש לשדרד את המעבד ש"סוחב את הכל על הגב שלו".
נראה שבאייפון 5 יכניסו את המעבד שיצא עם הiPad 2 שנקרא A5.

8. מה יותר כדאיי לקנות מחברה ולהתקע עם חוזים וחבילות וכו' או לשלם במכה אחת דרך יד 2 ?
תגדיר "להיתקע",
אם אתה רוצה לשלם סכום X ב"מכה" שאתה קונה מאדם פרטי,
או שאתה רוצה להתחייב לחברה, ובתמורה לשלם על תוכנית, שגם ככה תשלם,
ולקנות את המכשיר במחיר של X+1000 ש"ח בערך,
אבל בסופו של דבר לאחר החזרים ותקופת ההתחייבות לשלם מחיר של X-2000 ש"ח או אפילו 0 ש"ח.
זאת החלטה שלך.

שאגב גם אם תקנה מחנות, כך שתהיה לך קבלה על המכשיר,
תוכל לקבל החזרים על המכשיר במסגרת התוכנית שלך.

ישן 18-03-2011, 15:12
צלמית המשתמש של stomer
  משתמש זכר stomer stomer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי AVIHY שמתחילה ב "וואו קודם כל תודה"

אם אתה רוכש את המכשיר בחו"ל כדאי לוודא שאתה רוכש מכשיר SimFree, כלומר פתוח לכל סים.
במידה ותרכוש מכשיר שנעול לחברה מסויימת, ניתן לפרוץ כמו מכשיר שנרכש בארץ, אבל עדיף לקנות מראש פתוח,
כדי למנוע בעיות ותקלות למיניהן.

טופס העברת בעלות, בחברות הסלולר, תקף בתוך החברה בלבד.
ברגע שאתה מעביר קו מחברה אחת לשניה אתה מסיים את ההתקשרות אם החברה הראשונה, ולכן אין זה רלוונטי.
העברת הבעלות נועדה לשמר את הקו, כלומר שבמקום לנתק אותו אתה מעביר אותו למישהו אחר, או מישהו אחר מעביר אליך.

בניגוד לרכב, שמדובר בפריט, שאתה מעביר בעלות על קו, יכול להיות מקושר אליו מכשיר ויכול להיות שלא.
כך שאתה לא יכול להעביר בעלות רק על מכשיר, כמו שכתבתי קודם.

שיהיה חג פורים שמח!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:14

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר