לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2011, 23:29
  matto matto אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל matto
מאוהב בידידה ולא יודע איך לשכוח אותה...

אני מרגיש שאני מחזיק את זה יותר מדי זמן ועכשיו אני חייב לפרוק אז ככה...
יש לי ידידה מדהימה, אנחנו מכירים שנתיים, היו עליות וירידות אבל בזמן האחרות אני מרגיש שהתקרבנו מאוד ואני התחלתי להתאהב בה...
קשה לי לראות אותה ולשמור את מה שאני מרגיש אליה בבטן אני מרגיש כאילו אני חייב להוציא הכל ולומר לה את כל מה שאני מרגיש...
אני רק מפחד שזה יהרוס את הידידות שלנו והיא לא תרצה לעלות שלב ושנתחיל להיות זוג...
אני אומר לה שלא אבל אני מקנא בכל חבר שלה ורוצה גם הזדמנות להראות לה שאני יותר טוב מהם...
אני אחד שאם אני אוהב אני נותן הכל אבל זה מפחיד כי אם אולי אני אשמור את מה שאני מרגיש לעצמי אז פשוט נשאר ידידים וזה הכי רחוק שנגיע או שאני אגיד לה איך אני מרגיש והיא תתן לי הזדמנות או שלא...
הבעיה היא שאני מספר לה הכל ומרגיש איתה חופשי כל כך שעם אף אחד אני לא מצליח להרגיש חופשי ככה... היא נותנת לי הרגשה שהיא מאמינה בי ומקבלת אותי כמו שאני.... היא פשוט מושלמת היא יפה,חכמה ומתחשבת ולא מתביישת ברגשות שלה...
מה אתם אומרים שווה לקחת את הסיכון ולומר לה מה אני באמת מרגיש כלפיה?
אני יודע שצריך לקחת סיכונים אבל היא מאוד מאוד חשובה לי ואני לא רוצה לחשוב שאולי היא לא תרצה להמשיך איתי את הקשר בגלל שעשיתי משהו מטופש...
מצטער על החפירה ותודה מראש על העזרה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2011, 23:40
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
א-זה לא מטופש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי matto שמתחילה ב "מאוהב בידידה ולא יודע איך לשכוח אותה..."

ב-זה לא אומר שהיא תרצה להתנתק ממך אם היא לא מרגישה כמוך
אני אישית לא מאמין בידידות כשיש לאחד הצדדים רגש כלפי השני
כי מתישהו דברים יתחילו לצוף גם אם לא יצאו ישר.
תהיה הוגן כלפיך וכלפיה וקח את הסיכון
א-גם אם הרגש שלה לא הדדי,היא הרוויחה מחמאה ובנות מתות על זה
ב-יכול גם להיות שהיא מרגישה אותו דבר אבל מחכה שאתה תעשה את הצעד הראשון
תזכור שלא משנה מה יהיה-הידידות שלכם לא תמיד תשאר יציבה וטובה כמו היום (בהנחה שאתה שומר על המצב הקיים ולא מספר לה) כי מתישהו יהיה לה חבר,היא תבלה יותר זמן איתו מאשר איתך וכל עוד אתה מאוהב בה ורואה איך היא מאושרת ומאוהבת באחר,אתה יכול להרגיש שעדיף לך להתרחק ממנה כי אתה לא יכול לעמוד בזה.
מתישהו זה יקרה-אתה צריך להחליט מתי וזה תלוי באם תגיד או לא
לכן אני מציע שתגיד

ישן 29-03-2011, 12:01
  reason reason אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי matto שמתחילה ב "מאוהב בידידה ולא יודע איך לשכוח אותה..."

שמע,
לפני כמה שנים הייתי בסיפור דומה (5 שנים, ואי איך שהזמן טס), לה מאז יש חבר 4 שניםולי חברה 3 וחצי.
בכל אופן, יצא לי לחשוב הרבה על הסיטואציה הזאת, מהמקרה שלי וממקרים דומים של חברים.
בכל אופן ממצב שבו היינו הידידים הכי טובים, ולא יכולתי לדמיין תא החיים שלי בלי שהיא חלק מהם, אנחנו עכשיו מדברים פעם בחודש-חודשיים.
אני לא ממליץ לך לבוא אליה ולהגיד לה כמה אתה אוהב אותה ושאתם צריכים להיות ביחד, אלא לעשות את זה בצורה יותר עדינה , כמו להזמין אותה לצאת.
יש משפט נורא חכם שאני חושב שקולע בול בסיטואציה הזאת שאומר שאתה צריך להצטער רק על מה שלא עשית בחיים.
אתה צריך להבין , שהמחשבה הזאת יכולה לרדוף אותך כמה שנים (קוף על הגב), אז כמו שאומרים
men Up
אתה ממש עושה לי נוסטלגיה, כשאנ יהגעתי למצב דומה לשלך, גם אני פרסמתי הודעה בפורום, וגם לי רומק הגיב. אם הגעת למצב שבו אתה מפרסם הודעה, אתה חייב לעשות משהו ולרדת מהגדר, הגדר נוחה, אבל לזמן מועט, אחרי זה מתחיל לכאוב.

בכל מקרה ברגע שאתה מרגיש ככה כלפיה אתם לא יכולים להשאר ידידים, אז או שתתקדמו שלב (חברים) או שתקחו צעד אחורה.
ישן 29-03-2011, 16:02
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי matto שמתחילה ב "ישבתי לדבר עם אותה ידידה כמו..."

אוקיי. אני לא מכיר אותה אז אני כותב את הדברים האלה בהסתייגות, אבל לדעתי אין בה שום דבר מיוחד, פשוט אתה רוצה מאוד קשר וובתור הבחורה הכי קרובה אליך ראית את זה קורה איתה, כמו שכתבו פה מעלי זה הגיוני וזה קורה. את החסרונות שלה טשטשת וראית רק את היתרונות. זה שהיא לא נמשכת אליך ושזה מונע ממנה להיות איתך זה בסדר, אבל הדחיה ההזויה הזאת.. אם זה באמת כמו שכתבת זה פשוט לא נשמע משהו שבנאדם כזה מיוחד וטוב היה עושה, ואולי אם לא היית כל כך שקוע בה היית רואה שהיא אולי לא מיוחדת כמו שדמיינת.
בכל אופן, סחטיין על האומץ. תתנחם בעובדה שזה נהיה יותר קל בדיוק בגלל דברים כאלה.

נערך לאחרונה ע"י Spawn בתאריך 29-03-2011 בשעה 16:05.
ישן 29-03-2011, 16:08
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי matto שמתחילה ב "ישבתי לדבר עם אותה ידידה כמו..."

תסלח לי, אבל הסיבה שלה, זה הדבר הכי שטחי, קר לב ומטומטם שאי פעם יצא לי לקרוא.
ותעשה לי טובה, אתה באמת חושב שאם היא הייתה אוהבת אותך והיית מוצא חן בעיניה, היא הייתה פוסלת אותך בגלל צבע העור שלך? באמת? אתה היית פוסל מישהי שמוצאת חן בעיניך ואתה קרוב אליה רק בגלל צבע העור שלה\ גודל השדיים שלה\ צבע העיניים שלה? הניחוש שלי הוא שלא. לכן משהו פה מסריח.

לדעתי, מהצד שלה, אתם בכלל לא כ"כ קרובים כמו שאתה מתאר. כי א', היא הייתה אומרת את זה בצורה אחרת ולא בנימה מזלזלת. וב', היא לא הייתה מחפשת תירוצים כמו העובדה שאתה שחום.
אם מישהו שאני אוהבת, היה אומר לי משהו כזה, אז גם אם לא הייתי מפסיקה לאהוב אותו באותו הרגע, כן לא הייתי רוצה יותר שום קשר איתו, ובטח שלא קשר רומנטי. היתי מעיפה אותו מכל המדרגות ומתחילה לחשוב על דרכים יצירתיות כדי לגרום לו להצטער על זה (ומספרת כמובן לכל בחורה שיצא לו להיתקל בה, עד כמה הוא שטחי ואידיוט).

ולמה זאת בכלל נקודה רגישה אצלך אין לי מושג. אתה לא חי בשנות ה40, ואתה גם לא ילד בגן. מה רע בלהיות שחום? זה לא גורע ממך בשום צורה שהיא.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:08

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר