לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2011, 20:21
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Blade2 שמתחילה ב "ה Desire HD נראה באמת מעניין"

לצערי הביקורות נכונות. אני אומר לך שלמשל היום התחלתי עם סוללה של 100% בבוקר ותוך כמה שעות
זה הגיע ל60% (המסך שואב את הצורה של הסוללה). אני לפעמים חושש שאולי יש לי בעיה בסוללה, אבל
לא ממש בטוח שזאת הבעיה. אני מתכוון לפנות לחנות כדי שיבדקו אותה.

אגב, אני יודע שזה המסך כי יש אפשרות במכשיר לראות מה אחוזי צריכת החשמל של כל פרמטר - והמסך
לוקח בסביבות ה-65% מהכוח (לא אפליקציות, לא משחקים, לא שיחות - המסך, וזה אחרי שהורדתי בהירות
למינימום כדי שלא יהיה מואר מדי ללא סיבה).

בכל אופן, הסוללה באמת חלשה (1230 mah) וזה ממש לא כוח ראוי למכשיר כזה מפלצתי (להשוואה, יש
לי מכשיר נוקיה מהישנים מהקטנים האלה בבית שיש לו סוללה של 930 או משהו כזה). אציין שכבר הזמנתי
אחרי בירורים עם מומחים סוללה תואמת למכשיר של 1500 MAH, וזה אמור לפתור יחסית את הבעיה (יתן
לי עוד כמה שעות עבודה). כמובן שאני לא ממליץ לך לעשות את זה כי האחריות עליי (זאת לא הסוללה שבאה
עם המכשיר אבל כן תואמת). אני כן מטעין את המכשיר כל סוף יום.

לגבי ירידה במחיר - מאז שקניתי אותו ירדו בערך 80-60 ש"ח. אני לא חושב שהגלאקסי יהווה השפעה על
המחיר של הדיזייר, אני כן חושב שהוא ימשיך לרדת עד לסביבות ה-2,000 ש"ח (לא בהכרח) ויתמקם שם.
מה שבטוח, אתה לא תמצא אותו באלף שקלים (חדש), אם לזה אתה מחכה.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 23-03-2011 בשעה 20:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר