לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2011, 17:32
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Alias#01 שמתחילה ב "אני מרגיש לא אהוב"

מבלי להתייחס לגופם של האשכולות השנויים במחלוקת שפתחת בפורום המדובר ועל הדיעות השנויות במחלוקת גדולה שהבעת שם,
בגדול אני מזדהה אתך ומבינה אותך, כי גם ממני (עדיין) די סולדים כאן ונרתעים ממני כאן בגלל איזה רושם ראשוני לא משהו שהותרתי,
לא לקחו ברצינות אשכולות שפתחתי בעבר, וקרוב לוודאי צוחקים עלי (באופן די אינפנטילי, יש לציין) בלי סוף בועידות המגוכחות
שלהם, על כל דבר קטן יש להם מה להגיד (לא בוגרים כבר אמרנו?), ויש להם קושי עצום לפרגן לי,
אבל תראה אותי: לי זה לא מזיז מה חושבות עלי דמויות וירטואליות. יותר חשוב לי לעבוד על הצלחה חברתית טובה יותר בחיים האמיתיים.
זכותך המלאה לכתוב את מה שאתה חושב בדיוק כפי שבמציאות זכותך להתבטא כפי שבא לך, אם כי אתה לא יכול שלא לצפות גם לתגובות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2011, 19:12
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
עוד כמה דברים ששכחת לציין...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "מבלי להתייחס לגופם של..."

1-חלק מהדברים שציינת את מביאה על עצמך. לא יודע מה אחרים חושבים עלייך ולא ממש אכפת לי. אני בטח ובטח לא שואל גולשים "היי,מה אתם חושבים על s27"?
ואת מה שאני חושב עלייך כבר טרחתי לכתוב לך באופן פרטי אחרי התגובה המגעילה שרשמת לי באולדיז.
2-היו פה גולשים חוץ ממני שדאגו לעזור לך להשתלב,אמרו לך מה נהוג פה ואיך. אני יכול לדבר בשם עצמי בלבד אבל אם הגעתי למצב שאני מפנה לך גב אז את כבר צריכה לעשות חושבים עם עצמך
על התגובה הזאת עוד איכשהו סלחתי לך
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%E4#post3939588
3-לגבי הקושי לפרגן לך: שאלת את עצמך למה קיבלת צל"שים בפורומים? אולי יכול להיות שכן מפרגנים לך?
ואם שכחת, גם לזה יש לי תזכורת
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=526991
לסיכום-תשני את הגישה שלך שגורמת לך לחשוב שכל העולם נגדך כי נתתי לך מספיק הוכחות שלא.
תמשיכי לכתוב בפורומים שאת אוהבת ואל תיפגעי כשמגיבים לך באותה צורה שאת מגיבה לאחרים.
תאמיני לי שיש לאנשים דברים אחרים לעשות בחיים מאשר לצחוק עלייך כמו שאת חושבת
ואם זה קורה אז הטבת לתאר את זה-"לא בוגרים" ואז במילא אין לך מה לחפש בחברתם.
ורק להבהרה-ההודעה הזאת לא נועדה להקניט אותך אלא באמת רצון אמיתי לפתוח לך את העיניים ממישהו שלפעמים עדיין אכפת לו ממך....

ישן 08-04-2011, 22:57
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Alias#01 שמתחילה ב "אני מרגיש לא אהוב"

אנשים בעולם מתחלקים לסוגים:
  • כאלו שיראו את הנושא וימנאו מלהגיב לו - וגם אני רוצה להיות כזה, כי למה לי לקבל את הזעם שלכם שיש לכם על בן אדם מסויים
  • כאלו שיראו את הנושא ויכנסו אתכם לתוך הוויכוח כי יהיה להם חוות דעת.
כל מילה ומילה שבן אדם אומר, היא אופק מחשבה שלו, בין אם כדי לפגוע ובין אם כדי לעזור ולהיות שוטף למה שקורה בקהילה

הפורומים פה מכילים מקבץ של כל הדעות והגילאים, אז למה שלא תקבלו את האנשים עם האמירות הפחות מוצאות חן בעיניכם ותתנו להם להיות חלק שותף מהקהילה
אתם אומרים שאי אפשר עם אנשים כאלו, אבל אם לא יהיו בני אדם בעולם אז באמת לא יהיו גם שום בעיות

וזה נכון שאומרים שכדי לטפח גינה יפה צריך לנקש ממנה את כל העשבים ולהשאיר בה רק את הפרחים, אבל האם אנחנו כאלו?
בגדול, כל וויכוח כזה נראה כאילו הקהילה כאן מכילה רק רוע.

ולאדם שאתם פוגעים, זה נראה כאילו כל אחד ואחד מכם רוצה לנדא אותו מהקילה או לבקש ממנו שהאישיות שלו תפסיק להתקיים, ושהוא יהיה מרגע זה יהיה רק מה שאני רוצה כי זה מה שטוב ורצוי לקהילה.

תפסיקו ללאוג לזולת, תפסיקו לירוק לבן אדם בפנים בגלל החסרונות שלו.

אני רוצה, שקהילת פרש וכל אדם ואדם בה, יראה את עצמו אהוב ורצוי.

אתם אחלה אנשים ואני מבקש רק יחס טוב לכל אחד מכם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר