לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2005, 15:17
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי !
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי לה לה שמתחילה ב "תגובה....."

לא הבנתי משהו יקירה- מצד אחד את אומרת שהוא מזלזל בך ומצד שאני את לא רוצה שהקשר ביניכם יהרס ? ז"א הקשר בשורה התחתונה הוא טוב ?
תראי, מפקדים זה לא משהו שאנו בוחרים (אגב- הוא נגד או קצין ?) אבל לכל דבר יש פיתרון .
לי היה מפקד מאוד קשוח, ההתמודדות איתו הייתה קשה מאוד לבחורה רגישה כמוני אבל בשורה התחתונה- עם היד המרה שלו הגעתי למה שהגעתי היום, הוא דחף אותי ללמידה עצמית גלובלית ולפעמים היה קשה כי אכלתי תסכולים ובכי, אבל היום אני מודה לו במקום מסויים שהגעתי למה שהגעתי .
אבל לא פחדתי ממנו ו/או להגיד לו מה שאני חושבת, היו פעמים שהוא פגע בי ונכנסתי בו על זה, אין שום סיבה להתבייש במה שאת מרגישה- להפך, הוא צריך לדעת כי הוא צריך אותך יותר ממה שאת צריכה אותו .
כשהמפקד שלי פגע בי נכנסתי לשיחה איתו ואמרתי לו וכן היה איכפת לו, הוא גם קיבל את מה שאמרתי ואף התנצל .
לאחר כחצי שנה איתו הדיחו אותו והוא השתחרר מהצבא, עד שהגיע מפקד חדש לא נהניתי עם הקצין שהלבישו עלי - סגן אחד ולא הייתה בינינו כימיה בכל מובן אפשרי ורק אז הבנתי שהוא חסר .
לאחר כחודשיים בערך נכנס מפקד חדש וזה שמיים וארץ, כיף לי לעבוד איתו ויש הערכה הדדית גדולה .
כך שבצבא הכל זמני, אבל חשוב גם להנעים את הזמניות הזו ולכן אני ממליצה לך להעמיד את מפקדך במקום לכשהוא מתנהג בצורה מזלזלת כי לאף אחד אין זכות להתנהג אליך כך, חשוב שתבהירי לו את זה .

אזרי אומץ ובהצלחה !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר