לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2011, 18:10
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
מסתמן: העובדים הסוציאליים יפסיקו הערב את שביתתם

לאחר 23 ימים, נראה כי עובדי הרווחה יפסיקו כבר הערב את שביתתם. זאת לאחר שאיגוד העובדים הסוציאליים קיבל על עצמו את ההסכם עם האוצר, לפיו שכרם יועלה ב-25%

המשך הכתבה:
http://news.walla.co.il/?w=/1/1810300

=====================================

עצוב, אפילו עצוב מאוד.
אחת השביתות היותר מוצדקות שהיו במדינה בשנים האחרונות, אבל זה לא חברת החשמל, נמלים או עיריות שיכולים להשבית את המדינה, רוב האזרחים, בטח לא ה"משפיעים" לא משתמשים בשירות שלהם ולכן ניתן לרמוס אותם בלי שום בעיה.

ההסכם הוא מביש, עדיין יווצר מצב שבסוף החודש עובדים סוציאליים יקבלו תלושי משכורת עם השלמה לשכר מינימום - זאת אומרת, אלו שהכי נדפקו ימשיכו לקבל את אותה משכורת בידיוק, עדיין המשכורת נמוכה בהרבה מכמעט כל עיסוק אחר במדינה, בעיקר לבעלי תואר ראשון שעובדים בתחום שאותו למדו.

עובדים סוציאלים רבים שמועסקים כעובדי קבלן (שוב, עם תואר ראשון או שני) בעמותות ימשיכו לקבל משכורות מגוחכות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2011, 21:49
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "לא הבנתי, איך עלייה של 25% זה..."

משתי סיבות - הראשונה היא שרבים מהעובדים הסוציאלים מקבלים השלמת הכנסה, אחרי העליה הם עדיין יקבלו השלמת הכנסה.
בעיה שניה - אין הסדר רציני בכל מה שקשור לעובדים הסוציאלים בעמותות. האוצר מנסה להציג את זה כאילו מדובר בעובדים פרטיים וזה לא עיניינו, במציאות המצב הוא שמקרים רבים שבהם מטפלים עובדים סוציאלים מהעירייה, הטיפול הוא לשלוח את האנשים לטיפול של אחת העמותות - חלק מהסיבות הן העומס הרב של כמות תיקים שיש על כל עובד, זאת אומרת שהעמותות הן כמו קבלנים שהמדינה מנצלת את שירותיהם - אין זה נכון להתעלם מהם.

גילוי נאות - אני מתנדב באחת העמותות הגדולות בארץ, הם כן מעניקים זכויות סוציאליות נאותות לעובדים שלהם, אבל בשנתיים האחרונות אני נחשף הרבה לכל מה שקשור למקצוע הזה ולאנשים - יוצא לי לא מעט לראות עד כמה העבודה הזאת קשה, תובענית ולא מתגמלת בעליל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר